Reklama

Kubernetes Community Days. To jsou dva dny objevování možností cloud native softwaru

Kubernetes Community Days. To jsou dva dny objevování možností cloud native softwaru
KCD / užito se svolením
 nst
nst

Seznamte se s nativními cloudovými technologiemi snadno a rychle. Dvoudenní konference Kubernetes Community Days (KCD) 2022 vás tématem provede od základů. Na své si ale přijdou i zkušení ajťáci, s nimiž se špičky ve svých oborech podělí o techničtější vychytávky. To vše zdarma a on-line.

Reklama

Účelem dvoudenní konference, která se uskuteční ve dnech 27. až 28. dubna, je propagace cloud native myšlenek, projektů a softwaru. Je místem, kde se setkají lidé se zájmem o moderní IT technologie a budou zde diskutovat o tématech jako Kubernetes, DevOps, NetDevOps, Infrastructure as a code, cloud development či komunitní kultura. Že termínům nerozumíte? O důvod víc si poslechnout experty na tyto oblasti.  

Na konferenci jich vystoupí desítky. Na programu jsou jak technická, tak i manažerské témata. V manažerském bloku řečníci představí výhody použití a organizace moderního IT oddělení, a to i na konkrétních příkladech z praxe. V technickém bloku se půjde více do hloubky, budou se řešit vybraná témata pro IT odborníky se zkušenostmi.

Konference se koná pod záštitou jedné z nejznámějších organizací zastřešující téměř všechny cloud technologie a provozovatele CNCF - Cloud Native Computing Foundation. 

Základní vstup online je zdarma. Registrovat se můžete prostřednictvím webu eventu, kde najdete nejen program konference, ale i další rozšiřující informace

Newstream.cz je mediálním partnerem akce.

Reklama

Avast, sídlo

Avast posílí v oblasti digitální identity. Koupil kanadskou SecureKey

Avast koupil kanadskou SecureKey, která se specializuje na digitální identitu. Cenu antivirový gigant nesdělil.

Přečíst článek

Experience Talks: Zákaznická spokojenost a jak ji efektivně budovat

Že je zákazník důležitý, to ví každý obchodník i marketér. Ne každý ale ví, jak se zákaznickou zkušeností pracovat. Šířit osvětu v této oblasti chce kontinuální přednáškový event Experience Talks. 

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme