Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Porada na lodi a výhled na Prahu slibují nové kanceláře v Holešovicích

Nové kanceláře vzniknou v Port7 v pražských Holešovicích.
Se svolením Scott.Weber Workspace
Petra Nehasilová
pej

Zážitková kuchyně, soukromý vstup na terasu nebo kotviště na Vltavě. V pražských Holešovicích vznikne již desáté coworkingové centrum společnosti Scott.Weber Workspace.

Reklama

Společnost Scott.Weber Workspace obsadí hned čtyři patra v Port7 společnosti Skanska o celkové rozloze téměř čtyři tisíce metrů čtverečních.

Jedno patro bude určeno pouze pro coworking, soukromé akce, relax, komunitní eventy a zasedací místnosti. Další patra nabídnou až 450 pracovních míst a budou řešena převážně jako kancelářské prostory pro týmy různých velikostí až po řešení pro ty největší společnosti. 

Právě větším klientům budou vyhrazena vrchní patra, z nichž budou přístupné také privátní terasy s výhledem na Prahu. A chybět nebude ani zážitková kuchyně pod vedením zkušeného šéfkuchaře.

Reklama

Nové sdílené kancelářské prostory vzniknou v nové čtvrti

Díky svému umístění poblíž holešovického nádraží a řeky se Port7 vyznačuje dobrou dopravní dostupností. Areál bude podchodem spojen se stanicí metra i s vlakovým nádražím. Budova bude poskytovat také zázemí pro cyklisty, které potěší nově zrekonstruovaná cyklostezka vedoucí do Stromovky či Libně. Součástí areálu bude i přístav pro případné kotvení malých lodí. Pro týmy, které nebudou chtít využít tradiční zasedací místnost, nabídne projekt mimo jiné také na vodě plovoucí meeting room.

pád burzy, ilustrační foto

Omikron sráží trhy. Výprodeje mohou pokračovat i v týdnu

Akciové trhy se kvůli omikronu propadaly, dubajská burza padá nejvíce od začátku pandemie. Omikron může odradit ČNB od dalšího zvyšování úroků, navzdory dnešním slovům šéfa centrálních bankéřů Rusnoka.

Přečíst článek

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla v roce 2009. Nabízí pronájem flexibilních pracovišť a coworkingu na pražském trhu. Aktuálně v Praze nabízí téměř 3 750 pracovních míst na celkové ploše přes 27 tisíc metrů čtverečních.

Burdž Chalífa

Covid přifoukl ceny realit v Dubaji. Trh čeká ochlazení

Anglický developer Danny Inman si nemůže koupi bytu v prestižní dubajské části Marina vynachválit. Z nákupu loni nevycouval ani po příchodu covidové pandemie. „Za rok se hodnota našeho bytu zvýšila o 20 procent,“ říká. „Navíc jsme tu v teple přečkali měsíce britského lockdownu,“ dodává. Dubajské nemovitosti mají za sebou dva roky silného růstu, ale vypadá to, že do pouštní oázy přichází ochlazení. 

Přečíst článek

Model Roadster v roce 2010, showroom Tesly v kalifornské Newport Beach,

Retro: Jak vypadala Tesla, když ji skoro nikdo neznal

Kalifornská Tesla je nejdražší automobilkou světa a stala se ikonou. Přitom v roce 2010 sjel z její výrobní linky teprve tisící kousek sportovního modelu Roadster a měla jen pár showroomů v Kalifornii.

Přečíst článek

Magazín newstream CLUB

Hlavním tématem letního čísla magazínu Newstream CLUB je Česko-Slovensko, s podtitulem Dvě země, jeden trh. 

V rozhovoru se představuje Karel Vágner, marketér a podnikatel v řadě úspěšných projektů, známý také spoluprací s manželkou a úspěšnou modelkou Simonou Krainovou.

Další osobnosti jako Igor Rattaj se zamýšlejí nad rozdíly mezi podnikáním v Česku a na Slovensku. O umělé inteligenci hovoří česko-slovenská investorka Andrea Ferancová Bartoňová, o veřejnosti a kultuře slovenský bestsellerista Jozef Karika. Uznávaný chef Marcel Ihnačák prozrazuje, která z obou kuchyní je „lepší“. Marketér Milan Šemelák s klientem Williamem Rudolfem Lobkowiczem mluví o tom, jak přetvořit odkaz šlechtického rodu do moderní doby.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme