Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Eventy portálu Newstream.cz

Líbí se vám, co děláme?

Uspořádejte s námi váš další nezapomenutelný event!

+420 735 702 957 monika.panochova@newstream.cz

Proběhlé eventy

Konference HR (R)Evoluce

09:00
Jalta Boutique Hotel

Vliv AI na fungování firem, nové trendy v péči o zaměstnance, budování firemní kultury, legislativní novinky z oblasti pracovního práva a další trendy témata. Seznamte se s programem konference.

Ženy jako investorky do krásy

17:00
Újezd 600/1

Newstream Business Club českých a slovenských žen pořádá další klubové setkání. Tentokrát s velmi aktuálním tématem, kterým jsou investice do umění. V poslední době nabývají alternativní investice na významu a konkrétně ty do umění jsou na vzestupu.

EP LIVE 2024

18:00
Václavské náměstí 782/22

EP Events and Production ocení nejlepší firemní podcasty

Korporátní dluhopisy

09:00
Café Louvre

Trh už vyhlíží poloviční sazby. Letošní rok tak bude proto patřit dluhopisům, které budou investorům přinášet zásadně atraktivní výnos.

Global Investment Summit

09:00
Martinický palác (Hradčanské náměstí)

Inspirativní přednášky více než 50 předních českých investorů, investiční tipy, panelové diskuse s osobnostmi finanční scény i networking – to vše nabídne Global Investment Summit AUTUMN (GIS). Na akci vystoupí například legendární investor Mark Mobius či známý profesor behaviorální ekonomie a psychologie Dan Ariely z americké univerzity Duke či Ben Laidler, analytik a stratég pro globální trhy ze společnosti eToro.

Nevybrali jste si? Přihlaste se k našemu newsletteru a dostávejte pozvánky na naše akce do vašeho e-mailu!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Napsali jsme o eventech

Newstream vydává třetí číslo magazínu newstream CLUB. Tématem je odkaz, hvězdou František Kinský

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází. Na obálce je František Kinský, hvězdami čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková, Luděk Sekyra, Zbyněk Frolík nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Přečíst článek
V Česku ženy dostávají v průměru o 17,7 procenta nižší mzdu než muži

V Praze se uskuteční mezinárodní konference Equal Pay Day. Představí rovné příležitosti pro ženy a muže

Ve dnech 11. a 12. dubna 2024 se v Praze již po patnácté uskuteční mezinárodní konference na téma rovných příležitostí a nerovného odměňování Equal Pay Day (EPD), která je největší svého druhu v Evropě a jedinou v České republice. Server newstream.cz je mediálním partnerem akce.

Přečíst článek
O tom, jaký bude rok 2024, diskutovali členové a přátelé Realitního Clubu newstream.cz v hotelu Falkensteiner.

Češi dražší hypotéky zvládli. Někde pomáhají celé rodiny

Doba vysokých úrokových sazeb a inflace zkomplikovala v sektoru nemovitostí všechno - od výstavby přes nájmy po financování. Přesto české domácnosti zvládly drahé hypotéky lépe, než se čekalo, shodly se osobnosti odvětví na setkání Realitního Clubu pořádaného newstream.cz, které se konalo v hotelu Falkensteiner.

Přečíst článek

Váleční fotografové vědí, kdy přestat fotit, říká galeristka Veronika Souralová

„Převzít pořádání největší české fotografické soutěže Czech Press Photo byla asi jedna z mých největších výzev v životě, bylo to nesmírně náročné, ale mělo to smysl. Na foťák jsem ovšem sama sáhla znovu zase až po šesti letech,“ říká fotografka, galeristka a šéfka prestižních fotografických soutěží Czech Press Photo a Czech Nature Photo Veronika Souralová, která ve své galerii v Nových Butovicích v Praze hostila další klubové setkání Newstream Business Clubu českých a slovenských žen.

Přečíst článek
Doporučujeme