Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Zářijová konference ShopCamp odtajnila program. Vystoupí na ní eshopařská esa

Zářijová konference ShopCamp odtajnila program. Vystoupí na ní eshopařská esa
ShopCamp, užito se svolením
 nst
nst

Desátý ročník komunitní e-commerce konference ShopCamp, která proběhne 7. září v Praze, už má pevný program. Zkušenosti i pořádnou dávku inspirace návštěvníkům předají zástupci zajetých e-shopů jako jsou Trenýrkárna, Econea, Libristo, Kulina či Breno. Chybět nebudou ani experti na datovou analytiku, umělou inteligenci či reklamu. Newstream je mediálním partnerem akce.

Reklama

ShopCamp každoročně do Prahy přiláká na 600 eshopařů. Ne jinak tomu bude i letos. Zájem z jejich strany je enormní. „Volné lístky byly rozebrány do hodiny od spuštění registrace,” potvrzuje za pořadatelský tým Johana Kapošváryová a dodává: „Česko je rekordmanem nejen v počtu e-shopů, ale i v počtu vzdělávacích e-commerce akcí, kterých v posledních letech rapidně přibylo. Zájem o vzdělávání roste a věříme, že v krizi je vzájemná podpora a sdílení zkušeností ještě důležitější.”

Kapošváryová naráží na skutečnost, že po covidových žních nastává pro eshopaře půst. Boj o zákazníka, který je stále méně ochotný utrácet, se vyostřuje. Řada e-shopů už dokonce skončila, ale jiné bojují o své místo na trhu a zlepšují své služby. „A je to právě teď, kdy by e-shopy měly zase zabrat, ať jsou připraveny na další blížící se sezónu a nečekané krize,“ dodává.

Program je nabitý

Jednou z možností, jak být napřed oproti konkurenci, je se v oboru vzdělávat a nechat se inspirovat příběhy úspěšných. A přesně to nabízí akce ShopCamp. Za úspěšné eshopaře na desátém ročníku ShopCampu vystoupí zástupci společností Trenýrkárna (Ruslan Skopal), Econea (Martin Mates), Libristo (Martina Baletková), Kulina (Antonín Štětina) nebo Breno (Jakub Klaus). Mezi řečníky budou i specialisté na reklamu, marketing, umělou inteligenci, SEO, UX či analytiku. Těšit se tak můžete na prezentaci Pavla Ungra, Jana Kvasničky, Petra Handlíře, Radka Hudáka a dalších.

Součástí celodenní konference jsou taky odborné workshopy, které povede například Mia Bůžková, šéfka zákaznické péče Notina nebo CMO Knihobotu. Další workshopy budou zaměřené na podporu prodeje díky Instagram Reels, storytellingu nebo efektivní komunikací napříč firmou. 

Reklama

Prohlédněte si kompletní program akce.

Vstupenky pořídíte na www.shopcamp.cz.

Podívejte se, jak vypadal předchozí ročník ShopCampu:

video

Doba se změnila. Zákazníka je potřeba si hýčkat, shodují se experti napříč trhem

Maloobchod se v posledních několika letech mění v důsledku ekonomických i technologických změn a řady krizí. Mění se kvůli tomu podmínky fungování na trhu i chování spotřebitelů, a to natolik zásadně, že je třeba tomu přizpůsobit i nabídku služeb, jinak hrozí, že podnikatelé o své zákazníky přijdou. Shodli se na tom řečníci i diskutující na konferenci Boost your business, kterou pořádal server newstream.cz. Generálním partnerem akce byla společnost Global Payments.

Přečíst článek

video

Digitalizace je nezbytností pro všechny obchodníky. Jinak je krize smete

Následující měsíce přinesou spoustu výzev pro všechny obchodníky. Na jedné straně je budou tížit rostoucí náklady na energie a mzdy, na straně druhé budou tlaky od zákazníků, kteří nebudou ochotni platit vyšší ceny za zboží a služby. Jak z toho ven? Jednu z možných odpovědí na to přinesla konference Boost your business!, kterou pořádal byznysový portál newstream.cz. Hlavní radou úspěšných podnikatelů je digitalizace. 

Přečíst článek

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme