Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

hodinky - informace o tématu

Luxusní švýcarské hodinky Patek Philippe

Luxusní hodinky jsou nejlevnější za poslední dobu. Růst bitcoinu to brzy změní

Švýcarské luxusní hodinky se na sekundárním trhu prodávají za nejnižší ceny za poslední roky. Ukazuje to index Subdial Watch Index agentury Bloomberg. Průměrná cena na sekundárním trhu klesla na 33 628 dolarů. Očekává se však, že s nárůstem ceny bitcoinu a zejména technologických akcií se ceny začnou zvyšovat.

Přečíst článek

Luxus, který se letos vyplatil. Investice do luxusních komodit vydělaly více než akcie i zlato

Přečíst článek
Ceny luxusních švýcarských hodinek na sekundárním trhu jsou nejníže za dva roky

Ceny použitých luxusních švýcarských hodinek klesají, Patek Philippe i Rolex jsou levnější o desítky procent

Ceny luxusních švýcarských hodinek na sekundárním trhu jsou nejníže téměř za dva roky. Na vrcholu byly modely značek Rolex, Audemars Piguet a Patek Philippe na začátku loňského roku.

Přečíst článek
Patek Philippe

Prodeje luxusních hodinek jdou nahoru. V Číně poptávka upadá

Strach z inflace a změna nákupního chování se zatím neprojevuje na globálních prodejích luxusních statků. A platí to také pro hodinky, jichž se v prvním pololetí prodalo více než loni. Problém pro zejména švýcarské výrobce však může představovat zásadní ochlazení v Číně a Hongkongu.

Přečíst článek
Švýcarský Richemont koupil výrobce kabelek Delvaux.

Covid, válka, recese? Nic z toho luxusní segment netíží, útraty rostou

Tržby z prodeje luxusního zboží se letos zvýší nejméně o pět procent, uvádí to studie konzultační firmy Bain. Zákazníci v USA a v Evropě budou navzdory politické nejistotě spojené s konfliktem na Ukrajině a rostoucí inflací nadále kupovat luxusní hodinky, šperky i boty.

Přečíst článek
prodejna luxusních hodinek Rolex v Praze

Švýcarské hodinky ztrácejí lesk. Tempo růstu prodejů klesá, v Číně nastal propad

Prodej luxusních švýcarských hodinek ve světě sice v květnu stoupl o téměř 14 procent, je to však třetí měsíc po sobě, co tempo růstu kleslo, a nejnižší míra exportu za poslední rok. Podepsal se na tom zejména trh v Číně, který se u švýcarských chronometrů meziročně propadl o téměř dvě třetiny, vyplývá ze zprávy Federace švýcarského hodinářského průmyslu.

Přečíst článek
Lusuxní švýcarské hodinky Audemars Piguet

Rusové vrací úder. Zabavili švýcarské hodinky za miliony dolarů

Agenti ruské tajné služby FSB zabavili v Moskvě zásoby luxusních švýcarských hodinek Audemars Piguet v hodnotě několika milionů dolarů. Rusové tvrdí, že jejich dovozce porušil celní předpisy, Švýcaři považují krok za „represivní opatření“ v odvetě za sankce západního světa uvalené na ruské oligarchy a vrcholné politiky kvůli ruské invazi na Ukrajinu, uvedla agentura Bloomberg. V rámci sankci totiž Švýcaři zakázali i vývoz luxusního zboží včetně proslulých hodinek.

Přečíst článek
prodejna luxusních hodinek Rolex v Praze

Luxusní hodinky se prodávají lépe než před pandemií. Mají investiční potenciál

Švýcarský hodinářský průmysl v roce 2021 dokázal nemožné. Přes panující pandemii, rostoucí inflaci a nejistý ekonomický výhled se globálně prodaly luxusní hodinky v celkové hodnotě 22,3 miliardy švýcarských franků. To je nárůst o 2,7 procenta oproti roku 2019 a také historicky nejlepší výsledek tohoto luxusního odvětví.

Přečíst článek
Prodeje luxusních hodinek rostly navzdory pandemii.

Překvapení: Švýcarské hodinky se prodávají jako před pandemií

Během prvního pololetí vyvezli švýcarští výrobci luxusních hodinek zboží za 10,6 miliardy švýcarských franků, což je téměř stejně jako v roce 2019.

Přečíst článek
Luxusní hodinky

Švýcarský luxus láká mladé na superhrdiny i udržitelnost

Tvůrci nejdražších švýcarských hodinek mají před sebou velký úkol: Vyřešit otázku, jak přilákat mladé. Překvapivě v tom jsou docela dost úspěšní.

Přečíst článek
Reklama

News box

Demokratičtí guvernéři J. B. Pritzker a Gretchen Whitmerová, o nichž se hovořilo jako o možných kandidátech na amerického prezidenta, oznámili, že podporují viceprezidentku Kamalu Harrisovou v boji o Bílý dům. 🗳 Podpořila ji i vlivná bývalá předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová.
Srpnové jednání unijních ministrů zahraničí 🤝 se bude konat v Bruselu, nikoli v Budapešti, oznámil šéf unijní diplomacie Josep Borrell. Reagoval tak na maďarský postoj k válce na Ukrajině Číst více
Jihokorejské aerolinky Korean Air si objednaly 40 širokotrupých letadel Boeing ✈ určených pro lety na dlouhé vzdálenosti. Objednávka zahrnuje 20 letadel 777X, která ještě nemají certifikaci ke komerčním letům, a 20 letadel 787-10 Dreamline.
Úřad práce se chystá na možnost, že by zaměstnanci hutní společnosti Liberty Ostrava začali naráz podávat výpovědi. 📄 Připravuje se tak na případné zapsání většího počtu lidí do evidence nezaměstnaných a rychlého vyřizování podpory. Podle generálního ředitele úřadu práce Daniela Krištofa je nutné mít i "černý scénář" . Číst více
Na pět let a čtyři měsíce poslal německý soud do vězení Rusa, který jaře 2022 zaútočil na pobočku ruské státní agentury RIA Novosti v Berlíně. Soud odpůrce režimu ruského prezidenta Vladimira Putina shledal vinným z pokusu o vraždu, žhářství 🔥a dalších trestných činů.
Atentát 🔫 na exprezidenta Donalda Trumpa byl největším operačním selháním Tajné služby Spojených států za poslední desetiletí. Před jedním z výborů americké Sněmovny reprezentantů to uvedla šéfka služby Kimberly Cheatleová.
Nová britská ministryně vnitra Yvette Cooperová oznámila vládě Rwandy, že ❌ ruší bývalou konzervativní vládou prosazovaný program deportací migrantů z Británie do této africké země. Britského daňového poplatníka plán vyšel na 700 milionů liber (zhruba 21 miliard korun).
Čeští výzkumníci a technici v Plzni ukázali první chytrou tramvaj  🚊, která začala jezdit na osmikilometrovém testovacím polygonu u kampusu Západočeské univerzity. Dokáže komunikovat s okolím a reagovat na různé situace a překážky na trati.  Číst více
Ruský soud poslal na 6,5 ​​roku do vězení ⛓  rusko-americkou novinářku žijící v Česku Alsu Kurmaševovou , kterou uznal vinnou z šíření toho, co ruské úřady nazývají lživými informacemi o ruské armádě. Napsala to agentura AP s odkazem na soudní záznamy i úředníky. Číst více
Královéhradeckému výrobci stavebních izolačních panelů Kingspan loni klesly  tržby o 22 procent na 3,59 miliardy korun z předloňských rekordních 4,58 miliardy. Zisk podnik snížil na 159 milionů korun z 274 milionů korun. Společnost chce letos a v roce 2025 v Hradci Králové vybudovat nový závod
Reklama
Reklama
Doporučujeme