Reklama

Programy Adobe obohatí funkce pro snazší workflow. Díky spojení s Frame.io

Adobe Photoshop
MaxPixel

Americká společnost Adobe koupí za 1,27 miliardy dolarů (27,7 miliardy korun) cloudovou platformu Frame.io. Ta umožňuje editorům videí a dalším účastníkům projektů pracovat ve skupinách pomocí komentářů, anotací či žádostí o schválení, píše agentura Reuters.

Reklama

Adobe uvedla, že Frame.io má přes milion uživatelů z řad mediálních i zábavních společností a světových značek. „Akvizice propojuje to, co dokáže v oblasti videa služba Adobe Creative Cloud, s funkcemi pracovních postupů na cloudu Frame.io,” konstatovala společnost Adobe.

Čínská burza, ilustrační foto

Akcie Alibaby propadly. Investoři mají strach z dalších kroků Pekingu

Akcie internetového gigantu Alibaba klesly na rekordní minimum. Za čtvrteční seanci odepsaly 5,5 procenta. Trh zachvátily obavy, že Peking zvažuje další regulace technologických firem.

Přečíst článek

Dokončení transakce se očekává ve čtvrtém čtvrtletí. Spoluzakladatel a šéf Frame.io Emery Wells se posléze přidá k Adobe.

Adobe je tvůrcem programů Photoshop a Acrobat, v softwaru pro úpravu grafiky a fotografií má přední postavení. Poskytuje i cloudové nástroje, které pomáhají vytvářet, řídit a analyzovat reklamní a prodejní kampaně.

Hermès, ilustrační foto

Luxusu se daří. Evropa ale ztrácí kvůli nedostatku turistů

Tržby i zisky luxusních značek rostou, a to nejen ve srovnání s tragickým rokem 2020, ale i s předpandemickou realitou roku 2019. Novinkou je růst domácí poptávky a dynamicky se rozvíjející prodej přes internet.

Přečíst článek

Avast - pobočka

Přední akcionář Avastu: Nabídka Američanů je příliš nízká

Největší nezávislý akcionář Avastu, britský správce aktiv Schroders, je znepokojen z převzetí antivirové společnosti Avast americkou softwarovou firmou NortonLifeLock za 6,2 miliardy liber (185,3 miliardy Korun). Nabídku považuje za podhodnocenou, uvedl zpravodajský server The Times.

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme