Reklama

Praha hostí největší mezinárodní konference o diverzitě a inkluzi Diversity Summit 2022

Alyssa Carson
Diversity Summit 2022, užito se svolením
 nst
nst

Reklama

V úterý 13. září 2022 se v nově zrekonstruovaných prostorách Clam-Gallasova Paláce v Praze uskuteční největší evropská hybridní konference Diversity Summit, věnovaná problematice diverzity a inkluze. Více než 50 řečníků z neziskového, státního i byznys sektoru se v rámci celodenního programu zaměří na aktuální témata, jako jsou rovnoprávnost žen a mužů, LGBTQ komunity, diskriminace, zaměstnávání imigrantů a podobně.

Diversity Summit 2022 Diversity Summit 2022, užito se svolením

Hlavní hvězdou summitu je americká vesmírná nadšenkyně Alyssa Carson. V odborných panelech zasednou Lenka Simerská z Ministerstva práce a sociálních věcí, Denisa Linhartová z České olympijské komise, ekonomka Danuše Nerudová, Lea Lundblad z Apple, Rebeca Grattan z Avastu, či Virginie Naigeon-Malek z Mary Kay. Server newstream.cz je mediálním partnerem akce

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://diversitysummit.cz.

Akce probíhá současně s druhým ročníkem konference Nad skleněným stropem za podpory Magistrátu hlavního města Prahy. Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidlně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Akce se koná pod záštitou Českého předsednictví v Radě Evropské unie, Hlavního města Prahy a Velvyslanectví USA v České republice.

Reklama

Partnery akce jsou společnosti Mary Kay, UPS, ČSOB, Avast, Sedláková Legal, Merkle, CTP, Raiffeisenbank, Philip Morris a další

Tři kontinenty a čtyři pohledy na plánování bohatství. Světové špičky na správu majetku vystoupí v Praze

Tři kontinenty, čtyři politické systémy, čtyři měny a čtyři pohledy na správu bohatství. To svým účastníkům nabídne konference Private Family Wealth, která se koná 6. října 2022 v pražském hotelu Grandior Prague. Newstream je mediálním partnerem akce.

Přečíst článek
. 
Reklama

Související

video

Akcie, dluhopisy, kryptoměny? Kam s volnými penězi poradí investiční experti

Přečíst článek

Jak vyjít z krize silnější? A kam zamíří kurz koruny? Odpoví experti na akci pořádané SAB Finance

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme