Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Expobank nově úročí úspory až 5,01 procenty ročně

Expobank nově úročí úspory až 5,01 procenty ročně
Expobank / užito se svolením
 nst
nst

Expobank CZ zvyšuje úročení na termínovaném účtu IQ MAXI na šest měsíců. U vkladu na jeden rok nově úročí prostředky sazbou 5,01 procenta.

Reklama

Expobank CZ přichází s dalším produktem, který klientům ulehčí v boji proti pádivé inflaci, která ujídá z jejich úspor.

Termínovaný účet IQ MAXI nabídne u vkladu na jeden rok úrokovou sazbu 5,01 procenta. „Termínovaný vklad je osvědčeným způsobem, jak nechat vydělávat své peníze, které v nejbližších měsících či letech nepotřebuji. Na oplátku můžu získat často vyšší garantované zhodnocení než v případě spořicích účtů,” uvedla Irena Jandíková, ředitelka privátního a individuálního bankovnictví Expobank CZ.

Založení a vedení termínovaného vkladu IQ MAXI je zdarma. Minimální výše vkladu je 100 tisíc korun, jeho maximální výše není stanovena. Za předčasný výběr banka neúčtuje poplatky, ale klient ztrácí nárok na úroky za dobu trvání vkladu. IQ MAXI je k dispozici v českých korunách, eurech a amerických dolarech, úrokové sazby se liší.

Pro klienty, kteří chtějí mít své úspory okamžitě a kdykoliv po ruce, je vhodnější běžný účet NEO, který nabízí úrokovou sazbu 4,01 procenta ročně na celý zůstatek bez podmínek a omezení, čímž slouží i jako spořicí účet. 

Reklama

Trinity Bank, Radomír Lapčík

Trinity Bank zvyšuje úročení u nižších vkladů na 5,08 procenta ročně

Trinity Bank bezprostředně reaguje na navýšení základní sazby ze strany České národní banky a zvyšuje úročení vkladů. Nově nabízí úrok 5,08 procenta ročně.

Přečíst článek

Magazín newstream CLUB

Hlavním tématem letního čísla magazínu Newstream CLUB je Česko-Slovensko, s podtitulem Dvě země, jeden trh. 

V rozhovoru se představuje Karel Vágner, marketér a podnikatel v řadě úspěšných projektů, známý také spoluprací s manželkou a úspěšnou modelkou Simonou Krainovou.

Další osobnosti jako Igor Rattaj se zamýšlejí nad rozdíly mezi podnikáním v Česku a na Slovensku. O umělé inteligenci hovoří česko-slovenská investorka Andrea Ferancová Bartoňová, o veřejnosti a kultuře slovenský bestsellerista Jozef Karika. Uznávaný chef Marcel Ihnačák prozrazuje, která z obou kuchyní je „lepší“. Marketér Milan Šemelák s klientem Williamem Rudolfem Lobkowiczem mluví o tom, jak přetvořit odkaz šlechtického rodu do moderní doby.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

stavební spoření

Spořit na stavebním spoření se teď nevyplatí. Drží ho jen státní podpora

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme