Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Tesla míří na dětský trh. V Číně začne prodávat elektrickou čtyřkolku inspirovanou Cybertruckem

Elektrická čtyřkolka Tesla Cyberquad míří na čínský trh
Tesla
Jiří Frydlewicz
fry

Americká společnost Tesla přichází na čínský trh s novým produktem. Začne zde prodávat svojí elektrickou dětskou čtyřkolku nazvanou Cyberquad, která je inspirovaná v současné době vyvíjeným elektrickým SUV Tesla Cybertruck.

Reklama

Cena za elektrickou čtyřkolku, která je určena pro děti ve věku od osmi do dvanácti let, by se podle agentury Bloomberg měla na čínském trhu pohybovat okolo 1670 dolarů, tedy více než 35 tisíc korun

Prohlédněte si elektrickou čtyřkolku Tesla Cyberquad:

Cyberquad určený pro čínský trh má dojezd 13 kilometrů a baterie vydrží zhruba jeden a půl hodiny. Maximální rychlost je s ohledem na děti stanovena na osm kilometrů v hodině, přičemž Cyberquad má dva rychlostní stupně. Futuristicky vyhlížející čtyřkolka pak uveze malé řidiče s váhou do padesáti kilogramů. 

Podívejte se na elektrickou čtyřkolku Tesla Cyberquad v praxi

Elektrická dětská čtyřkolka Cyberquad byla poprvé představena v roce 2019 jako koncept a v současné době se již se prodává v některých zemích. 

Miliardář Elon Musk spustil svůj dlouho očekávaný start-up xAI, který se bude zabývat umělou inteligencí (AI).

Miliardář Musk spustil projekt umělé inteligence xAI. Chce „porozumět realitě”

Podnikatel Elon Musk spustil svůj dlouho očekávaný start-up xAI, který se bude zabývat umělou inteligencí (AI). Šéf automobilky Tesla či kosmické společnosti SpaceX zároveň představil tým inženýrů xAI, kteří dříve prošli velkými americkými technologickými společnostmi. Muskův projekt si klade za cíl vytvořit alternativu k populárnímu chatbotu ChatGPT.

Přečíst článek

Americký miliardář Elon Musk

Analýza: Zázračných 150 procent. Jak Tesla dokázala za půl roku vydělat investorům tolik?

Trefit dno bývá cílem investorů, ačkoli to je nemožné. Trefit dno akcií Tesly však zase tak složité nebylo. A kdo nakoupil akcie slavného výrobce elektromobilů letos v lednu, sklízí nyní zisk kolem 150 procent. Důvody? Tady jsou.

Přečíst článek

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme