Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Visa Czech Top Shop - informace o tématu

Visa Czech Top Shop

Soutěž se zaměřuje na hodnocení obchodů z hlediska kvality zákaznické zkušenosti. U nominovaných obchodů hodnotí parametry jako jsou design, přehlednost a jedinečnost obchodu, prezentace služeb, využití inovativních technologií, přístup personálu i podpora moderních platebních metod.

Každý měsíc se na finálovou listinu zapíše jedna kamenná prodejna z různých koutů Česka. Odborná porota, které předsedá prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza, pak uděluje své finální body mezi dvanáct finalistů. Soutěž ukazuje, že poskytování kvalitní péče o zákazníky v off-line prostředí má stále velký význam i v dnešní digitální éře.

Květnové kolo soutěže Visa Czech Top Shop ovládly vůně

Květnové kolo soutěže maloobchodních prodejen Visa Czech Top Shop ovládla prodejna medových dortů Marlenka ve Frýdku Místku. Vůně medu a čerstvé kávy hrají na smysly nejen inspektorů soutěže. Také druhou oceněnou prodejnou se line vůně. Je jím totiž parfumerie. Třetí oceněnou prodejnou je pak ekofarma. Newstream je mediálním partnerem soutěže.

Přečíst článek

Konkurovat videohrám je těžké disciplína, ale jde to, říká šéf nejstarší továrny na dřevěné hračky v Česku

Přečíst článek
Jednatel společnosti THIMM Martin Hejl

Jsme Greta friendly, což mladá generace umí ocenit, říká výrobce obalů

Sídlo společnosti THIMM, která je výrobcem obalů, je přehlídkou toho, co všechno lze vyrobit z obyčejné vlnité lepenky. Krabice, POS materiály, hlavolamy, odpadkové koše nebo třeba lavičky z kartonu. Jen kafe tady servírují v klasickém porcelánovém hrnku. „Prostě jedeme v udržitelnosti naplno. Jsme Greta friendly,” říká jednatel společnosti THIMM Martin Hejl. I díky tomu jsou atraktivním zaměstnavatelem pro generaci Z.

Přečíst článek

Plaketa pro nejlepší prodejnu doputovala do podhůří Jizerských hor

Výrobce dřevěných hraček z Jiřetína pod Bukovou, společnost Detoa, ovládla lednové kolo soutěže nejlepších maloobchodních prodejen Visa Czech Top Shop. Ocenění si převzala přímo v prodejně v podhůří Jizerských hor, která slouží i jako muzeum hraček. Newstream je mediálním partnerem soutěže.

Přečíst článek

Drogerie hebe v Galerii Harfa se kvalifikovala do finále soutěže nejlepších prodejen

Tuzemský trh s rychlou módou už polské řetězce ovládly, teď se snaží prorazit s kosmetikou a drogistickým zbožím. Řetězec hebe, který už má v Polsku přes 300 obchodů, se pokouší dobýt Česko. Po spuštění online obchodu nyní odstartoval expanzi do velkých obchodních center v Praze. První prodejnu otevřel v Galerii Harfa, druhou pak v OC Černý Most. A právě první zmíněná prodejna bodovala v únorovém kole soutěže Visa Czech Top Shop a kvalifikovala se tak do finále soutěže nejlepších maloobchodních prodejen v ČR. Nyní si zástupci prodejny na slavnostním předání převzali plaketu pro únorového vítěze.

Přečíst článek
Vít Zajíček z Showdown Displays Europe

Češi jsou geniální technici, ale tragičtí prodejci, říká byznysmen Zajíček

Ve velkém areálu v Přestanově, kousek od Teplic, sídlí společnost Showdown Displays Europe. Možná ji budou mnozí znát pod původním názvem Jansen Display, ostatně pod ním dosud funguje i český e-shop pro koncové zákazníky. Před několika lety však společnost koupil americký privátní investiční fond a s příchodem Američanů se změnil i název.

Přečíst článek
Obchod Kytary.cz v pražských Modřanech

Kytary.cz zvítězily v březnovém kole soutěže Visa Czech Top Shop

Kytary.cz je obchod pro správné rockery. A nejen je. Kytary, bicí, klávesy, ale i dechy nebo smyčce, to všechno najdete v prodejně v pražských Modřanech, která se pyšní největším skladem hudebních nástrojů ve střední Evropě. Nebyla to pouze šíře nabízeného sortimentu, která prodejnu vynesla do čela březnového kola soutěže maloobchodních prodejen Visa Czech Top Shop (VCTS), jíž je Newstream mediálním partnerem.

Přečíst článek
Drogerie Hebe z Polska zkouší dobýt český trh. A dělá to chytře

Drogerie Hebe z Polska zkouší dobýt český trh. A dělá to chytře

Vstup polské drogerie Hebe na český trh se povedl. První kamenná prodejna řetězce zaujala hodnotitele z řad expertů na maloobchodní prodej natolik, že jí udělili první místo v únorovém kole soutěže Visa Czech Top Shop . Druhá skončila nonstop prodejna s chovatelskými potřebami Super Zoo. Třetí příčka patří písecké prodejně mobilního operátora O2.

Přečíst článek
Manažeři Nobilis Tilia přebírají ocenění z rukou Petra Poláka, country managera Visa ČR

Nejlepší kamenné prodejny Česka? Podívejte se na vítěze soutěže Visa Czech Top Shop

Obchod Nobilis Tilia není jen tak ledajaký. Je v malé vesnici Vlčí hora na úpatí Českého Švýcarska. Kromě kamenné prodejny s vlastní kosmetikou má také biozahradu či masážní studio. Proto vyhrál první cenu soutěže Visa Czech Top Shop i cenu veřejnosti. Další ocenění dostaly i jiné zajímavé a inspirativní retailové příběhy.

Přečíst článek
Český výrobce dřevěných hraček a komponentů Detoa zvítězil v lednovém kole soutěže Visa Czech Top Shop 2024

Hračky ovládly lednové kolo soutěže maloobchodních prodejen

Tradiční český výrobce dřevěných hraček Detoa zabodoval v lednovém kole soutěže Visa Czech Top Shop. Newstream je mediálním partnerem soutěže.

Přečíst článek

Ocenění Česko platí kartou vyhrála prodejna Maxík Milevsko

Kategorie Česko platí kartou soutěže Visa Czech Top Shop zná svého vítěze za druhé pololetí roku 2023. Nejúspěšnější prodejnou ze všech zapojených do projektu se stala prodejna Maxík Milevsko. Nabízí vše, co běžné domácnosti mohou potřebovat, a nově i digitální platby.

Přečíst článek

Prodávají duši v peří. Z knihkupectví Martinus v Brně se lidem nechce odejít

Vítejte doma, knihomolové! Knihkupectví Martinus v Brně přišlo s neotřelým konceptem literární kavárny. Vůně knih, čerstvě pražené kávy a pohodlná křesílka navozují intimní, skoro až domácí atmosféru a vybízejí k listování knihou, která návštěvníkovi zrovna padla do oka. Čas tu ubíhá tak nějak jinak. Nejen proto si prodejna v nákupním centru Velký Špalíček vysloužila zlato v prosincovém kole retailové soutěže Visa Czech Top Shop. Newstream je partnerem tohoto ocenění.

Přečíst článek
Reklama

News box

Demokratičtí guvernéři J. B. Pritzker a Gretchen Whitmerová, o nichž se hovořilo jako o možných kandidátech na amerického prezidenta, oznámili, že podporují viceprezidentku Kamalu Harrisovou v boji o Bílý dům. 🗳 Podpořila ji i vlivná bývalá předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová.
Srpnové jednání unijních ministrů zahraničí 🤝 se bude konat v Bruselu, nikoli v Budapešti, oznámil šéf unijní diplomacie Josep Borrell. Reagoval tak na maďarský postoj k válce na Ukrajině Číst více
Jihokorejské aerolinky Korean Air si objednaly 40 širokotrupých letadel Boeing ✈ určených pro lety na dlouhé vzdálenosti. Objednávka zahrnuje 20 letadel 777X, která ještě nemají certifikaci ke komerčním letům, a 20 letadel 787-10 Dreamline.
Úřad práce se chystá na možnost, že by zaměstnanci hutní společnosti Liberty Ostrava začali naráz podávat výpovědi. 📄 Připravuje se tak na případné zapsání většího počtu lidí do evidence nezaměstnaných a rychlého vyřizování podpory. Podle generálního ředitele úřadu práce Daniela Krištofa je nutné mít i "černý scénář" . Číst více
Na pět let a čtyři měsíce poslal německý soud do vězení Rusa, který jaře 2022 zaútočil na pobočku ruské státní agentury RIA Novosti v Berlíně. Soud odpůrce režimu ruského prezidenta Vladimira Putina shledal vinným z pokusu o vraždu, žhářství 🔥a dalších trestných činů.
Atentát 🔫 na exprezidenta Donalda Trumpa byl největším operačním selháním Tajné služby Spojených států za poslední desetiletí. Před jedním z výborů americké Sněmovny reprezentantů to uvedla šéfka služby Kimberly Cheatleová.
Nová britská ministryně vnitra Yvette Cooperová oznámila vládě Rwandy, že ❌ ruší bývalou konzervativní vládou prosazovaný program deportací migrantů z Británie do této africké země. Britského daňového poplatníka plán vyšel na 700 milionů liber (zhruba 21 miliard korun).
Čeští výzkumníci a technici v Plzni ukázali první chytrou tramvaj  🚊, která začala jezdit na osmikilometrovém testovacím polygonu u kampusu Západočeské univerzity. Dokáže komunikovat s okolím a reagovat na různé situace a překážky na trati.  Číst více
Ruský soud poslal na 6,5 ​​roku do vězení ⛓  rusko-americkou novinářku žijící v Česku Alsu Kurmaševovou , kterou uznal vinnou z šíření toho, co ruské úřady nazývají lživými informacemi o ruské armádě. Napsala to agentura AP s odkazem na soudní záznamy i úředníky. Číst více
Královéhradeckému výrobci stavebních izolačních panelů Kingspan loni klesly  tržby o 22 procent na 3,59 miliardy korun z předloňských rekordních 4,58 miliardy. Zisk podnik snížil na 159 milionů korun z 274 milionů korun. Společnost chce letos a v roce 2025 v Hradci Králové vybudovat nový závod
Reklama
Reklama
Doporučujeme