Reklama

Vydali jsme nový magazín!

Objednávejte zde

Seriál: Kde strávit silvestrovskou noc? Pětihvězda na Antarktidě je symbolem opravdového luxusu

Hotelový resort Echo na Antarktidě
White Desert
Stanislav Šulc
sta

Kde strávit silvestrovskou noc? Byznysový portál newstream.cz uvádí seriál o nejnovějších hotelových resortech z celého světa a nabízí detaily toho, jak v nich lze strávit například příchod Nového roku. A samozřejmě na kolik to vyjde. Po luxusním novém resortu Atlantis The Royal, který leží v Dubaji, zamíříme na jižní polokouli a rovnou za polární kruh. Na Antarktidě totiž vznikl očekávaný resort Echo, který umožňuje strávit týden poblíž jižního pólu. Kolik tu stojí Silvestr?

Reklama

Nemožné se stalo skutečností a na nejmenším a téměř neobyvatelném kontinentu vznikl komplex Echo. Soustava ubytovacích buněk vítá návštěvníky vždy na šest nocí a společnost White Desert jim nabídne opravdu nevšední zážitek plný unikátních cestovatelských i gastronomických prožitků.

Podívejte se na luxusní hotelový resort na Antarktidě

Silvestr u pólu

Kdo chce zažít příchod Nového roku uprostřed antarktické bílé pouště, může na to rovnou zapomenout. Alespoň pro letošní rok. Všechny ubytovací kapacity jsou již totiž vybookované.

A každý, komu se povedlo včas si cestu objednat, zaplatil 98 500 dolarů, tedy na více než dva miliony korun. V jiné termíny může být cesta i zhruba o třetinu levnější, detaily najdete na stránkách společnosti White Desert.

Čtěte další díly seriálu Kde strávit silvestrovskou noc

Luxusní resort Atlantis The Royal v Dubaji

Seriál: Kde strávit silvestrovskou noc? Za dubajský luxus dáte miliony

Kde strávit silvestrovskou noc? Byznysový portál newstream.cz spouští nový seriál o nejnovějších hotelových resortech z celého světa a nabídne detaily toho, jak v nich lze strávit například příchod Nového roku. A samozřejmě na kolik to vyjde. Startujeme hotelovým resortem Atlantis The Royal, který leží v Dubaji a jeho otevření patřilo k nejočekávanějším údálostem dekády.

Přečíst článek

Magazín Newstream CLUB

Je nový byznysově - lifestylový čtvrtletník o tom, jak žít bohatý a smysluplný život. Přináší inspiraci, osobnosti, miliardáře, rozhovory, life-hacky. Nedílnou součástí je fashion, design, travel, styl, food, filantropie a taky budoucnost.

Za hlavní téma PRVNÍHO čísla magazínu Newstream CLUB s titulkem Work is Life jsme zvolili radikální změnu, která se odehrává na poli práce. Ostatně i tento magazín je výrazem této změny. Ještě před několika lety by takový časopis zaměstnal velkou redakci na několik týdnů. Díky současným technologiím jej dokáže připravit mnohem menší tým. Pokud je dost efektivní a 100procentně oddaný pro věc.

Aktuální číslo magazínu Newstream CLUB představuje na titulní straně manažerku a podnikatelku Michaelu Bakala, která prozrazuje, že zvažuje novou kariéru. Vydala se proto studovat psychologii do Kalifornie.

Headhunter Jan Bubeník v prvním čísle mluví o tom, jak se v poslední době změnily nároky na šéfy. „Dnešní šéf je kapitán na rozbouřeném moři,“ říká.

Miliardáři a investoři Libor Winkler, Ondřej Fryc, Andrea Ferancová Bartoňová či Radim Jančura sdílejí své tipy, jak nakládat s penězi a investicemi.

V magazínu je sekce věnovaná filantropii – představují se top české nadace včetně Cibulky manželů Vlčkových a nadace rodiny Kellnerových. Objevují se v něm také články z prestižního Harvard Business Review, které redakce na základě licence jako jediná přináší českému publiku. 

K dostání je v síti trafik Lagardère. K dostání je také online i jako předplatné přes SEND.

Objednávejte zde.

Další číslo magazínu Newstream Club vyjde v prosinci 2023.

Související témata

Miliardáři

Filantropie

Leadership

Biohacking

Fashion

Design

Umělá inteligence

Work-life balance 

Reklama

Související

Ilustrační foto

Lyžování v Alpách letos už jen pro bohaté? Chudší lyžaři se vrátí do Krkonoš

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme