Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Navarro, Pařík, Vohralíková. Experti na komunikaci představí své umění vyjednávat

Radim Pařík, profesionální vyjednavač
Asociace vyjednavačů
Newstream & Partner

Komunikační dovednosti ovlivňují každodenní život lidí, přesto jsou významně podceňovány, a to v soukromém i v byznysovém světě. Nad tím, jak zlepšit lidské životy zvládnutou komunikací a vzájemnou interakcí budou diskutovat špičky komunikace, diplomacie a vyjednávání na Pražském hradě ve čtvrtek 12. října. Konference s názvem „Klíč komunikace“ má podtitul „Tajemství naděje, které odemyká lepší výsledky, emoce i byznys“. Pořadateli netradičního C-level setkání jsou Asociace vyjednavačů, Expertní Board 21 a Agentura Bubnovi.

Reklama

Poprvé do České republiky zavítá osobně světová jednička na nonverbální komunikaci a řeč těla Joe Navarro. Je jedním ze zakládajících členů elitního programu Behaviorální analýzy FBI a sloužil i jako velitel týmu jednotek SWAT. Joe Navarro působil v FBI 25 let. Zaměřoval se na odhalování špionů a nebezpečných pachatelů trestných činů. Po odchodu do důchodu se stal autorem několika světových bestsellerů. V závěru konference naváže Joe Navarro osobním tréninkem na prezentované téma „Tajemství řeči těla“.

Tajemství vyjednávání v nejvyšších patrech

Prezentujícím na konferenci bude také současná nejvyšší státní úřednice České republiky, kancléřka prezidenta Petra Pavla paní Jana Vohralíková, která v minulosti působila na ministerstvech informatiky a kultury, byla náměstkyní předsedy legislativní rady vlády, ředitelka odborných útvarů předsedy vlády Jana Fischera a do roku 2020 pracovala jako kvestorka České zemědělské univerzity v Praze. V září 2019 ji jmenoval kancléřkou Senátu jeho předseda Jaroslav Kubera. Vedoucí kanceláře prezidenta Jana Vohralíková představí „Tajemství vyjednávání v nejvyšších patrech a naději v lepší budoucnost“.

Další mezinárodně uznávanou hostkou konference je expertka na komunikaci se složitými osobnostmi Anne-Maartje Oud. Více než 20 let pracuje jako trenérka a poradkyně v oblasti lidského chování. Tvoří individuální programy rozvoje pro vrcholové manažery nejúspěšnějších světových firem jako Google, Mercedes Benz, BDO nebo Louis Vuitton Moët Hennessy. Anne-Maartje Oud se specializuje na zlepšování pracovního prostředí a zdokonalování komunikačních dovedností.

Druhý ročník Women´s Findependence Day

Změní AI svět investování? Na to odpoví druhý ročník Women´s Findependence Day

Jsme na prahu další technologické revoluce? Změní umělá inteligence (AI) svět investování? A je dobrý čas na nákup akcií firem spojených s AI? Na to odpoví již druhý ročník Women´s Findependence Day, který se koná již zítra.

Přečíst článek

Je často citována prestižními světovými médii a odbornými časopisy. Účastníci konference budou moci absolvovat její trénink „Komunikace se složitými a nebezpečnými osobnostmi“.

Profesionální vyjednavač Pařík

Spolupořádající Asociaci vyjednavačů bude na konferenci reprezentovat její prezident Radim Pařík. Radim je v současnosti nejznámějším a médii nejcitovanějším profesionálním vyjednavačem v České republice. Je autorem populárně naučného bestselleru “Umění vyjednat cokoliv” a jako jediný Evropan se stal spoluautorem nově vznikající knihy „Empatické vedení lidí“ Chrise Vosse, autora jedné z nejprodávanějších knih světa o vyjednávání “Nikdy nedělej kompromis”. Radim působil jako místopředseda představenstva druhého největšího retailového řetězce na světě skupiny Schwarz.

Po několikaletém pobytu v Německu a Polsku se rozhodl věnovat rozvoji českého byznysového prostředí ve vyjednávání, rétorice a vedení lidí. Na konferenci bude prezentovat téma „Tajemství zvládání ega v diskusích“ a povede trénink k vícestranným vyjednáváním.

Vyjednávač Radim Pařík v seriálu FreshStart
video

FreshStart: Při jednání je nejdůležitější poslední dojem, ten přetrvá, tvrdí profesionální vyjednavač Radim Pařík

„Vyjednávání není žádná pocitová magie u táborového ohně, ale opravdový hard skill,“ říká profesionální vyjednavač a prezident Asociace vyjednavačů Radim Pařík. V rozhovoru se s námi podělil o několik užitečných rad, které se hodí nejen do byznysu, ale i do každodenního života.

Přečíst článek

Udržitelné podnikání začíná být samozřejmostí a povinností, podporují ho i pojišťovny

Udržitelné podnikání začíná být samozřejmostí a povinností, podporují ho i pojišťovny

Udržitelnost hraje čím dál větší roli v řadě oblastí. Přístup malých a středních podniků i velkých korporací přitom není žádnou výjimkou. Stupeň udržitelnosti začíná být důležitým faktorem nejen pro potenciální zákazníky nebo zaměstnance firem, ale také pro mnohé instituce. „Jako zodpovědný pojistitel hledáme cesty, jak vycházet vstříc klientům, kteří aktivně řeší rizika spojená s klimatickou změnou, mobilitou nebo třeba obnovitelnými zdroji,“ upřesňuje Jan Marek, mluvčí Generali České pojišťovny.

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Reklama

Související

Joe Navarro na konferenci vyjednavačů "Klíč komunikace" na Pražském hradě. (12.10.2023)

Agenta odhalíte třeba podle toho, jak drží kytku, říká známý americký vyjednavač

Přečíst článek
Radim Pařík na konferenci vyjednavačů Klíč komunikace

Vyjednavač Pařík: Lidé by zabíjeli kvůli tomu, aby neztratili tvář. Při vyjednávání musíme zajistit, aby ji neztratili

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme