Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Ekonews+ pro firmy i odborníky na ESG. Ekonews se rozšiřují o placenou sekci zaměřenou na firemní udržitelnost

ESG
iStock
Komerční spolupráce

Ekonews+ rozšiřují webové stránky Ekonews o sekci, která je přístupná pouze předplatitelům. Cílem je zjednodušit firmám život s ESG a zároveň poskytnout ucelený přehled o tom, co se v oblasti firemní udržitelnosti děje.

Nejnovější zprávy z oblasti ESG, komentáře a případové studie z konkrétních firem. A také regulace, o nichž přemýšlí Evropská komise, nebo chystané úpravy legislativy. A navrch přehled o tom, kdo je kdo mezi tuzemskými manažery na udržitelnost a ESG a kteří poradci mají větší pravděpodobnost než jiní, že s nimi bude klient spokojený. To vše je součástí předplacené sekce Ekonews+ rozšiřující dosavadní obsah webu Ekonews.

Ekonews zůstávají zdarma

„Naším cílem je nabídnout nejobsáhlejší nezávislé zpravodajství o této problematice na českém trhu,“ říká Veronika Němcová, ředitelka vydavatelství Ekonews.

„Celý náš profesní život se točí okolo toho, že vyhodnocujeme důležitost informací a ty zásadní se snažíme podávat čtenářům co nejsrozumitelněji. Myslíme si, že tahle naše schopnost by se firmám mohla hodit, protože oblast ESG to potřebuje více než spousta jiných,“ uvádí šéfredaktorka Ekonews Martina Patočková. „A to zejména v dnešní době, kdy na trhu panuje nejistota ohledně toho, jak budou pravidla vypadat,“ dodává.

„Obsah Ekonews nadále nabízíme čtenářům zdarma a na tom se nic nezmění,“ upozorňuje Veronika Němcová. Ekonews budou čtenářům přinášet stejně pečlivě zpracované články jako dosud. A to ať už se budou týkat ultra rychlé módy, „věčných“ chemikálií, regenerativního zemědělství či dekarbonizace tuzemského průmyslu.

Součástí je předplatného Ekonews+ je mimo jiné týdenní přehled nejdůležitějších zpráv z oblasti ESG, který předplatitelé dostanou každý týden do mailové schránky. Základní cena předplatného činí 10 tisíc korun ročně, tedy 27 korun za den.

JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ

Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.

Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?

Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.

Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.

A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.

Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.

Na další číslo se můžete těšit již v červnu.

Související

Matcha

Kyosun zaznamenává rekordní růst a očekává sklizeň matcha v roce 2025

Přečíst článek
Doporučujeme