Reklama

Newstream podcasty

Jiný peníze
podcast

Jiný peníze

Podcast Jiný peníze přináší inspirativní příběhy lidí, kteří uspěli ve světě investic a vědí, že peníze mají i další rozměr. Co investice člověka naučí? Jak přemýšlet o penězích? Jak investice mohou pomáhat a měnit budoucnost? Co jsou fondy, akcie, venture kapitál, investiční společnosti a jak se v jejich světě pohybovat? O svých zkušenostech s investováním, správou peněz a podnikání hovoří v pořadu zkušených investorek Andrey Ferancové Bartoňové a Terezy Zavadilové čeští miliardáři, známí i veřejnosti méně známí úspěšní investoři.
Přečíst článek
Realitní Club
podcast

Realitní Club

Co hýbe realitním trhem? Jaké jsou nové projekty a kde se revitalizuje brownfield? Odolávají investice do nemovitostí inflaci? Jak udržitelně a kvalitně stavět? Kdo udává trendy v tuzemské architektuře? Na to všechno se pravidelně každý týden ptají politiků, developerů, analytiků i designérů moderátoři podcastu Realitní Club Petra Jansová a Dalibor Martínek.
Přečíst článek
Značka:Osobně
podcast

Značka:Osobně

Když se řekne vaše jméno, s čím si ho lidé spojí? Proč je důležité strategické budování osobní značky? A jak při tom využívat média a sociální sítě? Co dělat, aby osobní značka působila autenticky a přitáhla pozornost? Na tyto a další otázky se ptá moderátorka Katarína Krajčovičová v podcastu Značka: Osobně svých hostů z různých oblastí, kterým se podařilo vybudovat si silný osobní brand.
Přečíst článek
Eva Talks
podcast

Eva Talks

Podcast Eva Talks moderátorky Evy Čerešňákové přináší rozhovory se zajímavými a inspirativními ženami nejen z byznysu. Ženy v nich otevřeně sdílejí své životní příběhy. Najdete v nich inspiraci i sílu překonávat překážky. Dozvíte se, jak se hostkám pořadu dařilo vyrovnávat se s neúspěchy a selháními, i to, co by na své cestě udělaly jinak.
Přečíst článek
Právo k Ranní Kávě
podcast

Právo k Ranní Kávě

Právo doléhá na každou lidskou činnost a více či méně ji ovlivňuje. Na praktické právní aspekty témat každodenního života se zaměřuje podcastová série Právo k Ranní Kávě. Právníci advokátní kanceláře PRK Partners, Kristýna Faltýnková a Martin Frolík, si do pořadu zvou zajímavé hosty, odborníky na danou oblast práva. Součástí pořadu je i představení novinek z legislativy a judikatury.
Přečíst článek

Partnerské podcasty

Buduj značku
podcast

Buduj značku

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.
Přečíst článek
Cesty vítězů
podcast

Cesty vítězů

Dlouholetý český basketbalový reprezentant Pavel Pumprla si zve k sobě do podcastu další hvězdné sportovce a sportovkyně a také další úspěšné lidi, kteří mají ke sportu blízko. Jak vypadají jejich životní cesty? V čem se od nich můžete vy sami inspirovat? Poslechněte si více o tom, po jakých cestách kráčí vítězové.
Přečíst článek
Další v řadě
podcast

Další v řadě

Tak dlouho nechtěl vytvořit další podcast v řadě, až ho vytvořil. A rovnou ho tak i nazval. Další v řadě. Další podcast v řadě, který vás bude bavit. Další podcast v řadě, který vám chce představit zajímavé osobnosti. Další podcast v řadě, který vás bude inspirovat. Takže, kdo je další v řadě?
Přečíst článek
Envirocast
podcast

Envirocast

Envirocast -pořad o udržitelnosti, úspoře energií, inspirativních projektech a inovacích. Podcast moderují Natálie Kreislová a Jakub Benýšek. Dva mladí lidé, kteří se věnují realizacím klimatických střech a využití dešťové vody.
Přečíst článek
Eshopař
podcast

Eshopař

První český podcast pro reálné e-shopaře. Příběhy malých i velkých e-shopů, zajímavosti pro e-commerce business a tipy na užitečné nástroje. Vše, co byste si jako e-shopař neměli nechat ujít.
Přečíst článek
FINANČNĚ GRAMOTNÍ
podcast

FINANČNĚ GRAMOTNÍ

Co by měl o financích vědět každý. 🟣 INVESTICE 🟢 HYPOTÉKY 🟡 POJIŠTĚNÍ 🔵 SPORTOVCI
Přečíst článek
Hello Industry
podcast

Hello Industry

Hello industry! Konečně je tu podcast, který má v hledáčku svět průmyslu a velkého byznysu. Provádět vás bude moderátor Milan Cholt, který má za sebou 17 let praxe na pozicích výrobního manažera v nadnárodních společnostech. Nyní se věnuje poradenské činnosti a pomáhá firmám zlepšovat procesy pomocí unikátní metody LEAN.
Přečíst článek
HRoviny
podcast

HRoviny

HRoviny je podcast pro všechny HR, který vám prostřednictví rozhovorů přináší inspiraci pro životní cyklus vašeho zaměstnance a péče o vaše kolegy.
Přečíst článek
MEDIÁLKA
podcast

MEDIÁLKA

Mediálka je podcast o marketingu, komunikaci a PR. Moderátor Tomáš Šusta společně se svými hosty řeší aktuální témata, která hýbou marketingovým světem, probírají, co se povedlo, co se povedlo o trochu méně a co vůbec. Nabídnou pohled do zákulisí úspěšných agentur i zážitky z praxe. Těšte se na inspirativní povídání se zajímavými lidmi, kteří stojí za marketingovými počiny významných značek na českém trhu.
Přečíst článek
Nekorektní dvojka
podcast

Nekorektní dvojka

O politice i byznysu bez obalu. A také bez dnes všude přítomné politické korektnosti. Přesně tak se se svými hosty v podcastu Nekorektní dvojka o tématech, jež hýbou děním, baví bývalá novinářka a dnes developerka Marcela Fialková. Zve si takové hosty, kteří mají s tématem reálné zkušenosti z praxe ať již z České republiky nebo ze zahraničí a kteří na rozdíl třeba od politiků vědí, o co jde a jaká je ta cesta z problému ven.
Přečíst článek
Oldschooler's
podcast

Oldschooler's

Podcast, kde veteráni z veřejného prostoru odhalují příběhy a historky, které od nich ještě nezazněly.
Přečíst článek
REDLINE
podcast

REDLINE

Spíš než o tom, jak vydělat hromadu peněz, jsou mé podcasty o udržitelném způsobu žití, o naplněném životě a hledání štěstí. Se svými hosty si povídám o udržitelném podnikání, společenské odpovědnosti firem (CSR), zvířatech, ekologii, ale i hledání sebe sama. O radostných vztazích. O všem, co vede ke zdraví. Tělo i Duše. Já i Svět. Hlavní proud i alternativní pohledy. Podcast Redline vznikl na podporu projektu Redline expedition - projektu, který spojuje zážitkové cestování a ochranu zvířat.
Přečíst článek
SalesHead
podcast

SalesHead

Dostáváme se do hlav nejúspěšnějších salespeople a sdílíme jejich know-how. Nová epizoda každý čtvrtek. Pořadem provází Jakub Hon (https://www.linkedin.com/in/jakubhon/) CEO & Co-Founder of SALESDOCk (https://www.salesdock.com/) .
Přečíst článek
Youngschooler's
podcast

Youngschooler's

Nový koncept, noví lidé! Sleduj jejich cestu sleduje příběhy mladých podnikatelů, kterým ještě nebylo 30 let.
Přečíst článek
Reklama

News box

Ceny ropy🛢 dnes pokračují v růstu📈 kvůli výpadku dodávek z iráckého Kurdistánu a poklesu obav z bankovní krize. Severomořská ropa Brent si krátce před 19:00 SELČ připisovala 1,3 procenta, dostala se tak nad 7️⃣9️⃣ dolarů za barel🛢. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o 1,4 procenta a blížila se k 7️⃣4️⃣ dolarům za barel🛢.
Spojené státy podporují zřízení zvláštního tribunálu, který by soudil Rusko za zločin agrese proti Ukrajině, oznámilo americké ministerstvo zahraničí. Navrhuje, aby takový orgán byl zakotven v ukrajinském soudním systému a zároveň měl „mezinárodní prvky". Washington podle agentury Reuters poprvé informuje o tom, jak plánuje podporovat snahu Kyjeva🟦🟨 pohnat Rusy k zodpovědnosti za válku, kterou zahájili před více než rokem.

Městský soud v Praze zastavil insolvenční řízení se společností Médea podnikatele Jaromíra Soukupa, zahájené letos 17. března. Důvodem je to, že oba navrhovatelé, Česká televize (ČT) a firma Media Club, vzali svůj návrh na insolvenci zpět. Vyplývá to z rozhodnutí zveřejněného v Insolvenčním rejstříku. O dosažení dohody s veřejnoprávní televizí a Media Clubem informovala Médea v pondělí. ČT a firma Media Club z mediální skupiny Prima podaly společný insolvenční návrh letos 10. března, důvodem byly nesplacené pohledávky za zhruba 3️⃣0️⃣ milionů korun.

Poslanci skotského parlamentu v Edinburghu podle očekávání zvolili🗳 nového šéfa nacionalistické Skotské národní strany (SNP) Humzu Yousafa skotským premiérem. Yousaf, který byl v pondělí zvolen novým lídrem nejsilnější skotské strany, je prvním politikem ve funkci skotského „prvního ministra", který je muslim🕌 a má imigrační původ. Některé zdroje o něm hovoří také jako o prvním muslimovi v čele západoevropské země.

Pražská burza dnes mírně oslabila. Index PX klesl o 0,07 procenta na 1297,49 bodu. Ztrácela naprostá většina hlavních emisí, posílily z nich jen akcie Komerční banky. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Z 🔟 hlavních emisí pražské burzy zlevnilo 8️⃣. 

