Reklama

Dan Fougere pomůže s expanzí startupu českého MANTA do USA

Dan Fougere, Manta
Manta
 nst
nst

Novým členem česko-amerického startupu MANTA se stal Dan Fougere, výkonný ředitel firmy Shore Drive Capital.

Reklama

Fougere bude svými zkušenostmi v oblasti prodeje podporovat další růst společnosti MANTA v USA.

„Jsem potěšen, že se mohu připojit ke společnosti MANTA,“ řekl Fougere. „Je to vzrušující výzva a příležitost pomoci této mladé dynamické společnosti, která má potenciál a hluboké znalosti podnikových technologií. Chci také rozšířit její působnost na trhu, který má obrovský hlad po platformách, jež zjednodušují a zpřehledňují práci s daty ve firmách,“ dodal. 

Fougere je softwarový veterán s více než 20 lety zkušeností ve veřejných i pre-IPO softwarových společnostech. Naposledy působil ve společnosti Datadog, která vyvíjí řešení pro monitorování aplikací v cloudu. Dan Fourgere dohlížel na vytvoření obchodního týmu společnosti a pomohl zvýšit hodnotu společnosti z 50 milionů dolarů v době jeho nástupu na zhruba 1 miliardu dolarů.

Tomáš Krátký, founder a CEO Manta

Český datový start-up Manta expanduje do Irska a Portugalska

Česko-americký startup Manta, který vyvíjí nástroj pro analýzu datových toků v IT prostředí velkých firem, otevřel své nové pobočky v portugalském Lisabonu a irském Dublinu. Po Praze, New Yorku a floridské Tampě jde podle sdělení společnosti Manta o čtvrtou a pátou fungující pobočku technologické firmy.

Přečíst článek

Česko-americká softwarová společnost MANTA vznikla v roce 2008 původně jako startup, postupně se rozvinula, prošla dvěma investičními koly a v rámci Series A získala investici ve výši 13 milionů dolarů od kapitálového fondu Bessemer Venture Partners, SAP.io, německého Senovo a českých Credo Ventures.

Reklama

MANTA poskytuje nástroj pro analýzu datových toků, uživatelům poskytuje jejich kompletní mapu, díky které mohou lépe porozumět informacím, se kterými pracují. Mezi uživatele patří střední a velké společnosti a korporace zejména z finančního, telekomunikačního a zdravotního sektoru po celém světě.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Dušková, Albert

Do nejvyššího vedení obchodů Albert jde Dušková

Finanční ředitelkou a členkou představenstva obchodního řetězce Albert bude Lenka Dušková.

Přečíst článek

Reklama

Související

Umělá inteligence, ilustrační foto
video

Startupy táhnou. Češi do nich loni investovali čtyři miliardy, letos to bude ještě víc

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme