Reklama

Investiční výhledy 2023 živě: Jak se bude vyvíjet ekonomika a kapitálové trhy

Investiční výhledy 2023 živě: Jak se bude vyvíjet ekonomika a kapitálové trhy
iStock
 nst
nst

Co očekávají přední investoři a ekonomové od roku 2023? Máme za sebou vrchol inflace i úrokových sazeb, nebo nás čeká další růst? A co očekávaná recese znamená pro akcie? Vyplatí se přechod k dluhopisům? Sledujte debatu odborníků na kapitálový trh. Konferenci Investiční výhledy 2023 pořádá investiční společnost EMUN ve spolupráci s hlavními partnery KPMG ČR a PPF bankou. Newstream je mediálním partnerem konference.

Reklama

Rok 2023 má přinést vyspělému světu recesi. Evropa se jí podle Mezinárodního měnového fondu nevyhne, Amerika bude balancovat na hraně. Otázkou bude reakce centrálních bank a vlád.

Konferenci investiční výhledy sledujeme živě:

„Bez konsolidace veřejných financí bude boj s inflací delší a bolestivější,“ zdůrazňuje Eva Zamrazilová, členka bankovní rady ČNB.

„Začátek třetího desetiletí třetího tisíciletí byl ve znamení série mimořádných ekonomických šoků. Klíčovou otázkou nyní je, nakolik jsou aktuální ekonomické problémy jejich přechodným důsledkem a nakolik jde o dopady trvalých strukturálních změn,“ uvádí Ľuboš Mokráš, analytik PPF banky.

Konference Investiční výhledy 2023 je určená investorům a všem, které zajímá dění a předpokládaný vývoj v ekonomice a na kapitálových trzích.  Přináší jedinečnou příležitost kontaktu s renomovanými odborníky, předními ekonomy a investičními analytiky.

Reklama

Řečníky i program konference naleznete na jejím webu. Úvodní část konference bude streamována. Pustit si ji můžete v úvodu článku. 

Jak bude vypadat investiční rok 2023? Odhalí už zítra přední experti na investice

Co očekávají přední investoři a ekonomové od roku 2023? Jak se bude vyvíjet ekonomika a kapitálové trhy? Máme za sebou vrchol inflace i úrokových sazeb, nebo nás čeká další růst? A co očekávaná recese znamená pro akcie? Vyplatí se přechod k dluhopisům? I na tyto otázky budou odpovídat odborníci na konferenci Investiční výhledy 2023, kterou pořádá investiční společnost EMUN ve spolupráci s hlavními partnery KPMG ČR a PPF bankou. Newstream je mediálním partnerem konference.

Přečíst článek

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Eva Zamrazilová, předsedkyně Národní rozpočtové rady

Zamrazilová: Pro zvýšení sazeb bych byla, pokud se rozjede mzdová spirála

Přečíst článek

Jak bude vypadat investiční rok 2023? Odhalí už zítra přední experti na investice

Přečíst článek

Asociace venture kapitálu ocenily transakce roku. Zabodoval Čuprův Rohlík i slovenské Photoneo, které učí roboty vidět a myslet

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme