Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Newstream podcasty

Jiný peníze
podcast

Jiný peníze

Podcast Jiný peníze přináší inspirativní příběhy lidí, kteří uspěli ve světě investic a vědí, že peníze mají i další rozměr. Co investice člověka naučí? Jak přemýšlet o penězích? Jak investice mohou pomáhat a měnit budoucnost? Co jsou fondy, akcie, venture kapitál, investiční společnosti a jak se v jejich světě pohybovat? O svých zkušenostech s investováním, správou peněz a podnikání hovoří v pořadu zkušených investorek Andrey Ferancové Bartoňové a Terezy Zavadilové čeští miliardáři, známí i veřejnosti méně známí úspěšní investoři.
Přečíst článek
Realitní Club
podcast

Realitní Club

Co hýbe realitním trhem? Jaké jsou nové projekty a kde se revitalizuje brownfield? Odolávají investice do nemovitostí inflaci? Jak udržitelně a kvalitně stavět? Kdo udává trendy v tuzemské architektuře? Na to všechno se pravidelně každý týden ptají politiků, developerů, analytiků i designérů moderátoři podcastu Realitní Club Petra Jansová a Dalibor Martínek.
Přečíst článek
Značka:Osobně
podcast

Značka:Osobně

Když se řekne vaše jméno, s čím si ho lidé spojí? Proč je důležité strategické budování osobní značky? A jak při tom využívat média a sociální sítě? Co dělat, aby osobní značka působila autenticky a přitáhla pozornost? Na tyto a další otázky se ptá moderátorka Katarína Krajčovičová v podcastu Značka: Osobně svých hostů z různých oblastí, kterým se podařilo vybudovat si silný osobní brand.
Přečíst článek
Eva Talks
podcast

Eva Talks

Podcast Eva Talks moderátorky Evy Čerešňákové přináší rozhovory se zajímavými a inspirativními ženami nejen z byznysu. Ženy v nich otevřeně sdílejí své životní příběhy. Najdete v nich inspiraci i sílu překonávat překážky. Dozvíte se, jak se hostkám pořadu dařilo vyrovnávat se s neúspěchy a selháními, i to, co by na své cestě udělaly jinak.
Přečíst článek
Právo k Ranní Kávě
podcast

Právo k Ranní Kávě

Právo doléhá na každou lidskou činnost a více či méně ji ovlivňuje. Na praktické právní aspekty témat každodenního života se zaměřuje podcastová série Právo k Ranní Kávě. Právníci advokátní kanceláře PRK Partners, Kristýna Faltýnková a Martin Frolík, si do pořadu zvou zajímavé hosty, odborníky na danou oblast práva. Součástí pořadu je i představení novinek z legislativy a judikatury.
Přečíst článek

Partnerské podcasty

Buduj značku
podcast

Buduj značku

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Rozhovory moderuje Petr Schwank z podcastového vydavatelství EP Events and Production.
Přečíst článek
Cesty vítězů
podcast

Cesty vítězů

Dlouholetý český basketbalový reprezentant Pavel Pumprla si zve k sobě do podcastu další hvězdné sportovce a sportovkyně a také další úspěšné lidi, kteří mají ke sportu blízko. Jak vypadají jejich životní cesty? V čem se od nich můžete vy sami inspirovat? Poslechněte si více o tom, po jakých cestách kráčí vítězové.
Přečíst článek
Další v řadě
podcast

Další v řadě

Tak dlouho nechtěl vytvořit další podcast v řadě, až ho vytvořil. A rovnou ho tak i nazval. Další v řadě. Další podcast v řadě, který vás bude bavit. Další podcast v řadě, který vám chce představit zajímavé osobnosti. Další podcast v řadě, který vás bude inspirovat. Takže, kdo je další v řadě?
Přečíst článek
Envirocast
podcast

Envirocast

Envirocast -pořad o udržitelnosti, úspoře energií, inspirativních projektech a inovacích. Podcast moderují Natálie Kreislová a Jakub Benýšek. Dva mladí lidé, kteří se věnují realizacím klimatických střech a využití dešťové vody.
Přečíst článek
Eshopař
podcast

