Reklama

Investiční větev J&T má dva nové členy vedení

Tomáš Martinec, CEO J&T Investiční společnost
J&T Investiční společnost
 nst
nst

Představenstvo J&T Investiční společnosti se od října rozrostlo o manažery Tomáše Martince a Michala Kubeše. Martinec ve funkci nahradil generálního ředitele Daniela Drahotského, uvedla firma.

Martinec bude ze své funkce šéfa investičky zodpovědný za rozvoj investičního talentu a budování expertízy při dlouhodobé, strategické alokaci aktiv. Kubeš pak bude zodpovídat především za finanční a provozní řízení, digitalizaci a automatizaci interních procesů jakož i skupinovou koordinaci aktivit na poli správy fondů včetně spolupráce s investiční společností AMISTA, se kterou skupina J&T v letošním roce uzavřela strategické partnerství.

„Fondy J&T Investiční společnosti patří k těm nejlepším na trhu a představují stěžejní prvek při ochraně a zhodnocení majetku našich klientů a investorů. V současnosti spravuje J&T Investiční společnost přes 35 miliard korun a naší ambicí je objem spravovaných financí znásobit především pak rozvojem fondů orientovaných na investice do permanentních aktiv, která představují ze své podstaty ochranu proti inflaci,“ odhaluje Tomáš Martinec plány rozvoje.

Daniel Křetínský

Tandem Křetínský a Tkáč zakládá nový holding pro společné investice

Spoluzakladatel skupiny J&T Patrik Tkáč vloží společné investice s podnikatelem Danielem Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners.

Přečíst článek

Vedle nových členů představenstvo společnosti tvoří také Roman Hajda a Petra Tomisová. Dosavadní generální ředitel společnosti, Daniel Drahotský, finanční skupinu J&T opouští.

„Daniel v J&T působil přes 10 let a za tu dobu pomohl z J&T Banky vybudovat největšího aranžéra dluhopisových emisí na českém a slovenském trhu, inspiroval nás k prvním bankovním perpetuitním certifikátům a z čela investiční společnosti pomáhal při vzniku J&T Arch Investment, otevřeného private equity fondu kvalifikovaných investorů,“ uvedl Štěpán Ašer, člen představenstva bankovního holdingu J&T Finance Group a generální ředitel J&T Banky.

Reklama

Olga Trčková z DSC Gallery na kuchyni od Jiřího Georga Dokoupila

Sázejte na velká jména, pak se u digitálního umění nespálíte, radí galeristka Olga Trčková

Zapamatujte si datum 4. září. To se u nás otevře první virtuální galerie v takzvaném metaprostoru, která nabídne možnost nákupu digitálních originálů známých pod zkratkou NFT. "Možnosti virtuálních světů pro umělce a umění jsou takřka neomezené," říká galeristka Olga Trčková, jejíž DCS Gallery v Dlouhé otevře svou virtuální "pobočku".

Přečíst článek

rodina Lobkowicz
video

Na Hradě startuje obří výstava digitálního umění. Pořádají ji Lobkowiczové

Šlechtický rod Lobkowiczů, který vlastní několik významných nemovitostí a mimořádnou sbírku umění, sází na takzvaná NFT. V sobotu proběhne největší konference o tomto fenoménu u nás.

Přečíst článek

Burza cenných papírů Praha

Na pražské burze se bude obchodovat s uměním. Vstoupí na ni fond Pro arte

Fond kvalifikovaných investorů Pro arte, který se zabývá investicemi do umění, vstupuje na regulovaný trh pražské burzy.

Přečíst článek

Reklama

Související

Reklama
Doporučujeme