Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Celodenní konference Boost your business! již v úterý

Inovace v digitálních platbách
iStock
 nst
nst

Jaká je budoucnost placení? Řítí se retail ekonomická krize? Jak pomoci byznysu a posílit prodej? Nad tím budou diskutovat podnikatelé, odborníci z byznysu, veřejné sféry i zájemci z řad spotřebitelů na celodenní konferenci pořádané společností Global Payments a zpravodajským webem Newstream.cz. 

Reklama

Kdy? 18. října 2022 v hotelu OREA Hotel Angelo Praha. 

Dalšími tématy programu jsou Best Practices in Business: Jak nakopnout byznys, Jak vidí maloobchod a služby stát a jak může pomoci, Fintech novinky v retailových platbách: top pokladní systémy, pokladna v mobilu, loajalitní program. Co je Prodejna 21. století: Design, technologie, strategie, aby se zákazníci vraceli.

Vystupovat budou například Arjun Singh z Arthur D Little, Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu, Igor Žganjer, CEO Global Payments, Pavel Vinkler, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Jakub Mazal z Liftago i podnikatelé jako šperkař, masér či zástupce restauračního byznysu a další. Účast je ZDARMA, registrace je nutná ZDE

 

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Nový způsob bezhotovostního placení Cvak má být jednoduchý i pro stánkaře či řemeslníky.

Čtveřice bank přináší nový způsob placení kartou Cvak. Zaplatíte tím instalatérovi i na stánku

Přečíst článek

Výhody a nevýhody plateb jen na číslo mobilu. Spuštění novinky je na spadnutí

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme