Reklama

Janet Jackson prodala za miliony svůj byt s výhledem na Central Park

Popová hvězda Janet Jackson prodala po čtvrtstoletí svůj byt s výhledem na newyorský Central Park na 8,8 milionu dolarů.
Sotheby's, s laskavým svolením
Dušan Kütner
duk

Popová hvězda Janet Jackson, sestra zesnulého „krále popu” Michaela Jacksona, se po dlouhých 25 letech rozloučila se svým dvousetmetrovým newyorským bytem s nádherným výhledem na Central Park. Cena. Téměř devět milionů dolarů, napsal deník The Wall Street Journal.

Reklama

Držitelka prestižní Grammy a dalších cen známá díky hitům ​​jako Miss You Much a Together Again prodala svůj byt na Manhattanu za 8,8 milionu dolarů (asi 217 milionů korun), což je jen málo pod požadovanou cenou 8,995 milionu dolarů, uvedl WSJ.

Zpěvačka a herečka nabídla nemovitost v Central Park West, kterou vlastnila zhruba 25 let, v dubnu. V roce 1998 koupila byt za 2,8 milionu dolarů prostřednictvím právnické osoby, společnosti Puffy Trust. Kupujícím je podle evidence nemovitostí spolecnost Nanyang Real Estate Holding.

Ben Affleck po svatbě s Lopezovou prodává dům v luxusní čtvrti Los Angeles v přepočtu za tři čtvrtě miliardy korun.

Ben Affleck po svatbě s Lopezovou prodává dům za tři čtvrtě miliardy

Herec a režisér Ben Affleck, který se proslavil filmy Dobrý Will Hunting, Argo či Město, prodává svůj luxusní dům v Los Angeles. Cena? Třicet milionů dolarů. Činí tak jen měsíc po svatbě s herečkou Jennifer Lopezovou, s níž se poprvé zasnoubil před 20 lety. Tehdy ale na svatbu nedošlo, pár se rozešel, uvedl deník The Wall Street Journal.

Přečíst článek

Byt má zhruba 2100 čtverečních stop (asi 200 metrů čtverečních) a tři ložnice. Obývací pokoj a jídelna mají výhled na Central Park a jeho jižní luxusní část zvanou Billionaires' Row, nechybí ani dřevem obložená knihovna. 

Janet Jackson se k prodeji nevyjádřila. V dubnu v jednom z rozhovorů ale uvedla, že si tohoto domova vždy vážila. „Když jsem překročila jeho práh, okamžitě jsem se cítila velmi klidná a vyrovnaná," uvedla tehdy.

Herec Hugh Jackman zaplatil 21,125 milionu dolarů za penthouse ve věži kondominia v New Yorku, kterou navrhl Jean Nouvel

Penthouse pro Wolverina. Jackman za byt s výhledem na řeku Hudson dal půl miliardy

Herec Hugh Jackman proslulý rolí Wolverina v sérii X-Men si pořídil nové, velice luxusní bydlení. Za více než 21 milionů dolarů koupil penthouse v newyorské čtvrti Chelsea v domě, který navrhl proslulý architekt Jean Nouvel, mimo jiné autor návrhu budovy Zlatý Anděl na pražském Smíchově, uvedl deník The Wall Street Journal.

Přečíst článek

Reklama

Související

Nemovitosti v Kalifornii

Překvapení: Ceny amerických nemovitostí klesají. Poprvé po deseti letech. Češi si ještě počkají

Přečíst článek
Budova Wall Street 1 se mění v luxusní byty

Prestižní adresa Wall Street 1 se mění na byty. Stojí o fous víc než v Praze

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme