Reklama

Největší tuzemská událost pro tradery: XTB Online trading konference 2022 už teď v březnu

Wall Street
iStock
Newstream & Partner

Porazte nejistotu na trhu. Na konferenci XTB Online trading již 26. března od 10 hodin se top tradeři a investoři podělí o své prověřené strategie. Jak vydělávat i v nejistých časech?

Reklama

Aktuální geopolitická situace je pro každého složitá, ať už investuje do akcií, ETF, komodit, kryptoměn nebo na Forexu (měnovém trhu). Nejistota, kam se člověk podívá – od doznívající pandemie přes geopolitická rizika až po negativní fundamenty typu zvyšování úrokových sazeb. To vše přináší na trhy zvýšenou volatilitu, se kterou se investoři musí poprat.

Ale jak na to? Pomoci mohou strategie nejlepších traderů a investorů v České republice, kteří vystoupí na XTB Online trading konferenci 2022 již 26. března od 10:00!

Těžké časy pro nováčky

Nepříjemné chvíle zažívají zejména nováčci – zvýšená tržní volatilita, s níž nemají zkušenost, pro ně může být mnohdy nebezpečná. V posledních letech se navíc hodně dařilo rizikovým aktivům, ať už se jednalo o akcie a ETF nebo kryptoměny.

Jediným šrámem byl covidový propad ze začátku roku 2020, který byl díky rychlému zásahu centrálních bank i vlád bleskurychle odmazán a trhy vesele rostly dál. Člověk tak snadno propadl přesvědčení, že trhy stále jen rostou a jsou „nezastavitelné“. Nyní přichází tvrdá realita a riziková aktiva ztrácejí v čele s oblíbenými růstovými společnostmi.

Jak tedy vyhrát na trzích při zvýšené volatilitě?

Odpověď je zdánlivě jednoduchá, ale její následování je pro mnohé těžké – soustavné vzdělávání a disciplinované dodržování ověřených postupů. V dnešní době je - více než kdy jindy - potřeba zachovat chladnou hlavu a opřít se o pevné základy.

Reklama

Dlouhodobě ověřené postupy a strategie mohou pomoci jak začínajícím, tak i pokročilým traderům a investorům. A právě tyto strategie s přímou vazbou na současné dění budou hlavním tématem letošní Online trading konference. Vystoupí zde živě esa tuzemské scény – těšit se můžete na Marka Vaňhu, Ondřeje Hartmana, Petra Plecháče, Romana Dvořáka a další.

Celá konference je tematicky zaměřena na zvýšenou volatilitu, se kterou se nyní potýkáme, a která s námi nejspíše nějakou dobu zůstane. Řečníci budou sdílet své strategie a přístupy, které lze přímo aplikovat na aktuální tržní prostředí, a to napříč instrumenty. Chybět nebudou ani zajímavé panelové diskuze na téma technické analýzy či psychologie v obchodování.

XTB Online trading konference

KDY: Sobota 26. 3. od 10:00

KDE: YouTube kanál XTB Česká republika a Slovensko 

JAK ZÍSKAT PŘÍSTUP: Zdarma na webu XTB – po vyplnění formuláře vám dorazí e-mail s odkazem na živé vysílání na YouTube

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Soumrak nad fenoménem burzovních bianko-šek firem? Roste počet těch, které do roka zkrachují

Soumrak nad fenoménem burzovních bianco-šek firem? Roste počet těch, které do roka zkrachují

Přečíst článek
Budova Ministerstva financí na Malé straně v Praze.

Vládní dluhopisy ožívají. Letos jsou nejlepší investicí, shodují se odborníci

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme