Reklama

O přenosy z MS v Kataru se podělí ČT a Nova, která nabídne i finále

Oficiální míč Mistrovství Evropy ve fotbale.
Ik ben groot / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0
 ČTK

Soukromá televizní skupina Nova odvysílá z fotbalového mistrovství světa v Kataru 32 zápasů, tedy stejně jako Česká televize. Z toho 18 utkání nabídne Nova exkluzivně a 14 bude sdílet s ČT, která jí část licenčních práv přeprodala. Vyplývá to z údajů Novy, která bude světový šampionát vysílat vůbec poprvé, a ČT.

Reklama

Zápasy šampionátu, který potrvá od 20. listopadu do 18. prosince, bude Nova vysílat převážně na stanici Nova Action. Všechny zápasy budou rovněž na internetové platformě Voyo. Úvodní a závěrečný ceremoniál a utkání o medaile odvysílá kanál Nova.

Jaromír Jágr v pořadu Victory Club
video

Jágr otevřeně: Už nemám motivaci se vracet na led

Jaromír Jágr se zapsal mezi největší hvězdy světového sportu. Z ledu neslezl ani v jeho padesáti letech. Hraje za Rytíře Kladno. Po posledním prohraném zápase proti Mladé Boleslavi však v rozhovoru pro iSport poprvé přiznal, že zvažuje konec kariéry. „Popravdě, nemám motivaci,“ přiznal otevřeně Jágr a přivodil tím šok nejen fanouškům klubu. Newstream s legendární 68 natáčel loni. V pořadu Victory Club se tehdy Jágr svěřil, že hokej už není jediným smyslem jeho života. Připomeňte si co legendu světového hokeje drželo dlouhá desetiletí na ledě.

Přečíst článek

Součástí fotbalového vysílání bude každý večer Magazín MS. Zápasy budou moderovat komentátoři a odborníci, které Nova již nyní využívá pro fotbalové přenosy na Nova Sport a Voyo. Nova bude vysílat šampionát vůbec poprvé.

Česká televize se letos rozhodla část práv na přenosy z MS odprodat kvůli úsporám. Jen kanál ČT Sport by měl díky omezení nákupu práv a odprodeji těch již získaných ušetřit 80 milionů korun. ČT bude vedle 14 zápasů s Novou vysílat na ČT sport z Kataru 32 utkání.

Crypto.com Arena je multifunkční aréna v americkém městě Los Angeles.

Kryptoburzy touží po pozornosti. Investují miliardy do sportovního sponzoringu, nalákaly i Ronalda

Pro fanoušky profesionálního sportu a sportovních přenosů jsou v posledních měsících naléhavé reklamní vzkazy na téma kryptoprůmyslu téměř nepřehlédnutelné. Jména burz a blockchainových společností jsou součástí týmových dresů, reklam na stadionech a vábí z televizních reklam o poločase. Mluví o nich prominentní hráči v čele s Cristianem Ronaldem, kteří se těší z lukrativních smluv. Jen za posledních 18 měsíců Crypto.com a spol. do sportovního sponzoringu investovaly 2,4 miliardy dolarů, uvedla agentura Bloomberg.

Přečíst článek

Reklama

Související

Pavel Nedvěd, od 28. listopadu 2022 bývalý viceprezident klubu Juventus Turín

Lukáš Kovanda: Další pohroma pro Juventus. Akcie prudce padají kvůli rezignaci správní rady včetně Pavla Nedvěda

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme