Reklama

Další v řadě

Další v řadě

Tak dlouho nechtěl vytvořit další podcast v řadě, až ho vytvořil. A rovnou ho tak i nazval. Další v řadě. Další podcast v řadě, který vás bude bavit. Další podcast v řadě, který vám chce představit zajímavé osobnosti. Další podcast v řadě, který vás bude inspirovat. Takže, kdo je další v řadě?

Filip Nekola: Na mezinárodních sportovních akcích jde v online marketingu o vteřiny
podcast

Filip Nekola: Na mezinárodních sportovních akcích jde v online marketingu o vteřiny

Sympaťák ze Studénky, spolumajitel THE MEDIA crew s.r.o. Markeťák, který spravoval sociální sítě na světových sportovních akcích.  Filip Nekola je hostem další epizody. Bavili jsme se hodně o sportovním marketingu. Nakoukněte díky tomuto rozhovoru, jaké je být součástí komunikačních týmů na olympiádách a mistrovstvích světa.  Dozvíte se například: Jak probíhalo Mistrovství světa v ledním hokeji v bublině v lotyšské Rize. Jak vypadá práce social media managera na velkých akcích a na co je kladen největší důraz. Jaké to je pracovat pro IIHF. Výhody spolupráce s agenturou vs. freelancerem.
Přečíst článek
Smejkal bros: Většina lidí nerozumí síťovému marketingu
podcast

Smejkal bros: Většina lidí nerozumí síťovému marketingu

Michal a Ondřej Smejkalovi. Podnikatelé, investoři, autoři knihy o síťovém marketingu s názvem VYŠŠÍ ÚROVEŇ. Mí přátelé, obchodní partneři a mentoři.  V tomto rozhovoru se například dozvíte: Co je jejich proč. Odkud pochází, jaká byla jejich podnikatelská cesta. Co je nejdůležitější dovedností v životě. Jak chápou síťový marketing a proč ho dělají. Jak důležitý je pro ně osobní rozvoj a mindset. Jak vypadala oslava padesátin dolarového miliardáře. Co je projekt 100 nejlepších a jaké má výsledky. Tato epizoda má skoro 50 minut. Pusťte si ji, protože se v ní dozvíte daleko více hodnotných informací, než se dá napsat do tohoto popisku. Odkaz pro nákup lístků na konferenci, kterou zmiňujeme v závěru podcastu: https://smejkalbros.com/akcelerator-nolimit/
Přečíst článek
Jakub Klobáska: Úkolem advokáta je pomáhat lidem
podcast

Jakub Klobáska: Úkolem advokáta je pomáhat lidem

Poloviční Turek, advokát, folklorista a fotbalista. Jakub Klobáska. Rozhovor s Kubou postihnul řadu témat. Bavili jsme se o jeho kořenech, tátovi, Turecku. Ptal jsem se ho, proč se stal advokátem a jak advokacii vnímá. Dozvíte se také, v jakých oblastech může být Turecko zajímavým obchodním partnerem, jak Kuba se svým týmem pomáhá v rámci iniciativy HelpUkraine.cz nebo čemu se věnuje v oblasti sportovního a cizineckého práva. Užitečné odkazy: advoca.do pracujlegalne.cz www.linkedin.com/in/jakub-klobaska/
Přečíst článek
Martin Musil: Každý by si měl vyzkoušet koučování
podcast

Martin Musil: Každý by si měl vyzkoušet koučování

Host dnešní epizody byl původně datovým analytikem. Při cestování po západní Americe si uvědomil, že to ale nebude jeho životní cesta. Že chce žít jinak. Oslovilo ho koučování a tak se také koučem stal. Martin Musil je mentální kouč, stratég, zakladatel a spolumajitel projektu NAJDI KOUČE. S Martinem jsem se bavil o tom, co je koučování a co je prací kouče. Kdo koučem může být a co je pro to potřeba. Zajímala mě jeho cesta a výsledky. Jak vypadá běžný den kouče. Představil mi také projekt Najdi kouče a co si od něj slibuje. Poslechněte si rozhovor a určitě si Martina najděte na sítích. Já doporučuji jeho instagramový účet @martin.musil.kouc , kde tvoří spoustu hodnotného obsahu.
Přečíst článek
Iva Chovanec: Lama je drzá a odvážná, proto je tváří našeho podniku.
podcast

Iva Chovanec: Lama je drzá a odvážná, proto je tváří našeho podniku.

Víte, co je to Sweetstro? Pokud ne, tak máte první důvod, proč si pustit tento rozhovor. Do studia za mnou dorazila Iva Chovanec, majitelka a zakladatelka Yummy Lamy. Ivča v Brně před téměř třemi lety otevřela svůj gastropodnik a splnila si tak svůj sen. Společně se svým týmem vytváří a vyrábí donuty, cronuty, kobilhy a spoustu dalších dobrot. Jak tento koncept vznikl, jaké byly začátky, jaké jsou další plány a jak důležití jsou lidé v týmu. O tom jsme si povídali. Ale také o tom, jaké je postavení žen v byznysu. Jak skloubit roli mámy s rolí podnikatelky. Užijte si dnešní epizodu a vyražte do Yummy Lamy zamlsat! Užitečné odkazy: https://www.yummylamy.cz Instagram: @yummylamy a @ivachovanec
Přečíst článek
Jan Kuruc: V osmnácti jsem si od rodičů přál 100 talířů a 300 skleniček
podcast

Jan Kuruc: V osmnácti jsem si od rodičů přál 100 talířů a 300 skleniček

Majitel značky Gala Coffee a obchodník Oktagon MMA. Honza Kuruc. Kluk z Jesenicka, který v 17 letech začal podnikat v gastronomii a obrážel akce s cateringem. Profesionální barista, který zkušenosti čerpal i v zahraničí, aby pak provozoval vlastní kavárny v Česku. Pak vše zavřel, procestoval svět a začal budovat svoji vlastní značku kávy Gala Coffee. Dnes se kromě toho také podílí obchodně na úspěchu čím dál oblíbenější značky Oktagon MMA.
Přečíst článek
Jan Zigáček: Chci otevřít sdílenou dílnu pro 3D tisk
podcast

Jan Zigáček: Chci otevřít sdílenou dílnu pro 3D tisk

Jeho dosavadní kariéra je pestrá. Od 15 let si přivydělával na různých brigádách. Pracoval jako finanční poradce, servisní technik, obchodní zástupce. Dnes je Honza manažerem distribuční sítě ve společnosti Occollo. Současně s tím buduje krok za krokem svůj projekt ZigiLab, který se věnuje primárně 3D tisku. Jeho cílem je otevřít sdílenou dílnu pro 3D tisk, vytvořit lidem prostředí a komunitu, kde mohou pracovat na svých nejen řemeslných dovednostech. Poslechněte si rozhovor s Honzou Zigáčkem. Pokud je vám to, co Honza buduje sympatické, určitě se s ním spojte.
Přečíst článek
Veronika Škubalová: networking je o dlouhodobém budování vztahů
podcast

Veronika Škubalová: networking je o dlouhodobém budování vztahů

Kdo mě zná, tak ví, že nedám dopustit na networking. I proto je čtvrtá epizoda věnovaná právě jemu. Do našeho brněnského studia jsem si pozval Veroniku Škubalovou, oblastní ředitelku a franchízantku podnikatelských klubů BforB v Brně. V rozhovoru se mimo jiné dozvíte: Co je a není networking. K čemu jsou dobré networkingové akce. Co je BforB a jak probíhají podnikatelská setkání. Jaké jsou možnosti zapojení se do některého z klubů. O konceptu pro ženy, který Veronika v rámci BforB spouští.
Přečíst článek
Ondřej Novák: Nikdy by mě nenapadlo, že budu pracovat v rádiu
podcast

Ondřej Novák: Nikdy by mě nenapadlo, že budu pracovat v rádiu

Pokud vám jeho hlas přijde povědomý, není se čemu divit. Spolupracuje s řadou velkých značek a firem na českém trhu. Namlouvá voiceovery, reklamní spoty a v posledních letech také audioknihy. Ondřej Novák: herec, dabér, moderátor a programový ředitel v rádiu.  A také hlas úvodní znělky podcastu Další v řadě.  Do studia jsem si Ondru pozval jako poděkování za to, že mi pomohl s tím, jak můj podcast zní. Chci vám ho touto formou představit. Je to fajn chlap, se kterým si člověk může skvěle pokecat. Poslechněte si, jak se z činoherního herce stal moderátor v rádiu, vyhledávaný dabér.  Věřím, že vás tato epizoda bude bavit. Protože mě to s Ondrou bavilo i přes lehkou trému z toho, že mám naproti sobě profíka.
Přečíst článek
Renáta Benešová Chlebková: Od malička jsem chtěla pomáhat lidem
podcast

Renáta Benešová Chlebková: Od malička jsem chtěla pomáhat lidem

Ve druhém díle podcastu Další v řadě vám představím Renátu Benešovou Chlebkovou, fundraiserku organizace ADRA, o.p.s. Renátě byly dány do vínku „pomoc a vztahy“. A přesně to se prolíná nejen její celou profesní kariérou.  Jak se z fyzioterapeutky stane fundraiserka v neziskové organizaci? Kde bere elán, energii? A co je pro ni v tom, co dělá, důležité? Jaké pro ni byly dva poslední roky a jak vnímá CSR ve firmách? Jak relaxuje a co považuje za svůj největší úspěch v poslední době? Seznamte se s touto inspirativní ženou, která jezdí elektromobilem a je absolventkou kurzu o vyjednávání od Radima Paříka.
Přečíst článek
Radek Šír: Chceme opět vyhrát Euroligu
podcast

Radek Šír: Chceme opět vyhrát Euroligu

První epizoda podcastu Další v řadě je konečně tady!  Pomyslného žolíka si vytáhl Radek Šír a stává se tak historicky prvním hostem tohoto podcastu. Radek je generálním manažerem historicky nejúspěšnějšího ženského profesionálního basketbalového klubu BK Žabiny. Sezóna 2021/2022 byla pro Radka i klub velmi úspěšná, ale nebudeme se bavit jen o ní. Poslechněte si rozhovor se srdcařem, který od hraní basketu přešel na druhý břeh a stal se „bafuňářem“. 
Přečíst článek
Reklama

News box

O fotbalové  mistrovství světa v Kataru je u sázkařů velký zájem a během základních skupin, které končí, přesáhly sázky dvě miliardy korun. Někteří sázející si přišli i na více než dvoumiliónové výhry.  Číst více
Dolar 💲 po zprávě o vývoji amerického trhu práce výrazně posílil ke koši měn. Později americká měna zisky smazala a oslabuje. Největší ekonomika světa vytvořila v listopadu více pracovních míst, než se čekalo. Meziročně stoupla průměrná mzda.  Číst více
Velvyslanci zemí Evropské unie se shodli na parametrech cenového stropu na ruskou ropu 🛢️ převáženou tankery. Oznámilo to české předsednictví EU. Klíčová ruská exportní surovina nebude moci prodávat za více než 60 dolarů (1390 korun) za barel.  Číst více
Krajský soud 👨‍⚖️ v Praze v nejbližších dnech stanoví termín návratu Davida Ratha do vězení. Uvedl mluvčí soudu Jiří Wažik. Z věznice, kde si odpykával sedmiletý trest za korupci, byl bývalý středočeský hejtman podmíněně propuštěn letos v lednu. 
Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily. 📉 Index PX klesl o 3,6 procenta na 1198,6 bodu. Nejrychleji rostly akcie Tatry Mountain Resorts (TMR). Nejvýraznější pokles vykázaly akcie Pilulky a Komerční banky.
Česká měna k euru na konci týdne stagnovala. Obchodování zakončila na úrovní čtvrtečního závěru na 24,39 koruny za euro. 💶 Vůči dolaru koruna oslabila ze čtvrtečního téměř půlročního nejsilnějšího závěru o dva haléře na 23,28 koruny za dolar. 💵Vyplývá to z údajů serveru Patria Online.
Pražská burza v závěru týdne dál oslabila, 📉  index PX klesl pošesté v řadě. Dnes se snížil o 1,29 procenta na 1198,62 bodu, níže byl naposledy před měsícem. 
 Z propadu digitálních aktiv a problémů kryptoburz, které vyvolal krach společnosti FTX, profitují konkurzní právníci, napsala agentura Reuters. Podle odborníků mohou velké advokátní kanceláře, které poskytují poradenství firmám v potížích, při dlouhotrvajícím bankrotu získat na právních poplatcích i přes 100 milionů dolarů (přes 2,3 miliardy korun). 
Pěstitelé chmele 🍺 budou kvůli dlouhodobým smlouvám s obchodníky letošní úrodu prodávat za ceny, které nepokryjí jejich náklady. Řekl předseda Svazu pěstitelů chmele ČR Luboš Hejda. 
Americký konspirátor a majitel dezinformačního webu Infowars Alex Jones vyhlásil osobní bankrot. Soudy mu nařídily na pokutách a odškodném zaplatit téměř 1,5 miliardy dolarů 💲 (zhruba 35 miliard korun), napsala agentura AP.
Reklama
Reklama
Doporučujeme