Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Partners Banka rozjíždí byznys s online supermarketem Rohlik.cz

Tomáš Čupr
ČTK
Věra Tůmová

Firmy byznysmenů Petra Borkovce a Tomáše Čupra rozjely dlouhodobou spolupráci, která jim má přihrát další klienty. Synergie spočívá v placení kartou Partners na e-shopu Rohlik.cz a odměnách za pravidelné nákupy včetně zvýhodněných bankovních služeb.

Reklama

Spolupráce, kterou nejnověji uzavřeli šéfové společností, Petr Borkovec z Partners a Tomáš Čupr z Rohlik.cz, má oběma firmám přinést další tisíce zákazníků. Obě totiž disponují statisícovým portfoliem klientů a jejich propojení může urychlit růst obou firem i zvýšit počet jejich zákazníků. Zatímco poradci skupiny Partners radí ve finančních otázkách více než 600 tisícům domácností, v Rohlíku už prý nakupuje domácností minimálně milion.

Jaké zvýhodnění má tedy na klienty čekat

Zvýhodnění od obou společností má na klienty čekat v případě, že budou aktivně platit nákupy na e-shopu Rohlik.cz platební kartou od Partners Banky. Pokud zde zákazník takto nakoupí a zaplatí online alespoň dvakrát měsíčně, aktivuje se mu zvýhodněné roční členství Rohlík Premium v hodnotě 2388 korun. To zákazníkovi v e-shopu umožní slevy na vybrané produkty i prioritní dodání čtyř nákupů zdarma každý měsíc.

V bance se klientovi za nákupy v Rohlíku zase na rok aktivují placené balíčky bankovních služeb ve stejné cenové hladině, jako je zvýhodnění v e-shopu, tedy rovněž 2388 korun. „Je jen na zákazníkovi, zda si v Partners Bance vybere balíček Pro dva, nebo rovnou Pro rodinu. Oproti balíčku Pro jednoho, který je zdarma pro všechny a zahrnuje i domácí a evropské platby nebo výběr ze všech bankomatů zdarma, získá navíc řešení pro partnerské i dětské finance a skvělý úrok na spořicím účtu bez podmínek,“ shrnuje zvýhodnění mluvčí banky Tereza Píchalová.

Sazby nejlepších spořicích účtů se točí kolem pěti procent a další poklesy jsou na obzoru

Nejlepší spořicí účty? Sazby nad pět procent už má jen pár bank

V prvním květnovém týdnu Bankovní rada ČNB snížila sazbu o půl procentního bodu na 5,25 procenta a reakce tuzemských bank na sebe nenechala dlouho čekat. Ke snižování sazeb na spořicích účtech už sahá řada bankovních domů. Nejčastěji se sazba zastavuje mezi 4 až 5 procenty. Podívejte se, na kterých spořicích účtech máte nyní šanci na největší zhodnocení svých úspor.

Přečíst článek

Reklama

Šesti největším bankám v Česku letos stoupl čistý zisk o pětinu

Šesti největším bankám v Česku letos stoupl čistý zisk o pětinu

Šestice největších tuzemských bank vydělala v prvním čtvrtletí 2024 celkem 17,9 miliardy korun. O rok dříve to bylo 14,8 miliardy korun, nárůst je tak více než pětinový. Vyplývá to z výsledků bank. Za růstem zisku už podle analytiků nejsou úrokové výnosy, ale vyšší příjmy z poplatků a provizí.

Přečíst článek

Eurové úspory se dají zhodnotit i na spořicím účtu v Česku. Jen ale v jedné bance

Eurové úspory se dají zhodnotit i na spořicím účtu v Česku. Ale jen v jedné bance

Sazby cizoměnových spořicích účtů nejsou v Česku zrovna hitparádou velkého zhodnocení. Až na jednu výjimku vám zhodnotí úspory v eurech téměř nulou. O něco lepší šanci na zhodnocení poskytují spíš termínované vklady v eurech a dalších měnách, které ale zase blokují peníze po řadu týdnů. Podívejte se na náš přehled, kde vám úspory v eurech a dolarech zhodnotí nejlépe a kde úročit úspory úplně banka přestala.

Přečíst článek

Magazín newstream CLUB

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází.

Na obálce byznysově - lifestylového čtvrtletníku je František Kinský, legendární šlechtic, který vypráví, jak se v jejich rodě dědí nikoli majetek, ale zodpovědnost a služba. 

Hvězdami jarního čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková (Albatros), Luděk Sekyra (Sekyra Group), Zbyněk Frolík (Linet) nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Magazín se věnuje tématům dlouhodobých investic, předávání majetku v rámci rodinných klanů, tradičním českým značkám či tomu, jak developeři společně s architekty mění tvář měst na dlouhá staletí.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Češi jsou dobří dlužníci. Splácejí lépe než většina Evropanů, říká Michal Straka z agentury Ipsos

Jak nepřijít o své peníze na účtu při ztrátě partnera

Přečíst článek
Placení prstenem

Nákup zaplatíte už i prstenem. Zatím jen od mBank. Víme, s čím přijdou ostatní banky

Přečíst článek
Kreditní karta, ilustrační foto

Opatrnosti není nikdy dost. Jak nastavit platební kartu před zneužitím v cizině?

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme