Reklama

Politický diář Jany Havligerové: Arogantní Zeman

Politický diář Jany Havligerové
Petr Svoboda / Newstream
Jana Havligerová

Armádní a politické špičky na pražském Vítkově vzpomínkou na padlé vojáky symbolicky ukončily misi českého vojska v Afghánistánu. Vrchní velitel ozbrojených sil se pietního aktu nezúčastnil. Zpupnost prezidenta Zemana dosáhla nového vrcholu.

Máte poslední šanci volit Andreje Babiše. Premiér slavnostně prohlásil, že v letošních sněmovních volbách kandiduje naposledy: „Je to poslední šance, jak volit Babiše,” zdůraznil šéf ANO při zahájení kampaně hnutí. Tak určitě. Totéž sliboval už v roce 2017.

Ministryně práce Maláčová označuje za lháře každého politika, který říká, že se nebudou zvyšovat daně. Sociální demokraté zásadně nelžou. Ti chtějí daňovou zátěž zvedat v každém volebním období.

Komunisté mají jasno. Aby zabránili vládnutí pravicových stran, podpořili by po volbách opět  podobný kabinet, jaký je u moci nyní. Tak pravila poslankyně KSČM, předsedkyně sněmovního rozpočtového výboru Vostrá. Jasně, kdo jiný než ANO by s nimi šel na holport.

Jana Maláčová a Matěj Stropnický

Viliam Buchert: Zoufalost ČSSD vrcholí. Proto křísí třídní boj

Česká strana sociálně demokratická už léta marně hledá své ztracené voliče. Hrozí jí po říjnových volbách vypadnutí z Poslanecké sněmovny, a ČSSD proto v zoufalství vystrčila v kampani do popředí ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou. Ta zahájila socialistický džihád a rozhodla se vyvolat ducha někdejšího komunistického třídního boje.

Přečíst článek

Lukáš Kovanda a Ilona Švihlíková v debatě na CNN Prima NEWS

Zvýšení daní je nevyhnutelné, shodli se ekonomové

Ekonomové Lukáš Kovanda a Ilona Švihlíková se střetli v debatě na CNN Prima NEWS. Shodli se na tom, že udržet stávající daně po volbách bude nereálné.

Přečíst článek

Reklama

Související

Karel Schwarzenberg

Sebelepší vzdělání nestačí, kandidát na prezidenta musí být charismatický bojovník, říká Karel Schwarzenberg

Přečíst článek
Václavské náměstí v Praze, socha sv. Václava, demonstrace

Covid, zákazy, změna vlády i chatrné zdraví hlavy státu. Co vše se letos dělo?

Přečíst článek
Reklama
Doporučujeme