Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Jsem takový čertík, říká extravagantní zpěvačka Sharlota

Michal Nosek

Osobnost rapperky Sharloty Blakk (27) charakterizuje hudba, ale i nekonvenční outfity. Hudebnice je díky tomu také úspěšnou influencerkou a díky své kreativitě v oděvní tvorbě uvažuje i o módním návrhářství. Neodmyslitelně k ní patří také bezpočet tetování, která vnímá jako součást své osobnosti. 

Reklama

Sharlota dokáže rýmovat a mixovat své beaty ze zajímavých ingrediencí. Její texty, rapové flow i outfit připomínají kulinářské recepty plné chuti a s přesným dávkováním osobitosti. Příjemné flow tak v rytmu rapu lehce klouže

Ve světě Sharloty je hlavní hudba a s ní spojená živá vystupování. Pro fanoušky proto chystá další album. „Deska Tabita bude hravá i odvážná. Propojila jsem rap, rock a pop. Protože jsem vyrůstala v hudebně multižánrové rodině, tak mám k muzice velmi otevřenou mysl. Proto doufám, že projekt osloví ještě více posluchačů,” říká k novince, která vyjde 24. května

Papíry vyplňje manžel

Image mladé zpěvačky neodmyslitelně dotváří i naprosto nazaměnitelný styl oblékání i tetování. „Za oblečení utratím měsíčně deset až patnáct tisíc korun. Ráda objevuji i poklady v sekáčích. Říkám si, že každý outfit si najde svou příležitost.“

Roli podnikatelky s přehledem zvládá po kreativní stránce. Účetnictví, faktury a další administrativu má na starost její manžel. „Uživit se dokáži od dvanácti let, ale na řešení papírů nejsem vůbec nadaná. Proto velice děkuji manželovi, že mi nechává umělecký prostor a úředničinu dělá za mě,” popisuje rozdělení rolí v rodině. 

Proč jí začínají otravovat sociální sítě? 

Jak se lidé dívají na její tetování? 

Kdy tráví čas před zrdcadlem a vymýšlí nové outfity? 

Dozvíte se v aktuálním díle pořadu Evy Čerešňákové VIP Eva Talks na Newstream TV. Video se spouští v úvodu tohoto článku. Ve formě podcastu ho najdete také na vaší oblíbené podcastové platformě. Jsme na Spotify, Google Podcasts i Apple Podcasts.  

Daniela Brzobohatá a Eva Čerešňáková
video

Nikdy mi nevadilo ukazovat se na veřejnosti, říká Daniela Brzobohatá

Moderátorka Eva Čerešňáková v novém formátu pořadu VIP Eva Talks na Newstream TV zpovídá české celebrity. Před kamery tentokrát přišla Daniela Brzobohatá a přiblížila zajímavosti z nedávné svatby.

Přečíst článek

Eva VIP Blanka Matragi
video

Blanka Matragi spojuje profese a propojuje různé druhy umění

Designérka a módní návrhářka Blanka Matragi žije střídavě v Bejrútu a v Praze a své práci, kterou miluje, obětovala celý život. Neustále pracuje osm až deset hodit denně, čte, sleduje trendy, inovace i technologie a nedá dopustit na tradiční řemesla. Sama vystudovala sklářství a následně na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze oděvní výtvarnictví. Říká o sobě, že je vlastně alchymistka. Propojuje profese i různé druhy umění. Blanka Matragi byla hostem pořadu VIP Eva Talks, který na Newstream TV moderuje Eva Čerešňáková.

Přečíst článek

video

Ewa Farna: Každá žena je superwoman

Úspěšná podnikatelka, úřadující česká slavice i máma dvou dětí Ewa Farna září spokojeností a vyrovnaností. Na výsluní je již sedmnáct let a svých fanoušků si natolik váží, že autenticita je pro ni klíčová. I proto dobře zvažuje, k jaké spolupráci v rámci svých sociálních sítí přistoupí. Přitom zájem o spolupráci s ní je velký. Není divu, když se s písní Tělo dostala až na slavnou reklamní obrazovku na newyorské Times Square. Jak těžké je spojit roli hvězdy a mámy? Sledujte první díl videosérie Eva Talks, v níž Eva Čerešňáková zpovídá významné osobnosti českého byznysu a kultury.

Přečíst článek

Magazín newstream CLUB

Jak vytvářet odkaz pro příští generace? Odpovědi z byznysového světa, ale i od výrazných osobností společenského života nabízí třetí číslo magazínu newstream CLUB, který právě vychází.

Na obálce byznysově - lifestylového čtvrtletníku je František Kinský, legendární šlechtic, který vypráví, jak se v jejich rodě dědí nikoli majetek, ale zodpovědnost a služba. 

Hvězdami jarního čísla jsou dále mimo jiné Silke Horáková (Albatros), Luděk Sekyra (Sekyra Group), Zbyněk Frolík (Linet) nebo architekt Václav Aulický či umělec Milan Knížák.

Magazín se věnuje tématům dlouhodobých investic, předávání majetku v rámci rodinných klanů, tradičním českým značkám či tomu, jak developeři společně s architekty mění tvář měst na dlouhá staletí.

Magazín přináší inspirativní čtení, které má čtenáře motivovat k tomu, aby zkusili i ve své profesi či hobby vytvářet věci s trvalejší vizí

K dostání je v síti PNS i online. Nově také v elektronické podobě v našem e-shopu.

Související témata 

Nástupnictví

Miliardáři

Umění

Filantropie

Reklama

Související

Filharmonie milánské opery La Scala

Startuje Pražské jaro. Vyhlášení filharmonici z La Scaly zahrají Janáčka i Čajkovského

Přečíst článek
Klubové setkání "Ženy jako investorky do krásy" - Newstream Business Club českých a slovenských žen

Lidé více hledají jistotu v umění, nákup uměleckých děl a šperků byl za covidu enormní, uvedly expertky

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme