Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Salomona na postu prezidenta ČBA střídá Juchelka z Komerční banky

Jan Juchelka střídá na postu prezidenta ČBA Tomáše Salomona
ČTK
 nst
nst

Prezidentem České bankovní asociace bude ředitel Komerční banky Jan Juchelka. Na postu střídá Tomáše Salomona, generálního ředitele České spořitelny.

Reklama

Novým prezidentem České bankovní asociace (ČBA) byl zvolen generální ředitel Komerční banky Jan Juchelka. Ve funkci vystřídá po třech letech generálního ředitele České spořitelny Tomáše Salomona. Ten se nově stane po Juchelkovi prvním viceprezidentem asociace. 

Česká spořitelna

Česká spořitelna mění logo i model bonusů pro bankéře. Zaměří se více na finanční kondici klientů

Lednovou kampaní „Jsme první, kdo se stará o vaše finanční zdraví“ se Česká spořitelna (ČS) zaměřuje na změnu finančních návyků, zvyšování finančního zdraví klientů a transformaci firem. V kampani poprvé používá inovované bílé logo a vizuální podobu vycházející z digitálního bankovnictví George.

Přečíst článek

O změnách ve vedení rozhodlo shromáždění členů ČBA. Předsedou dozorčího výboru asociace bude nově bývalý viceguvernér České národní banky (ČNB) Tomáš Nidetzký. Do prezidia bylo zvoleno šest vedoucích představitelů členských bank. Ti mezi sebou následně vybrali své vedení.

Česká bankovní asociace je dobrovolné sdružení 32 bank působících v České republice a reprezentuje tak 99 procent trhu. Již 30 let podporuje rozvoj bankovního sektoru i celé ekonomiky a všeobecné finanční gramotnosti.

Bývalý viceguvernér ČNB Tomáš Nidetzký od května vede Národní rozvojovou banku

Bývalý viceguvernér ČNB Tomáš Nidetzký od května vede státní Národní rozvojovou banku

Bývalý viceguvernér České národní banky Tomáš Nidetzký (52) je od května 2023 předsedou představenstva Národní rozvojové banky (NRB). Ve funkci nahradil Jiřího Jiráska, jenž vedl banku od ledna 2016. NRB o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme