Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Visa Bank Branch of the Year - informace o tématu

Olomoucká pobočka mBank vsadila na neotřelý vibe. A vyplatilo se

Pobočka mBank v olomoucké Galerii Šantovka se umístila na druhém místě v soutěži Visa Bank Branch of the Year za druhé čtvrtletí 2025. Ocenění převzali Martin Michalec, zemský ředitel Morava, a Jiří Pochylý, manažer pobočky.

Přečíst článek
VISA BANK BRUNCH, užito se svolením

Partners Banka v Chocni si převzala třetí místo v soutěži Visa Bank Branch of the Year

Přečíst článek

Moneta Money Bank zvítězila v soutěži Visa Bank Branch of the Year za 2. čtvrtletí 2025

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

Pobočka České spořitelny v pražských Dejvicích

Česká spořitelna zvítězila ve druhém kole soutěže Visa Bank Branch of the Year za 1. čtvrtletí 2025

Soutěž, jejímž mediálním partnerem je Newstream, reaguje na rostoucí očekávání klientů ohledně moderního, vstřícného a digitálně propojeného prostředí. Po bočka ČS si odnesla prvenství za spojení architektury, vřelého přístupu a moderních technologií.

Přečíst článek

Další kolo soutěže Visa Bank Branch of the Year zná vítěze. Kdo zabodoval?

Bankovní sektor se mění a s ním i požadavky klientů na moderní, přívětivé a technologicky vyspělé pobočky. Soutěž Visa Bank Branch of the Year, jejímž partnerem je Newstream, oceňuje ty nejlepší z nich – pobočky, které spojují inovace, zákaznickou péči a komfortní prostředí. Druhé kolo soutěže přineslo tři nové pobočky, které se staly inspirací pro celý bankovní sektor.

Přečíst článek
Druhé místo v prvním kole soutěže Visa Bank Branch of the Year za 4. čtvrtletí 2024 patří pobočve ČSOB v pražských Radlicích

ČSOB získala druhé místo v soutěži Visa Bank Branch of the Year

Ocenění v soutěži, jejímž mediálním partnerem je Newstream, má pobočka ČSOB v Radlicích. Je součástí komplexu kancelářských budov, které jsou považovány za jedny z nejekologičtějších v Evropě. Nabízí moderní model obsluhy, který integruje digitální technologie a klade důraz na jednoduchost a pohodlí.

Přečíst článek

UniCredit Bank obsadila třetí místo v soutěži Visa Bank Branch of the Year

V soutěži, jejímž mediálním partnerem je Newstream, uspěla vlajková pobočka v Bankovním domě na náměstí Republiky v Praze.

Přečíst článek
{LABEL}

{NADPIS}

{POPISEK}

News box

Ceny ropy se mírně 📉 snižují po zprávě o růstu zásob suroviny ve Spojených státech. Jejich výraznějšímu poklesu brání možné zastavení indického dovozu ropy z Ruska. Severomořská ropa Brent kolem 18:40 středoevropského letního času vykazovala pokles o zhruba půl procenta a pohybovala se v blízkosti 61,6 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela zhruba 0,3 procenta a nacházela se mírně nad 58 dolary za barel.

Německé vládní strany se nadále přou o podobu vojenské služby. Jejich poslanci ale v dnešní debatě ve Spolkovém sněmu naznačovali, že jsou ochotni se dohodnout na kompromisu. Řada zákonodárců z konzervativní CDU/CSU ❌ není spokojena s tím, že současný návrh z dílny sociálnědemokratického ministra obrany Borise Pistoriuse sází na dobrovolnost. 

Rakousko prodloužilo namátkové kontroly na hraničních přechodech s Českou republikou do 1️⃣5️⃣. prosince. Dnes to na svém webu uvedlo české velvyslanectví ve Vídni. Rakousko tak o dva měsíce prodloužilo kontroly, které zavedlo kvůli omezení nelegální migrace a průběžně prodlužovalo od října 2023.

I když většina titulů pražské burzy posílila, index PX nakonec 📉 odepsal 0,17 procenta na 2378,53 bodu. Dolů ho táhly akcie Erste, Monety a pojišťovny VIG, zatímco cenné papíry energetické společnosti ČEZ či Komerční banky skončily v plusu. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.

Předseda hnutí ANO 👨 Andrej Babiš, který vyjednává o vzniku příští české vlády, jednal se slovenským ministrem vnitra Matúšem Šutajem Eštokem o nadcházejícím summitu Evropské unie či migračním paktu. Babiš uvedl, že mluvili i o dalších tématech, kde mají obě země stejné či podobné názory. V budoucnu podle něj oba státy musí postupovat opět společně a pokusit se i o obnovení fungování Visegrádské skupiny (V4 - ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko).

Český fond LIFE BioCEEd chce investovat zhruba miliardu korun do vývoje genové terapie pro léčbu Nethertonova syndromu, což je vzácné kožní onemocnění postihující 🧒 děti. Dosud na něj lék neexistuje. Výzkumnému týmu Akademie věd ČR (AV ČR) se ale podařilo identifikovat gen zodpovědný za vznik této nemoci, což může v budoucnu přispět k její léčbě.

Největší světový producent masa, společnost JBS, je podle organizace Human Rights Watch zapojen do  nezákonného odlesňování, zabírání půdy a porušování lidských práv v brazilské Amazonii. Dobytek firma podle HRW získávala ze soukromých rančů nacházejících se v chráněných oblastech, informovala televizní stanice Al-Džazíra. Společnost JBS podle ní na žádost o komentář neodpověděla.

Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa usiluje o převedení peněz na prevenci terorismu určených pro státy vedené demokraty těm vedeným republikány. Vláda tak reorganizuje program v hodnotě jedné miliardy dolarů (2️⃣0️⃣,8️⃣ miliardy korun), který byl vytvořen po útocích z 11. září 2001. Dvanáct států vedených demokraty podalo žalobu s cílem škrty zablokovat. 

Na Ukrajině začala výroba velkorážové munice ve spolupráci s českým holdingem Czechoslovak Group. Uvedl to server e15.cz. Firma CSG ukrajinskému partnerovi, kterým je zbrojovka Ukrajinska bronetechnika, poskytla licenci a know-how, dodávat bude také část komponentů. Spolupráci 🤝 uzavřely obě společnosti loni na podzim. Ukrajinský server Militarnyj tehdy uvedl, že výroba se bude týkat mimo jiné dělostřeleckých nábojů ráže 155 milimetrů.

Obvodní soud pro Prahu 7 zamítl žalobu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), které se brání zařazení do zprávy o extremismu za druhou polovinu roku 2022. Proti rozsudku lze podat odvolání k Městskému soudu v Praze. V jiném sporu týkajícím se zprávy za druhé pololetí roku 2020 dnes porušení práv dnes městský soud porušení práv potvrdil.

Doporučujeme