Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Samsung spouští předobjednávky nových Neo QLED a OLED televizorů. Přenosný projektor nabízí jako bonus

K televizoru můžete získat i přenosný projektor jako bonus
Samsung, užito se svolením
Komerční spolupráce

Samsung přichází s mimořádnou prodejní akcí. Každý, kdo si do neděle 9. dubna 2023 předobjedná vybrané letošní modely televizorů Neo QLED a OLED, získá speciální bonus, a to přenosný projektor The Freestyle v hodnotě 19 990 korun. Akce se vztahuje na všechny modely Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED modelových řad 2023 od úhlopříčky 55“ výše.

Reklama

A v čem nové modely vynikají? Modelové řady Neo QLED a OLED z roku 2023 se mohou pyšnit 100% využívaním umělé inteligence. U Neo QLED 8K s 64 Neurálními sítěmi diváci jistě ocení zobrazení veškerých detailů, bez ohledu na vstupní signál.

Oslnivé funkce nabízí také televizory Neo QLED 4K, které jsou vybaveny špičkovou funkcí Auto HDR Remastering. Ta dokáže díky umělé inteligenci převádět scény a efekty ze standardního dynamického rozsahu (SDR) na vysoký dynamický rozsah (HDR). Díky tomu je původní SDR obsah jasnější a živější a dokonale vtáhne diváky do děje. Kromě vylepšených technologických funkcí se zvyšuje také úhlopříčka televizorů a modely OLED jsou tak letos nově k dostání nejen ve velikosti 55“ a 65“, ale také v ultra velkém provedení 77“.

Dokonalý obraz i zvuk

Nejnovější řada OLED televizorů je opět vybavena špičkovými technologiemi, které uspokojí i náročné uživatele. Například technologie Quantum Dot zaručuje zobrazení přesných a nezkreslených barev (Certifikace Pantone). O maximální kontrolu podsvícení a kontrastu se pak postarají samosvítící pixely. Působivé také je, že OLED televizory od Samsungu získaly jako vůbec první certifikaci AMD FreeSync Premium Pro zaručující dokonalý herní zážitek na OLED obrazovce.

Samsung, užito se svolením

Kromě nového televizoru s dokonalým obrazem i zvukem se zákazníci mohou těšit na bonus v podobě mobilního projektoru The Freestyle. The Freestyle je nejnovější produkt lifestylové řady televizorů a projektorů od Samsungu. Jde o přenosný, výkonný a překvapivě jednoduchý projektor. Umožňuje promítat video obsah, ale dá se využít i pro světelné efekty, jako designová lampa nebo dokonce jako chytrý televizor. Stejně jako všechny chytré televizory od Samsungu totiž disponuje operačním systémem Tizen. Funguje nejen při napojení do elektrické sítě, ale také na speciální dobíjecí baterie, proto je možné ho využít prakticky kdekoli. S tímto projektorem lze vykouzlit obraz o neuvěřitelné úhlopříčce až 100“ na jakémkoliv rovném povrchu.

Vybrané televizory Neo QLED a letošní modelové řady OLED s bonusem ve formě mobilního projektoru The Freestyle si zákazníci mohou v předprodeji zakoupit ve značkových prodejnách Samsung nebo na e-shopu samsung.cz. Dostupné jsou také v obchodních sítích Datart, Electroworld, Planeo, Expert, Elektra Sedláček, Elvia Pro a v internetových obchodech Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz a Online Shop.cz.

Cher Wang, Chairperson, co-founder, and CEO of HTC, talking about the transition from 5G to 6G during a keynote about cooperation on the second day of the Mobile World Congress 2023 on February 28, 2023, in Barcelona, Spain.

Internet 5G je stále v plenkách, ale už se chystá ještě rychlejší 6G. I s umělou inteligencí

Mobilní internet nové generace 6G by mohl být spuštěn v roce 2030. Shodli se na tom vedoucí pracovníci některých největších světových telekomunikačních a technologických firem oslovení zpravodajskou televizí CNBC. Operátoři se však nyní stále potýkají s návratností svých investic do sítí 5G, které dosáhly miliard USD, a využití těchto sítí mezi spotřebiteli zatím zůstává po celém světě nízké.

Přečíst článek

Marty Cooper, považovaný za otce mobilních telefonů, zapózoval s první mobilním telefonem Motorola DynaTAC 8000x na Mobile World Congressu 2023 v Barceloně.

50 let od prvního volání mobilem. Od cihly až k čipu pod kůží, věští jeho otec

Před 50 lety se začala psát historie mobilních telefonů. První hovor z mobilu se uskutečnil 3. dubna 1973. Pochopitelně vzhledově - poměrně těžký a rozměrný aparát, kterému se říkalo cihla - ty dnešní nepřipomínal vůbec v ničem, ale definitivně změnil způsob, jakým telefonujeme. Budoucí mobily zas docela určitě budou vypadat jinak než ty dnešní. Čtyřiadevadesátiletý Marty Cooper, který je považován za otce mobilního telefonu, nedávno předpovídal, že budoucí generace budou mít telefonní zařízení „zapuštěná pod kůží uší“.

Přečíst článek

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

Špičková fotografická technika, skvělý výkon i udržitelné provedení. Samsung v nové řadě Galaxy S23 myslel na vše

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme