Reklama
Katarína Krajčovičová

Katarína Krajčovičová

Je projektová a obchodní manažerka Newstreamu. Její specializací je tvorba brandu a strategická komunikace. Dosavadní kariéru má spojenou především se světem start-upů. Účastnila se mezinárodního akcelerátoru Wayra CEE v Praze, podílela se na komunikační strategii kampaně Equal Pay Day 2021, kde působila i v mentoringovém týmu. Zajímá ji téma osobního rozvoje.

články autora

osobní rozvoj

Top 5 českých podcastů k osobnímu rozvoji. Kým se nechat inspirovat?

Téma osobního rozvoje v posledních letech plní mediální prostor. Není nouze o články, videa a také podcasty o tom, jak být šťastnější, zdravější, bohatší nebo třeba jak si najít ideálního partnera, práci. Přísliby milionových výdělků při práci z pláže se to jen hemží. Otázkou je, kde hledat kvalitní obsah v moři balastu a ošumělých slov o životním štěstí? S vědomím, že se pouštíme do neklidných vod subjektivních názorů, jsme vybrali Top 5 českých podcastů, které byste si neměli nechat ujít.

Přečíst článek

News box

Cena ropy Brent vystoupaly nejvýše za sedm let. Pondělní útok jemenských šíitských povstalců Húsíů na hlavní město Spojených arabských emirátů vyvolal obavy, že by mohlo dojít k přerušení dodávek této suroviny. Brent vykazovala růst o 1,5 procenta na 87,78 dolaru za barel. Americká lehká ropa WTI si připisuje 1,9 procenta, když se obchoduje za 85,39 dolaru za barel.

Denní počet nových případů koronaviru v Česku v pondělí skokově vzrostl, testy odhalily 20 270 nakažených, zhruba o 13 tisíc víc než před týdnem. Víc případů přibylo naposledy loni na začátku prosince. Výrazně stoupla i incidence, na 100 tisíc obyvatel připadá v posledních sedmi dnech 799 nově nakažených, o 121 víc než o den dříve. Pacientů s koronavirem v nemocnicích je 1660, na počátku minulého týdne jich bylo asi o 800 víc. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.
Reklama
Reklama
Reklama
Doporučujeme