Reklama

FOTOGALERIE: Eva Čerešňáková vydala další knihu, tentokrát o pouti do Compostely. Pokřtila ji s celebritami

Modelka a moderátorka Eva Čerešňáková vydala novou knihu.
Stanislav Šulc / Newstream
 nst
nst

Moderátorka, bývalá vicemiss ČR a filantropka Eva Čeřešňáková včera pokřtila na společenské akci v hotelu Augustine Luxury Collection svou další knihu s názvem Úlet civilizované holky: Moje cesta do Santiaga.

Reklama

Novou knihu Evy Čerešňákové, která zábavnou formou a s řadou fotografií ilustruje její pouť do Santiaga de Compostela, pomohly pokřtít české celebrity. Akci moderovala modelka Lucie Křížková, křtila bývalá miss Eliška Bučková, farář Zbigniew Czendlik a herečka Denisa Pfauserová, která stejnou pouť už sama absolvovala, dokonce dvakrát. Mezi hosty se objevily různé osobnosti, například Jaromír Jágr s partnerkou Dominkou Branišovou, Eliška Coolidge Hašková, která byla také kmotrou, či Felix Slováček.

„Mile mě překvapilo, jaké množství zpráv a reakcí jsem při svém putování do Santiaga dostávala a že o Camino de Santiago uvažuje hodně lidí. Rozhodla jsem se tedy o svou zkušenost podělit a svou pouť sepsat. Už při cestě jsem si psala deník, takže knížka je opravdu hodně autentická a dělím se nejen o to, co mě na cestě potkalo a co jsem zažila, ale i o to, co jsem zažívala uvnitř, duchovně,“ popisuje Eva, co jí vedlo k vydání knihy.

„Pouť do Santiaga de Compostela byla úžasnou zkušeností a přála bych zažít něco podobného každému. Žít jen tady a teď, řešit jen aktuální problémy typu kudy půjdu, kde budu spát, kde si dám něco k jídlu a zjistit, s jakým málem si ve skutečnosti vystačíme. Ta cesta je určitě očišťující a i když jsem místy byla na kraji sil, byla pro mě i zábavná,“ dodává Eva Čerešňáková, která pro newstream.cz natáčí diskusní pořad Eva Talks.

Knihu vydalo nakladatelství Návrat domů. Partnery křtu byl Augustine Hotel Prague, luxusní cukrárna Ollies, Hawaii, Office a Vinný dům, o náladu se postaralo hudební Duo Divine. Kniha je již druhým autorským počinem Evy Čerešňákové, prvotinou je publikace Miss, sny versus realita, která reflektuje její zkušenost ze soutěže krásy, kterou absolvovala.

Sledujte pořad Evy Čerešňákové Eva Talks

Eva Čerešňáková na charitativní akci fondu 4U2

Charitativní večer fondu 4U2 vynesl půl milionu

Peníze získané během akce bývalé finalistky miss a moderátorky Evy Čerešňákové půjdou na vybudování školy v Bangladéši.

Přečíst článek

Reklama

Související

video

Žila s tyranem a napsala o tom knihu. Terapie pomáhá, vzkazuje obětem násilí Věra Stejskalová

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme