Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

chaty - informace o tématu

České moře? Ne Slapská přehrada

Slapy táhnou. Dvoupokoják vyjde i na 13 milionů, chatky v kopcích ale zlevnily

Za téměř totožnou cenu jako v Praze se kupuje metr čtvereční v nově postaveném apartmánu na Slapech. Oblast, která o víkendu připomíná spíš pražský Václavák, zkrátka dlouhodobě patří k áčkovým lokalitám, kde se ceny nemovitostí pohybují nad celorepublikovým průměrem.

Přečíst článek

Dříve za miliony, teď se slevou. Chaty a chalupy zlevňují i v atraktivních lokalitách

Přečíst článek
Chata na kolách

Pohodlnější než karavan a dostupnější než chata na Lipně. To jsou minidomky na kolech

Plnohodnotný komfort s bonusem, dá se totiž zabalit a odvézt kamkoliv, nabízí minimalistické domky na kolech. Trend, který se šíří světem, dorazil i do Česka.

Přečíst článek
Mariánské lázně jsou oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů.

Poptávka po ubytování v Česku je nejvyšší za poslední dekádu

Rezervační portály u domácích pobytů v současné době zaznamenávají až extrémní nárůst poptávky.

Přečíst článek
Reklama

News box

Růst německé ekonomiky bude v dlouhodobém horizontu brzdit nedostatek pracovních sil 👨‍🏭 a přechod k ekologičtější energetice ☀, tedy takzvaná Energiewende. Uvedl to podle agentury DPA prezident mnichovského ekonomického institutu Ifo Clemens Fuest. 
Tržby z prodeje výherních losů 💰 v Číně v srpnu meziročně vzrostly ↗ více než o polovinu, vyšplhaly se tak na letošní maximum. Někteří komentátoři na sociálních sítích tento vývoj spojují s rostoucími obavami mladých lidí ohledně vývoje ekonomiky a trhu práce.
Britský ministr obrany Grant Shapps oznámil, že vláda v Londýně uzavřela s britskými firmami smlouvy o vývoji nové útočné ponorky  v hodnotě 4️⃣ miliard liber, v přepočtu 98 miliard korun. Postavit ji hodlá společně s Austrálií, uvedla agentura DPA.
Německý mediální gigant Axel Springer se zajímá o koupi britské společnosti Telegraph Media Group, která vlastní noviny 📰 Daily Telegraph a Sunday Telegraph. Informoval o tom list Financial Times s odvoláním na zdroj obeznámený se situací. Financial Times v polovině září uvedl, že mezi zájemce o firmu Telegraph Media Group patří rovněž český miliardář Daniel Křetínský
Reklama
Reklama
Doporučujeme