Reklama

Boeing - informace o tématu

Boeing letouny 787

Čína v tichosti podporuje západní sankce. Nově zakázala ruským letadlům létat do země

Čínské úřady se rozhodly uzavřít letiště pro desítky letadel ruských leteckých společností. Zákaz se vztahuje na letouny amerického výrobce Boeing, které nebudou moci přistávat na čínských letištích.

Přečíst článek

Letecký průmysl cítí návrat k normálu. Airbus a Safran naberou tisíce lidí

Přečíst článek
Boeing letouny 787

Trápení s dreamlinery opět stáhlo Boeing do ztráty

Výrobce letadel Boeing ve druhém čtvrtletí dosáhl prvního zisku po dvou letech, sláva ale netrvala dlouho. Potíže s výrobou modelu 787 Dreamliner oblíbeného pro mezinárodní trasy jej totiž o čtvrtletí později opět stáhly do ztráty. Činila 132 milionů dolarů (asi 2,9 miliardy korun), což je ale výrazně méně oproti 466 milionům dolarů ve stejném období loni.

Přečíst článek
Smartwings

Vyskytl se nový problém. Boeing omezí výrobu na polovinu

Americký výrobce letecké techniky Boeing kvůli novému problému ve výrobě omezí montáž letounů 787. Zákazníkům letos dodá méně než polovinu ze zhruba 100 plánovaných strojů.

Přečíst článek
Reklama

News box

Nejsilnější odborový svaz KOVO povede v příštích čtyřech letech předák odborů firmy Vítkovice Steel Roman Ďurčo, na sjezdu si ho zvolili odboráři.

Ruská armáda ráno ostřelovala vojenské zařízení v ukrajinském Javorivu blízko polské hranice, uvedl lvovský gubernátor. Čtyři lidé byli zraněni.

Ukrajinští obránci se budou muset stáhnout ze Severodoněcku a už dostali takový rozkaz. Východoukrajinské město je téměř zcela zničené, uvedl gubernátor Luhanské oblasti Serhij Hajdaj. 

Mezinárodní měnový fond snížil odhad letošního růstu ekonomiky Spojených států na 2,9 procenta z dříve předpokládaných 3,7 procenta.

Reklama
Reklama
Doporučujeme