Eshopař

První český podcast pro reálné e-shopaře. Příběhy malých i velkých e-shopů, zajímavosti pro e-commerce business a tipy na užitečné nástroje. Vše, co byste si jako e-shopař neměli nechat ujít.
Přečíst článek
FINANČNĚ GRAMOTNÍ
podcast

FINANČNĚ GRAMOTNÍ

Finanční gramotnost českého národa je ožehavé téma. Hodně se o něm mluví, ale málo koná. Pojďme to změnit. Honza a Joly vás společně nasměřují k finanční nezávislosti. V oblasti financí se pohybují přes 10 let a jsou zakladateli finančně poradenské společnosti AMJ Finance. Oba se specializují na oblast investic a svým klientům pomáhají se zajištěním jejich finančních cílů v čele s finanční nezávislosti. Protože jsou zastánci názoru, že v dnešní době je poradce schopen být odborníkem pouze na jednu oblast, tak mají v AMJ Finance tým specialistů jak na hypoteční úvěry, tak na oblast pojištění. Pokud máte zájem využít jejich služby v kterékoli oblasti, nebo byste rádi, aby v podcastu probrali nějaké konkrétní téma, napište jim na dotazy@amj.cz (mailto:dotazy@amj.cz) 🟣 INVESTICE ⚪️ HYPOTÉKY 🟡 POJIŠTĚNÍ 🔵 SPORTOVCI
Přečíst článek
Hello Industry
podcast

Hello Industry

Hello industry! Konečně je tu podcast, který má v hledáčku svět průmyslu a velkého byznysu. Provádět vás bude moderátor Milan Cholt, který má za sebou 17 let praxe na pozicích výrobního manažera v nadnárodních společnostech. Nyní se věnuje poradenské činnosti a pomáhá firmám zlepšovat procesy pomocí unikátní metody LEAN.
Přečíst článek
HRoviny
podcast

HRoviny

HRoviny je podcast pro všechny HR, který vám prostřednictví rozhovorů přináší inspiraci pro životní cyklus vašeho zaměstnance a péče o vaše kolegy.
Přečíst článek
MEDIÁLKA
podcast

MEDIÁLKA

Mediálka je podcast o marketingu, komunikaci a PR. Moderátor Tomáš Šusta společně se svými hosty řeší aktuální témata, která hýbou marketingovým světem, probírají, co se povedlo, co se povedlo o trochu méně a co vůbec. Nabídnou pohled do zákulisí úspěšných agentur i zážitky z praxe. Těšte se na inspirativní povídání se zajímavými lidmi, kteří stojí za marketingovými počiny významných značek na českém trhu.
Přečíst článek
Nekorektní dvojka
podcast

Nekorektní dvojka

O politice i byznysu bez obalu. A také bez dnes všude přítomné politické korektnosti. Přesně tak se se svými hosty v podcastu Nekorektní dvojka o tématech, jež hýbou děním, baví bývalá novinářka a dnes developerka Marcela Fialková. Zve si takové hosty, kteří mají s tématem reálné zkušenosti z praxe ať již z České republiky nebo ze zahraničí a kteří na rozdíl třeba od politiků vědí, o co jde a jaká je ta cesta z problému ven.
Přečíst článek
Oldschooler's
podcast

Oldschooler's

Podcast, kde veteráni z veřejného prostoru odhalují příběhy a historky, které od nich ještě nezazněly.
Přečíst článek
REDLINE
podcast

REDLINE

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostných vztazích. O všem, co vede ke zdraví. Tělo i Duše. Já i Svět. Hlavní proud i alternativní pohledy. Podcast Redline vznikl na podporu projektu Redline expedition - projektu, který spojuje zážitkové cestování a ochranu zvířat.
Přečíst článek
SalesHead
podcast

SalesHead

Dostáváme se do hlav nejúspěšnějších salespeople a sdílíme jejich know-how. Nová epizoda každý čtvrtek. Pořadem provází Jakub Hon (https://www.linkedin.com/in/jakubhon/) CEO & Co-Founder of SALESDOCk (https://www.salesdock.com/) .
Přečíst článek
Youngschooler's
podcast

Youngschooler's

Nový koncept, noví lidé! Sleduj jejich cestu sleduje příběhy mladých podnikatelů, kterým ještě nebylo 40 let.
Přečíst článek
Reklama

News box

Výrobce stavebních strojů Bobcat staví továrnu v Mexiku za 280 milionů eur (téměř sedm miliard korun). Závod o rozloze 65 tisíc metrů čtverečních v obci Salinas Victoria u Monterrey ve státě Neuvo Leon firma zahájí provoz v roce 2026. V regionu by mělo vzniknout 600 až 800 pracovních míst.
Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) navrhne vládě do funkce příštího českého eurokomisaře nově zvolenou europoslankyni Danuši Nerudovou a ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu (oba STAN). Rozhodlo o tom širší vedení Starostů, řekl novinářům vicepremiér a předseda Starostů Vít Rakušan. Piráti si už loni odhlasovali, že jejich kandidátem na eurokomisaře bude dosavadní europoslanec Marcel Kolaja. Rozhodovat bude vláda.
Investiční společnost Berkshire Hathaway znovu snížila svůj velký podíl v čínské automobilce BYD. Akcie největšího čínského výrobce elektromobilů začala prodávat v roce 2022 poté, co se jejich cena více než zdvacetinásobila. Nově drží firma miliardáře Warrena Buffetta v BYD 6,9 procenta místo dřívějších sedmi procent. Vyplývá to z hlášení podniku hongkongské akciové burze.

Česká měna stagnuje k euru. Obchoduje se nadále za 24,72 koruny za euro. Vůči dolaru koruna ve srovnání s pátečním závěrem zpevnila 💪 o pět haléřů na 23,08 koruny za dolar. 

Ceny ropy 🛢 na začátku týdne rostou 📈. Naděje na zvýšení poptávky díky letní řidičské sezoně na severní polokouli převážily nad čínskými statistikami, které zvýraznily nerovnoměrné oživení největšího světového dovozce ropy. Ropa Brent kolem přidává 0,9 procenta na 79,15 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si připisuje 0,7 procenta na 83,20 dolaru za barel.
Hlavní ekonom Evropské centrální banky Philip Lane mírní obavy z dopadů výprodeje na finančních trzích ve Francii. Podle něj není nutné zemi spěchat na pomoc, protože vývoj tam není chaotický. Výprodej zasáhl francouzské finanční trhy minulý týden a byl reakcí na oznámení prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné volby.
Ruský oligarcha Ališer Usmanov podal ve Frankfurtu žalobu na banku UBS Europe, která je součástí švýcarské bankovní skupiny UBS. Tvrdí, že nepodloženými zprávami o jeho transakcích zapříčinila vyšetřování jeho osoby. Píše to agentura Reuters s odvoláním na oligarchova právníka Petera Gauweiler. Usmanov čelí sankcím ze strany Evropské unie i Spojených států.
Jeden voják zemřel na místě dnešního výbuchu munice ve vojenském prostoru Libavá na Olomoucku. Munice vybuchla při plánovaném výcviku pyrotechniků, všichni byli příslušníky Centra zabezpečení munice Týniště nad Orlicí. Číst více
Ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá, který se nachází na území Olomouckého kraje, před polednem vybuchla blíže neurčená munice. Na místě jsou zranění, zasahuje vrtulník záchranné služby, informovala dnes armáda na síti X. Událost řeší Vojenská policie. Počet zraněných zatím mluvčí Vojenské policie Kateřina Mlýnková ani mluvčí armády Magdalena Dvořáková neupřesnily.

Vietnam má problém s připojemín k internetu 🌐. Tři z pěti podmořských optických kabelů jsou aktuálně mimo provoz, píše agentura Reuters. Jde už o druhý zásadní výpadek připojení v posledních dvanácti měsících. 

Reklama

Naši autoři

Tereza Zavadilová

Tereza Zavadilová

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 17. 6. 2024 23:10