Reklama

Nové album Rolling Stones? Slavná kapela oznámení nejspíš ukryla do šifry

Rolling Stones oznámili vydání nového alba šifrou v reklamě v novinách
ČTK
 ČTK

Britská rocková kapela Rolling Stones patrně oznámila vydání nového alba šifrou ukrytou v reklamě na opravnu skel uveřejněnou v londýnském deníku Hackney Gazette. Fanoušci a znalci tvorby této kapely jsou přesvědčení, že její 31. studiové album vyjde letos v září. Indicie obsažené v inzerátu dešifruje deník The Guardian. Samotná kapela se k pravdivosti této teorie nevyjádřila.

„Hackney Diamonds, specialista na opravy skel. Otevíráme v září 2023," stojí v červeně vyvedeném inzerátu na třetí straně lokálních novin.

FOTOGALERIE: V Praze nedávno zahrála současná hudební hvězda The Weeknd. Prohlédněte si galerii

Písmeno i ve slově diamonds nemá tečku, ale malé logo Rolling Stones s vyplazeným jazykem. Samotné slovo Diamonds je také odkazem na turné k 60. výročí založení skupiny, které začalo loni v Madridu. V dalším textu reklamy jsou pak použita sousloví spojená se slavnými písněmi Stonů jako (I Can’t Get No) Satisfaction, Gimme Shelter a Shattered. V zápatí inzerátu stojí „Est. 1962", tedy založeno v roce 1962, což je rok založení kapely.

Inzerát vyzývá zájemce o služby nového podniku, aby si napsali o nezávaznou cenovou nabídku. Seznam je ale podle fanoušků objednávkou nového alba, píše The Guardian.

Český umělec Martin Krajc ve svém ateliéru

Úspěšný umělec Martin Krajc: Ke statisícovým částkám za obraz vede dlouhá cesta

Patří ke komerčně nejúspěšnějším umělcům mladší generace. Martinu Krajcovi teprve „táhne“ na 40, ale již nyní se jeho plátna prodávají za statisícové částky. Potvrdil to na aktuálně vrcholící výstavě Nymphae Perspicuae, na níž se objevila plátna z posledního roku. A většina z nich již našla cestu do sbírek českých milovníků umění. „Stojí hodně úsilí vytvořit dílo a pak poptávku po něm,“ říká Martin Krajc, jehož obraz se před dvěma lety vydražil i v prestižní aukční síni Sotheby’s v Londýně.

Přečíst článek

V Letňnech vystoupil nejposlouchanější zpěvák současnosti The Weeknd
video

The Weeknd je největší hvězdou současnosti. Podívejte se na ohromující atmosféru jeho pražského koncertu

Kanadský zpěvák vystupující pod uměleckým jménem The Weeknd je podle Guinnessovy knihy rekordů největším hudebním interpretem světa. Měsíčně jej na Spotify poslouchá více než 100 milionů fanoušků, jeho song Blinding Lights je na této streamovací službě nejposlouchanější v historii (přes tři miliardy poslechů).

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Miliardáři

Filantropie

Leadership

Biohacking

Fashion

Design

Umělá inteligence

Work-life balance 

Reklama

Související

Hudební legenda i výnosný byznys. The Rolling Stones vydávají nové album

Hudební legenda i výnosný byznys. The Rolling Stones vydávají nové album

Přečíst článek
Vítězem mezinárodní architektonické soutěže na podobu nové budovy filharmonie v Praze se stalo dánské studio Bjarke Ingels Group.

Novou budovu filharmonie v Praze za šest miliard navrhlo dánské studio Bjarke Ingels Group

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme