Reklama

Aleš Ondrůj odešel ze Student Agency, povede obchod v Čedoku

Aleš Ondrůj povede obchod v Čedoku
ČTK
 nst
nst

Novým obchodním ředitelem cestovní kanceláře Čedok se stal Aleš Ondrůj, který dosud pracoval ve společnosti Student Agency. Na postu vystřídal Andreu Techmanovou. Podle mluvčí Čedoku Kateřina Pavlíková doznalo změn i složení představenstva Čedoku, jehož členem se místo Techmanové stal IT ředitel cestovní kanceláře Pavel Dvořák.

Reklama

Ondrůj působil ve Student Agency od roku 2010 a v poslední době ve firmě řídil obchod, tvorbu cen a prodej vlakové dopravy, zároveň byl i jejím mluvčím. V Čedoku bude řídit marketingové oddělení a bude mít na starosti i dopravu kanceláře, tuzemský cestovní ruch nebo poznávací zájezdy.

Vedle toho budou pod Ondrůje spadat služby pro klientelu v rámci příjezdové a kongresové turistiky a s týmem bude koordinovat práci českých delegátů a animátorů, které má Čedok v zahraničních destinacích, uvedla Pavlíková.

Současný IT ředitel Čedoku Dvořák doplnil po odchodu Techmanové z firmy představenstvo, v jehož čele je generální ředitel společnosti Stanislav Zeman.

Čedok je nejstarší cestovní kancelář v Česku. Společnost nabízí pobytové a poznávací zájezdy do více než 100 destinací. V roce 2016 se jediným vlastníkem CK Čedok stala společnost Itaka Holdings. Itaka je největší skupinou působící v oblasti cestovního ruchu v Polsku, České republice a Litvě.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme