Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Tým newstream.cz pokřtil nový magazín Newstream CLUB

Tým newstream.cz pokřtil nový magazín Newstream CLUB
Jan Přibylský pro Newstream
 nst
nst

Na slavnostní křest nového magazínu Newstream CLUB přišla řada osobností byznysu i veřejného života. Na dobročinné účely se vydražilo 101 tisíc korun.

Reklama

V zahradě hotelu Augustine redakce newstream.cz pokřtila první číslo nového byznysově - lifestylového magazínu s názvem Newstream CLUB. Tým zpravodajského webu newstream.cz zároveň oslavil dvouleté výročí od založení. Během té doby se z hlediska návštěvnosti dostala mezi největší zpravodajské weby se zaměřením na ekonomiku a byznys v Česku. 

Podívejte se na atmosféru slavnostního večera do naší galerie:

Motivem slavnostního večera byla filantropie, která je jako téma zároveň součástí obsahu nového magazínu. S kapelou vystoupila talentovaná zpěvačka Natálie Kuchařová, kterou podporuje Nadace Olgy Havlové. Akcí provázela moderátorka Eva Čerešňáková, licitátorkou dražby předmětů z vlastnictví Olgy Havlové byla herečka Bára Štěpánová. Vydražily se všechny předměty a výtěžek 101 tisíc korun podpoří nové projekty Nadace Olgy Havlové. 

Jan Přibylský pro Newstream

Křest poctily návštěvou významné osobnosti včetně Elišky Haškové Coolidge, Jaromíra Jágra, Davida Rusňáka, Gabriely Lachoutové, Marka Rosenbauma, Moniky Marečkové, Heleny Horské, Zuzany Pickové, Jana Sadila a Jana Bubeníka, Lenky Štastné a investora vydavatelství Newstream Radomíra Lapčíka. A řada dalších. 

Partnery akce byla Nadace Olgy Havlové, vinařství Johann W, cukrářství Ollies, BHS, hotel Augustine a Trinity Bank. 

která hostí další ze setkání Newstream Business Clubu českých a slovenských žen.

Bez péče o duši je úspěch vyloučen, říká spolumajitelka Moseru, která hostí klubové setkání žen

Úspěch přichází až s duševní rovnováhou. Nezáleží jen na intelektuálních schopnostech ale také na tělesné zdatnosti a emocionální vyrovnanosti, míní Kateřina Zapletalová, spolumajitelka sklárny Moser. Úspěšná manažerka a spoluzakladatelka nadačního fondu Flamínia, který podporuje duševní zdraví teenagerů, hostí další ze setkání Newstream Business Clubu českých a slovenských žen.

Přečíst článek

Obálka nového magazínu Newstream CLUB

Newstream vydává první číslo magazínu Newstream CLUB, přinese články z Harvard Business Review 

Newstream CLUB je nový tištěný byznysově-lifestylový magazín.

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Reklama

Související

Obálka nového magazínu Newstream CLUB

Newstream vydává první číslo magazínu Newstream CLUB, přinese články z Harvard Business Review 

Přečíst článek

Zapletalová: Největším luxusem a nejdražší investicí je čas. I proto by jej měly začít ženy dávat i sobě

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme