Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Obchodní tým Newstreamu posílila Lenka Hrochová

Lenka Hrochová
newstream
 nst
nst

Do obchodního týmu vydavatelství zpravodajského byznysového webu newstream.cz nastoupila zkušená account manažerka Lenka Hrochová. Bude rozvíjet přímou inzerci a další klientské projekty. 

Reklama

Lenka Hrochová prošla za svou kariéru předními vydavatelstvími jako Mladá fronta, A11 či Czech News Center. Vystudovala politologii.

"Lenka umí vymýšlet inspirativní řešení pro klienty. Je skvělé, že doplní náš tým," uvedla CEO Newstream Agency, vydavatele webu newstream.cz, Tereza Zavadilová. 

Lenka Hrochová nastupuje do týmu obchodní ředitelky Moniky Panochové. "Terezu a Moniku znám dlouho a jejich zkušeností a profesionality si velmi vážím. Jsem velmi ráda, že se stávám součástí tohoto skvělého týmu a těším se na nové obchodní výzvy a projekty," uvedla Lenka Hrochová. 

Newstream.cz je byznysový web, který vznikl v červenci 2021 a vydává jej Newstream Agency. Zaměřuje se na ekonomické zpravodajství, zprávy z firem, financí, realit a chytrého lifestylu včetně rozhovorů, komentářů, reportáží, videí, podcastů a videorozhovorů, oslovuje měsíčně 1 milion čtenářů. Pořádá odborné a společenské eventy a networkingové Cluby. Newstream Agency od roku 2023 vydává také tištěný byznysově-lifestylový magazín s názvem Newstream CLUB. 

Markéta Podhrazská posiluje obchodní tým newstream.cz

Obchodní tým Newstreamu posiluje Markéta Podhrazská

Obchodní tým Newstream Agency, vydavatele zpravodajského webu zaměřeného na ekonomiku a byznys Newstream.cz, posílila zkušená obchodní manažerka Markéta Podhrazská. Bude se z pozice Business Development Manager starat o klienty v týmu Moniky Panochové, která přišla do Newstream.cz začátkem roku. 

Přečíst článek

Hledání zaměstnanců & práce s pomocí AI od DreamJobs nově na newstream.cz

Hledání zaměstnanců & práce s pomocí AI od DreamJobs nově na newstream.cz

Zpravodajský server newstream.cz se zaměřením na ekonomiku a business nově spolupracuje s inovativním HR portálem DreamJobs. Inzeráty pracovních pozic a životopisy uchazečů tak nyní najdou i čtenáři serveru newstream.cz.

Přečíst článek

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

Nezaměstnaných je minimum, takže nového zaměstnance musíte přetáhnout

Nezaměstnaných je minimum, takže nového zaměstnance musíte přetáhnout. Klíčový je dobrý kariérní web

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme