Reklama

Novým šéfem ING Bank v ČR je Erik Fortgens. Ve funkci střídá Roela Huismana

Erik Fortgens, ředitel ING Bank ČR
poskytnuto ING Bank
 nst
nst

ING Bank v ČR od 1. ledna vede Erik Fortgens. Původně šéf korporátních služeb banky převzal pozici generálního ředitele po Roelu Huismanovi, který byl jmenován vedoucím změn v nově založené globálním oddělení ING Payments and Settlement utility.

Fortgens působí v bance ING přes 20 let a má mezinárodní obchodní zkušenosti. Do české ING nastoupil 1. října 2020 na pozici ředitele korporátního bankovnictví. Předtím vedl tým korporátních prodejů pro finanční trhy v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

ING ke konci roku 2021 opustila český trh retailového bankovnictví. Aktivity ING v korporátním bankovnictví mají v ČR třicetiletou historii. ING podporuje i neziskové organizace a lokální komunity. V květnu 2021 se Fortgens stal předsedou ING Bank fondu Nadace Terezy Maxové a podílí se na společných projektech.

ING v ČR nyní zaměstnává téměř dvě stovky lidí. Historie ING v Česku sahá do roku 1992. ING je globální finanční instituce s evropskou základnou, která nabízí bankovní služby prostřednictvím své provozní společnosti ING Bank. Přes 57 tisíc zaměstnanců ING Bank nabízí retailové a korporátní bankovní služby zákazníkům ve více než 40 zemích.

>>>>>> Další personální přestupy sledujte v naší rubrice Kariéra <<<<<<

>>>>>> Informace k personálním změnám ve firmách zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Reklama
Doporučujeme