Koruna dnes posílila💪 k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru to bylo o 12 haléřů na 2️⃣3️⃣,6️⃣4️⃣ koruny za euro, k dolaru pak o 22 haléřů na 2️⃣1️⃣,8️⃣2️⃣koruny za dolar. Vyplývá to z údajů serveru Patria Finance. Ve středu zasedá bankovní rada České národní banky (ČNB). Podle analytiků oslovených ČTK ponechá základní úrokovou sazbu na sedmi procentech, kde je od loňského června.
Bývalý golfový areál s budovou někdejší klubovny v Praze-Klánovicích koupilo za vyvolávací cenu 4️⃣6️⃣,4️⃣ milionu korun Hlavní město Praha. Nikdo další na budovu s pozemky o rozloze 2️⃣6️⃣ tisíc čtverečních metrů nepřihazoval, uvedl Petr Stejskal ze společnosti Gaute, která veřejnou dražbu pořádala. Číst více
Americká prokuratura vznesla nové obvinění vůči zakladateli zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX. Sam Bankman-Fried podle ní uplácením💰 čínských úředníků porušil americký zákon proti korupčním praktikám v zahraničí (FCPA). Prokurátoři tvrdí, že Bankman-Fried nařídil poskytnutí kryptoměn v hodnotě nejméně 4️⃣0️⃣ milionů dolarů (zhruba 874 milionů korun) ve prospěch úředníků čínské vlády, informovala agentura Reuters.

Realitní společnost, kterou založilo pražské arcibiskupství, pronajala od konce loňského roku většinu nabízených bytů. Ve zrekonstruovaném činžovním domě🏢 v pražských Dejvicích zbývá poslední volný byt. Z 63 nových bytů na Zličíně, které se začaly pronajímat na začátku roku, jsou již pronajaté přes tři čtvrtiny. Ve svém portfoliu nájemního bydlení chce společnost XPlace postupně nabídnout v Praze a jejím okolí až 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ bytových jednotek. Arcibiskupství pražské již dříve uvedlo, že chce do nájemního bydlení jako svého zdroje příjmů vložit do roku 2025 téměř 3️⃣ miliardy korun a plánuje mít tisíc bytů. 

Číst více
Země Evropské unie o rok prodlouží dobrovolné 1️⃣5️⃣procentní omezení spotřeby plynu🎈, aby si zajistily jeho dostatečné zásoby na příští topnou sezonu. Shodli se na tom ministři energetiky členských států, kteří podpořili návrh Evropské komise (EK) na prodloužení loni zavedených úspor do března příštího roku. Komisařka pro energetiku Kadri Simsonová uvedla, že je to nejlepší způsob, jak předejít riziku nedostatku plynu v době, kdy bude nejvíce potřeba. Číst více
Reklama

Naši autoři

Tereza Zavadilová

Tereza Zavadilová

Eduard Kučera: Investice do Ruska a Číny jsme si zakázali už v roce 2010

Stanislav Šulc

Stanislav Šulc

Quentin Tarantino slaví šedesátku. A vyhrožuje, že natočí už jen poslední film

Petra Jansová

Petra Jansová

Bydlení v Praze bude luxus. Lidé z ní budou utíkat do menších měst, říká Vít Soural

Dalibor Martínek

Dalibor Martínek

Dalibor Martínek: Bizarní debata kolem dětí. Tento obtížný hmyz už nikdo nechce

Zdeněk Pečený

Zdeněk Pečený

V reklamě lžete, osočil Novozélanďan Emirates. A letěl zadarmo

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda: Zvýšení DPH na 23 procent? Bič na chudé a nejchudší

Dušan Kütner

Dušan Kütner

Proti trendu. Disney v rámci úspor odpískal plány na využití kačera Donalda a dalších v metaversu

Věra Tůmová

Věra Tůmová

Spasit české stavebnictví mohou Filipínci. Chce to ale lepší legislativu, tvrdí komora

Veronika Kudrnová

Veronika Kudrnová

Brownfield ve Slaném ožívá. Na místě bývalé přádelny roste za miliardu 41 nízkoenergetických bytů

Ondřej Bílek

Ondřej Bílek

Stínová flotila. Stárnoucí tankery převážející ruskou ropu představují ekologickou hrozbu

Katarína Krajčovičová

Katarína Krajčovičová

Ondřej Krátký: Jsem badatel s nadšením pro problémy

Jana Havligerová

Jana Havligerová

Politický diář Jany Havligerové: Vládu čeká strkanice o daně

Štěpán Kult

Štěpán Kult

Analytici: Politici by si měli vzít z Pavla příklad. Jeho postoj k Číně je jeden z těch nejrazatnějších

 nst

nst

Čas extrémně levných hypoték je pryč. Expertka radí, jak i nyní usmlouvat výhodný úvěr na bydlení

 Zlaťák

Zlaťák

Daňové slevy 2023. Co všechno vám letos ušetří peníze

Patrik Borýsek

Patrik Borýsek

ANKETA: Ethereum předstihne bitcoin, míní odborníci

Reklama
Doporučujeme