Vidět Formule 1 v Las Vegas? Za milion dolarů není problém
Vyhlášení lasvegaský hotel přichystal milovníkům rychlých vozů speciální balíček. Pětidenní pobyt ve městě hříchu v následujícím týdnu a limitovanou edici vozu Aston Martin k tomu.
Formule z blízka
Hotel Fontainebleau Las Vegas ve spolupráci s automobilkou Aston Martin nabízí balíček Grand Prix Las Vegas na závody Formule 1, které se ve městě konají příští týden. Tento balíček se snaží oslovit multimilionáře, či spíše miliardáře.
Za rovný milion dolarů může člověk a až pět jeho přátel vyrazit do Vegas. Cestu do Fontainebleau Las Vegas, kde bude pět nocí v apartmá se třemi ložnicemi ve Fleur de Lis Chateau, obstarají vozidla značky Aston Martin.
Balíček dále obsahuje VIP stůl přímo u DJ ve vyhlášeném lasvegaském klubu LIV. K dispozici je také kredit 20 tisíc dolarů na jídlo a nápoje během pobytu. To je navíc k soukromé večeři pro šest v ITO, vyhlášené omakase restauraci v nejvyšším patře hotelu. Nemluvě o dalším kreditu 20 tisíc dolarů na nákup čehokoliv jiného z hotelových butiků, členství v privátním společenském klubu Poodle Room nebo nejvyšší možný status "Royal" ve věrnostním programu Fontainebleau pro všech šest hostů. Samozřejmostí jsou místa ve Fontainebleau Race Club Suite s výhledem na start/cíl závodu Formule 1 včetně všech tréninků, které mu budou předcházet.
V ceně je také doprava do Las Vegas a zpět soukromým letadlem. Bohužel tato nabídka se vztahuje pouze na vnitrostátní lety v rámci USA. Neameričtí rezidenti tak budou muset na cestu na formule vytáhnout svůj vlastní tryskáč.
V ceně milionového balíčku je také limitovaná verze supersportu Aston Martin Vanquish o výkonu 824 koní a ceně 420 tisíc dolarů. Tento soukromý závoďák nebude ale zájemcům k dispozici v Las Vegas, nýbrž bude doručen domů po návratu z Vegas.
Opsat celý kruh
Lasvegaský resort Fontainebleau je nejnovějším hotelem ve městě hříchu. Hotel s více než 3,6 tisíce pokoji otevřel teprve loni v prosinci, a to po dlouhých 18 letech od původního představení projektu. Projekt srazila na kolena hospodářská krize z let 2008-2009, následně se střídali vlastníci objektu včetně investora Carla Icahna, který chátrající objekt vlastnil v letech 2010 až 2015, ale stavbu nikdy neobnovil.
Icahn nicméně rozestavěný hotel koupil za 156 a prodal za 600 milionů dolarů, takže rozhodně neprodělal. Dalšího majitele, realitního magnáta Stevena Witkoffa, dohnala koronavirová pandemie a projektu za cenu 350 milionů dolarů raději zbavil. Ironicky ho koupil Jeff Soffer, majitel Fontainebleau Resorts, který projekt v roce 2005 rozjížděl.
Dubajská Cé La Vi je oblíbeným místní smetánkou a vidět se tu nechal i dubajský vládce a premiér Spojených arabských emirátů Muhammad bin Rášid Ál Maktúm. Při mém nedávném pobytu v Dubaji jsem si proto nemohl odpustit návštěvu.Recenze: Cé La Vi Dubaj aneb oběd pro šejka i celebrity
Enjoy
Architekt a urbanista Pavel Hnilička se spolu se s týmem podepsal pod podobu hned několika městských čtvrtí. Mimo jiné je autorem urbanismu Vítězného náměstí v Praze 6. „Zdravé město má hustotu zhruba 100 obyvatel na hektar. Takové město je udržitelné a nemusí ani růst do výšky,“ myslí si architekt. Architekt: Praha má skvělou veřejnou dopravu. Jednu z nejlepších na světě
Reality
PODZIMNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ
Jak se udržet v kondici a vytvářet dlouhodobou hodnotu? Snaha udržovat se v souladu s nároky doby je hlavní téma aktuálního magazínu Newstream CLUB, který nyní vychází, s podtitulem VYJEDNEJTE SI SVŮJ ŽIVOT.
Proč se vyjednávání stává jednou z hlavních dovedností pro budoucí úspěch, vysvětlí přední český vyjednavač a titulkový muž Radim Pařík.
Na otázku ‚Jak zůstat relevantní i v dalších letech?‘ odpovídají i další osobnosti byznysu, showbyznysu, ale také medicíny. Například vyhlášená pohybová lékařka Karolína Velebová, která se stará o řadu vrcholových sportovců včetně olympioniků. Dědička kávového impéria Christina Meinl ukazuje na historii legendární firmy, jak důležité bylo pro její přežití a dlouhodobý úspěch ochota radikálně se změnit a začít znovu téměř od nuly.
Partner Penta Investments Václav Jirků popisuje, jak důležitou roli bude hrát soukromý sektor ve zdravotní péči a sociálních službách.
O duševním zdraví, wellbeingu a o tom, jak jich dosahovat pomocí moderních technologií, hovoří Jiří Diblík, spolutvůrcem globálně úspěšné wellbeingové a mental health aplikace VOS Health.
Páté vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.
Na další číslo se můžete těšit již v prosinci.