Reklama

EPH - informace o tématu

Plyn, vytápění

RWE prodává plynové zásobníky v Česku. ČEZ je nechce. Možná Křetínský?

Polostátní energetický gigant ČEZ nepodal nabídku na odkup zásobníků plynu společnosti RWE v České republice. Uvedl to mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Termín pro podání nabídek případných zájemců má přitom vypršet dnes.

Přečíst článek
Daniel Křetínský

Tandem Křetínský a Tkáč zakládá nový holding pro společné investice

Spoluzakladatel skupiny J&T Patrik Tkáč vloží společné investice s podnikatelem Danielem Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners.

Přečíst článek
Konec dodavatele energií Dobrá energie. Koupil ho miliardář Daniel Křetínský.

Křetínský ovládne Dobrou energii. Nákup schválil antimonopolní úřad

Společnost EP Energy Trading, která spadá pod Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského, může převzít dodavatele energií Dobrá energie. Akvizici schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Přečíst článek
Elektrické stožáry

Konec Dobré energie. Převezme ji Křetínského EP Energy Trading

Společnost EP Energy Trading z Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského, která prodává pod značkou epet elektřinu a plyn odběratelům, bude od začátku července vlastníkem dodavatele energií Dobrá energie. Mluvčí epet Lucie Ďuriník ke spojení uvedla, že společnosti budou dodávat energie do téměř 110 tisíc odběrných míst. Cena a další detaily transakce zveřejněny nebyly.

Přečíst článek
Reklama

News box

Nejsilnější odborový svaz KOVO povede v příštích čtyřech letech předák odborů firmy Vítkovice Steel Roman Ďurčo, na sjezdu si ho zvolili odboráři.

Ruská armáda ráno ostřelovala vojenské zařízení v ukrajinském Javorivu blízko polské hranice, uvedl lvovský gubernátor. Čtyři lidé byli zraněni.

Ukrajinští obránci se budou muset stáhnout ze Severodoněcku a už dostali takový rozkaz. Východoukrajinské město je téměř zcela zničené, uvedl gubernátor Luhanské oblasti Serhij Hajdaj. 

Mezinárodní měnový fond snížil odhad letošního růstu ekonomiky Spojených států na 2,9 procenta z dříve předpokládaných 3,7 procenta.

Reklama
Reklama
Doporučujeme