Reklama
Komerční spolupráce

Komerční spolupráce

články autora

V živé debatě ČTK Protext vystoupili generální ředitel VoZP Josef Diessl (první zleva), předseda Správní rady VoZP, ředitel Sekce vojenského zdravotnictví ministerstva obrany Zoltán Bubeník a válečný veterán, para sportovec a ambasador VoZP Lukáš Hirka.

Pojišťovna VoZP už 30 let „kryje záda“ nejen vojákům

ČTK Protext odvysílala ve středu 31. května z Kongresového centra Praha přímý přenos besedy s manažery Vojenské zdravotní pojišťovny (VoZP). V pořadu promluvili generální ředitel pojišťovny Josef Diessl a předseda správní rady Zoltán Bubeník, hostem byl i ambasador pojišťovny, válečný veterán a parasportovec Lukáš Hirka.

Přečíst článek
Inspirace: Proměňte svůj interiér s bodovým osvětlením

Inspirace: Proměňte svůj interiér s bodovým osvětlením

Bodové svítidlo představuje moderní a stylový způsob, jak přinést do vašeho interiéru nový rozměr. Jeho flexibilita a schopnost vytvářet zajímavé světelné efekty mohou zcela proměnit atmosféru vašeho domova. Máme pro vás několik tipů, jak jeho výhody využít na maximum.

Přečíst článek
Jak vybrat svítidla do podhledu: na co se zaměřit a na co dát pozor

Jak vybrat svítidla do podhledu: na co se zaměřit a na co dát pozor

Podhledové svítidlo je moderním a stylovým prvkem, který ve vašem interiéru vytvoří jedinečnou atmosféru. Můžete ho zabudovat do jakékoli místnosti, ale třeba i do šatníku nebo nad knihovnu. Hodí se zkrátka kamkoli, kam potřebujete vnést více světla. Poradíme vám, jak ho správně vybrat. 

Přečíst článek

Ovoce na gril? 5 druhů, kterým tepelná úprava sluší

Maso na gril, zelenina na gril, sýry na gril. Ale co ovoce na gril? Patří, nebo nepatří? Inspirujte se naším článkem a počkejte si, co na to řeknou vaše chuťové pohárky.

Přečíst článek
Spoření

Jak si vytvořit finanční rezervu: Jde to i s malými částkami

Život od výplaty k výplatě představuje s každým náhlým výdajem zbytečný stres. Rozbitá pračka nebo porouchané auto dokáže v takovém případě nepěkně zamávat s rodinným rozpočtem. Přitom i s malými částkami lze postupně vytvořit dostatečnou finanční rezervu. V případě nečekaných událostí nebo výpadku příjmu vás tenhle „finanční polštář“ podrží. Přečtěte si, jak si vytvořit finanční rezervu a jaká pravidla dodržovat.

Přečíst článek
Řeznictví Stříbrný, dubnový vítěz soutěže Visa Czech Top Shop

Lounské řeznictví zavedlo samoobslužné pokladny a zabodovalo v soutěži maloobchodních prodejen

Dubnovým vítězem Visa Czech Top Shop je Řeznictví Stříbrný. I další stupně vítězů obsadily české společnosti. Newstream je mediálním partnerem soutěže.

Přečíst článek
Fenomén “zero waste” má smysl

Fenomén „Zero waste“ má smysl

Jistě jste už slyšeli o módní vlně „zero waste – v doslovném překladu „nulový odpad“. Jedná se o snahu minimalizovat odpad a v souvislosti s tím se snažit co nejvíce využívat obnovitelné zdroje. Tento trend se snaží prosazovat napříč různými obory a týká se především obalů. 

Přečíst článek
Chytrý přístupový systém je nezbytností velkých firem

Chytrý přístupový systém je nezbytností velkých firem

Elektronický přístupový systém je prvek, který by dnes neměl chybět v žádné velké firmě. Co si představit pod tímto pojmem, jaké výhody přináší a jak vám pomůže? Podrobnosti se dozvíte v článku níže.

Přečíst článek
Jak začít podnikat v Evropě? Je to snadné

Jak začít podnikat v Evropě? Je to snadné

Podnikání v Evropě je pro mnoho lidí lákavou příležitostí. Zvláště v posledních letech se stává stále oblíbenějším způsobem, jak si vydělat na živobytí. Může to být ale také náročné a vyžaduje to pečlivou přípravu. Jak začít podnikat v Evropě a jaké jsou nejdůležitější kroky, které musíte udělat?

Přečíst článek

P2P investice čeká raketový růst. Budou u toho i Češi?

V loňském roce většina tradičních investičních nástrojů včetně akcií, nemovitostí nebo podílových fondů pod vlivem inflace, problémů s dodavatelskými řetězci i rostoucích úrokových sazeb ztrácela na hodnotě. Populárnější se tak stávají investice s pevným výnosem.

Přečíst článek
video

Živě: O budoucnosti finančních služeb debatují experti na největší česko-slovenské fintech konferenci

Největší česko-slovenská fintech konference FinTech Roadmap právě začala. Odborníci z fintechu, bankovnictví, technologických firem, investičního sektoru a dalších souvisejících oblastí se sjeli do Prahy debatovat o nejžhavějších novinká a trendech ve finančním sektoru. Na akci vystoupí zajímaví řečníci ze společností jako je Mastercard, IDEMIA, Deloitte, Česká Spořitelna, Geetoo nebo Purple Ventures a další. Newstream nabízí celodenní živý stream z akce.

Přečíst článek
Warren Buffett

Buffett vidí velký dlouhodobý investiční potenciál v Japonsku

Stanice CNBC přinesla exkluzivní rozhovor s Warren Buffettem a jeho zástupcem ve fondu Berkshire Hathaway Gregem Abelem. V dnešní rozbouřené a historicky ojedinělé době se vyplatí vždy naslouchat starým burzovním harcovníkům, kteří propluli nejednou burzovní bouří.

Přečíst článek
Ceny Visa Awards už mají své majitele

Visa rozdala ceny Visa Awards. Partnery ocenila za rozvoj platebních technologií

Společnost Visa udělila bankám ocenění Visa Awards. Poděkovala tak opět partnerům za spolupráci při zavádění inovací a nejnovějších trendů v oblasti bezhotovostních plateb do praxe. Vítězové sedmi kategorií obdrželi originální trofeje vyrobené z udržitelných materiálů.

Přečíst článek
Téma pojištění schopnosti splácet probrali 20. dubna v KCP finanční odborníci, pozvaní BNP Paribas Cardif Pojišťovnou.

Bankopojištění funguje jako airbagy u auta

Téma pojištění schopnosti splácet probrali 20. dubna v KCP finanční odborníci, pozvaní BNP Paribas Cardif Pojišťovnou. Přinášíme shrnutí toho nejdůležitějšího, co na expertním setkání zaznělo.

Přečíst článek

Největší česko-slovenská fintech konference se blíží. FinTech Roadmap odstartuje už za 10 dní

Největší česko-slovenská fintech konference se blíží a organizátoři slibují, že nabídne nejžhavější novinky a trendy ve finančním sektoru. Konference se uskuteční dne 4. května v Praze a přiláká odborníky z fintechu, bankovnictví, technologických firem, investičního sektoru a dalších souvisejících oblastí.

Přečíst článek

News box

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyzval Írán, aby přestal podporovat Rusko ve válce na Ukrajině svými dodávkami dronů. Macron to řekl během telefonátu s íránským prezidentem Ebráhímem Raísím, informoval podle agentury AFP Elysejský palác.
Předsedou Sociální demokracie zvolili dnes delegáti sjezdu opět starostu Nového Města na Moravě Michala Šmardu. V tajné volbě porazil místopředsedu Břetislava Štefana, který je starostou městské části Brno-Líšeň, a někdejšího stranického místopředsedu Lubomíra Zaorálka, který v byl minulosti také ministrem zahraničí i kultury.
Při lesních požárech na východě Kazachstánu zemřelo 14 lidí, uvedlo dnes podle tiskové agentury TASS ministerstvo pro mimořádné situace středoasijské země. Plameny se rozšířily na 60 tisíc hektarů, hoří na devíti místech.
Reuters: Britský konzervativní poslanec Nigel Adams, který byl vždy blízkým spojencem Borise Johnsona, se dnes s okamžitou platností vzdal poslaneckého mandátu.
Stovky lidí se dnes sešly na demonstraci před základnou Wunstorf u německého Hannoveru, kde má v pondělí začít největší letecké cvičení v historii NATO. Požadují příměří a diplomatické řešení války na Ukrajině, informovala agentura DPA.
Další balík vojenské pomoci v hodnotě 500 milionů kanadských dolarů (asi 8,2 miliardy korun) během dnešní návštěvy Kyjeva slíbil ukrajinské armádě kanadský premiér Justin Trudeau.
Rozhodnutí Islandu pozastavit činnost svého velvyslanectví v Moskvě je nikoliv přátelské a má zničující dopad na vzájemné vztahy. Ruská diplomacie na něj bude patřičným způsobem reagovat. Podle agentury TASS to v prohlášení uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.
V Plzni začal 45. sjezd ČSSD. Bývalá vládní strana, která se po posledních volbách nedostala do Sněmovny, si na sjezdu zvolí nové vedení. Chce také představit zásadní změny v komunikaci, jež by měly zahrnovat i změnu loga a názvu strany. Sjezdu se účastní zhruba 300 delegátů, kteří reprezentují přibližně 7500 současných členů ČSSD.
Na neohlášenou návštěvu dnes do Kyjeva přijel kanadský premiér Justin Trudeau. Podle agentury Reuters chce dát Ukrajině najevo podporu v době, kdy podle západních zdrojů zahájila očekávanou protiofenzivu a kdy i místa vzdálená stovky kilometrů od frontové linie jsou terčem ruských vzdušných úderů.
Německý kancléř Olaf Scholz se chystá telefonicky spojit s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Scholz to prohlásil v projevu na sjezdu německé protestantské církve v Norimberku. Putina chce vyzvat ke stažení ruských vojsk z Ukrajiny. Informovala o tom agentura Reuters.
Reklama
Reklama
Reklama
Doporučujeme