Reklama

ocenění - informace o tématu

Manažeři Nobilis Tilia přebírají ocenění z rukou Petra Poláka, country managera Visa ČR

Nejlepší kamenné prodejny Česka? Podívejte se na vítěze soutěže Visa Czech Top Shop

Obchod Nobilis Tilia není jen tak ledajaký. Je v malé vesnici Vlčí hora na úpatí Českého Švýcarska. Kromě kamenné prodejny s vlastní kosmetikou má také biozahradu či masážní studio. Proto vyhrál první cenu soutěže Visa Czech Top Shop i cenu veřejnosti. Další ocenění dostaly i jiné zajímavé a inspirativní retailové příběhy.

Přečíst článek
Pavel Vopařil, CEO Bonami

Vopařil z Bonami: Chceme dělat vše pro zákazníky co nejsnazší

„Kamennou prodejnu jsem si vysnil. Ocenění za nejlepší prodejnu je pro mě i celý tým velká obměna, “ říká CEO Bonami Pavel Vopařil. V rozhovoru prozradil, že kamenných prodejen nábytku a dekorací Bonami by mělo v budoucnu přibývat.

Přečíst článek
Vítězem celoevropské soutěže POPAI Awards se stal pivovar Radegast

Vítězem celoevropské soutěže POPAI Awards se stal pivovar Radegast

Soutěž POPAI AWARDS o nejlepší komunikační projekty v retailu již po patnácté ocenila nejlepší realizace za poslední rok. V rámci ní se uskutečnila i studentská verze soutěže POPAI STUDENT AWARD, která představila nové návrhy komunikačních prostředků a kampaní v in-store, které na základě reálných zadání od konkrétních zadavatelů vytvářejí studenti středních a vysokých škol se specializací na marketingovou komunikaci. Mediálním partnerem akce byl i server Newstream.

Přečíst článek
Škoda Group získala za svůj antikolizní systém vyvinutý pro tramvaje ocenění Industrie

Cenu Industrie získala společnost Škoda Group za antikolizní systém u tramvají

Globální průmyslově-technologická skupina Czechoslovak Group je od letošního roku generálním partnerem České hlavy, nejprestižnějšího ocenění udělovaného vědcům, výzkumníkům a inovátorům. Jméno CSG nově nese cena Industrie. Jejím laureátem se za rok 2023 stal podnik Škoda Digital, člen Škoda Group, za svůj antikolizní systém vyvinutý pro tramvaje. Server Newstream byl mediálním partnerem akce.

Přečíst článek
Komerční banka

Mastercard Bankou roku je podruhé Komerční banka, pojišťovnu vyhrála Kooperativa

Tři největší české banky ovládly první tři příčky tradičního sektorového ocenění. Kategorii Banka zákazníků zvítězila Air Bank. Její šéf Michal Strcula byl navíc dvacetičlennou porotou vybrán jako Bankéř roku.  Pojišťovákem roku je Martin Diviš z Kooperativy.

Přečíst článek
Vítězná prodejna Decathlon

Přestěhovaný Decathlon si odnáší zlato z říjnového kola soutěže Visa Czech Top Shop

Po zářijovém kole Visa Czech Top Shop, ve kterém zabodovala nová prodejna Rock Point v Praze, se i v říjnu na první příčku dostal sport, respektive nedávno přestěhovaná prodejna Decathlon.

Přečíst článek
Nobilis Tilia získala ocenění v soutěži Visa Czech Top Shop

Nobilis Tilia postoupila do finále soutěže Visa Czech Top Shop

Prodejna a čajovna české firmy Nobilis Tilia získala od inspektorů nejvyšší známky v červencovém kole soutěže Visa Czech Top Shop. Tím si prodejna zajistila postup do finále mezi dvanáct nejlepších prodejen letošního roku.

Přečíst článek
Hanácký Grunt

Hanácký Grunt je nejlepší prodejnou v kategorii Česko platí kartou

Bezhotovostní platby jsou dnes téměř standardem ve velké části prodejen a ochota zákazníků platit hotově se postupem času zmenšuje. Zvláště pro drobné obchodníky a začínající podnikatele může být zprvu začlenění možnosti platit kartou složitější. To se snaží změnit program Česko platí kartou probíhající pod záštitou Ministerstva průmyslu ve spolupráci se soutěží Visa Czech Top Shop.

Přečíst článek
Nová prodejna Rock Point

Prodejna Rock Point vybojovala první místo v soutěži Visa Czech Top Shop

Tři patra plná outdooru v historické budově v centru Prahy zaujala inspektory natolik, že svým hodnocením udělali z nové prodejny Rock Point vítěze zářijového kola v retailové soutěži Visa Czech Top Shop. Obchod se nachází v historické budově v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží. Interiér, ve kterém je znát snaha skloubit vystavení zboží s geniem loci památkově chráněného domu, vytváří zajímavý koncept.

Přečíst článek
30. ročník Grand Prix Architektů

Prestižní cena Grand Prix Architektů míří do finále. O skleněnou kostku se utká padesát projektů

V pondělí 30. října se v pražském Veletržním paláci od 20 hodin uskuteční jubilejní třicátý ročník soutěže Grand Prix Architektů – Národní cena za architekturu, která platí za největší českou architektonickou soutěž.

Přečíst článek
Aleš Brix, obchodní ředitel české mincovny

Aleš Brix z České mincovny: Naše mince se zhodnocují, i když cena kovu kolísá. Jsou to umělecká díla

Kromě toho, že razí oběživo, tedy mince, které každý z nás tak dobře zná, soustředí se také na tvorbu a ražbu vlastních mincí a medailí, které slouží jako investice nebo jako hodnotný upomínkový předmět. Řeč je o České mincovně v Jablonci nad Nisou, jejíž prodejna v Havelské ulici získala první místo v soutěži Visa Czech Top Shop za měsíc květen 2023. Česká mincovna vytváří i unikátní edice v limitovaných nákladech jako například medaile podle fotografií Jana Saudka, nebo mince „Český lev“ nebo sady „Českoslovenští letci RAF“, říká Aleš Brix, obchodní ředitel České mincovny.

Přečíst článek
Reklama

News box

Americká letecká společnost American Airlines koupí 260 nových letadel ✈ od výrobců Airbus, Boeing a Embraer. Aerolinky tak chtějí zvýšit svoji kapacitu, aby uspokojily rostoucí poptávku po cestování 🏖. 
Obě komory francouzského parlamentu na společné schůzi ve Versailles odhlasovaly zanesení práva na potrat do ústavy 🔨. Informovala o tom agentura AFP, podle které byl návrh zákona schválen drtivou většinou 780 ku 72 hlasům a přivítán dlouhým potleskem 👏 ve stoje.

Ve věku 75 let zemřela někdejší vůdčí osobnost italské krajně levicové teroristické organizace Rudé brigády (BR) Barbara Balzeraniová. Informovala o tom agentura ANSA. Balzeraniová se v roce 1978 podílela na únosu a vraždě někdejšího italského premiéra Alda Mora, více než dvě desetiletí 🔒 strávila za mřížemi.

Správci pozůstalosti irské zpěvačky Sinéad O'Connorové požádali bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby na předvolebních mítincích nehrál její hudbu 🎶. 
Jeden ze dvou politických náměstků ministra spravedlnosti Antonín Stanislav (ODS) k 1. březnu rezignoval. Důvodem je podle něj "mediální tlak a lynč". Jeho jméno se mimo jiné objevilo v souvislosti s kauzou úředníka Jana Benýška , který oznámil možné protiprávní jednání ministerského insolvenčního odboru z období, kdy útvaru šéfoval právě Stanislav.  Číst více
Belgická policie o víkendu překazila plánování teroristického útoku, jehož konkrétním cílem měla být koncertní síň 🎻 v Bruselu. Oznámila to dnes podle agentury AFP belgická federální prokuratura. Útok měl být proveden během několika týdnů.
Bývalý finanční ředitel Trump Organization Allen Weisselberg se u soudu na Manhattanu přiznal ke křivé výpovědi, podle soudkyně Laurie Petersonové za to půjde na pět měsíců do vězení. Případ se týká jeho svědectví v procesu o systematickém zveličování majetku 💰exprezidenta Donalda Trumpa před bankami a jinými podnikatelskými partnery.
Podpora britské Konzervativní strany premiéra Rishiho Sunaka ⬇ klesla na nejnižší úroveň za 46 let, vyplývá z průzkumu, který zveřejnila agentura Ipsos. Parlamentní volby 🗳 se v Británii mají konat koncem tohoto roku.
Protesty zemědělců se ve čtvrtek 7. března v Praze vytvoří. Po jednání představitelů zemědělských organizací to řekli prezident Agrární komory Jan Doležal a předseda Zemědělského svazu Martin Pýcha. Prahou pojedou traktory 🚜 a další zemědělská technika a vyrábí se demonstrace, zřejmě před úřadem vlády Číst více
Bývalý americký prezident Donald Trump se může zúčastnit republikánských primářů 🗳  ve státě Colorado . Shodli se na tom soudci nejvyššího soudu USA, kteří zvrátili prosincové rozhodnutí soudu v Coloradu. Ten se zabýval Trumpovou účastí ve volbách vzhledem k jeho roli v nepokojích v Kapitolu 6. ledna 2021. Číst více
Reklama
Reklama
Doporučujeme