Reklama

UniCredit Bank zvyšuje úrokovou sazbu pro nové klienty na 5,5 procenta

UniCredit banka
Dušan Kütner / Newstream
 nst
nst

Noví klienti UniCredit Bank dostanou od července úrokovou sazbu 5,5 procenta k účtům Start, Open i Top. Limit na úročení se zvyšuje na jeden milion korun. Všechny účty mají od července jako součást balíčku jeden korunový účet na běžné finanční operace a druhý účet v korunách na spoření.

Reklama

Od 1. července zvyšuje UniCredit Bank depozitní úrokovou sazbu pro nové klienty. Vyšší sazba se vztahuje na účty Start, Open i Top. Noví klientí už v rámci balíčku obdrží dva korunové účty, přičemž první účet slouží k běžným operacím a druhý slouží jako spořicí. 

Zvýhodněné úročení se vztahuje k částkám do jednoho milionu a tento limit je stejný pro všechny tři typy účtu. Účty Open a Top navíc banka poskytne klientům pojištění nákupů přes internet, cestovní pojištění a pojištění osobních věcí.

Pobočka Moneta Money Bank

Finančníci z J&T vstupují do Monety. Od Petrus Advisers koupili 10procentní podíl

Fond kvalifikovaných investorů J&T Arch Investments se stává akcionářem Moneta Money Bank. Oznámil také, že bude žádat ČNB o souhlas s nabytím kvalifikované účasti.

Přečíst článek

Expobank nově úročí úspory až 5,01 procenty ročně

Expobank CZ zvyšuje úročení na termínovaném účtu IQ MAXI na šest měsíců. U vkladu na jeden rok nově úročí prostředky sazbou 5,01 procenta.

Přečíst článek

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

UniCredit banka

UniCredit zvýšila úroky u spořicích účtů a termínovaných vkladů až na čtyři procenta

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme