Reklama

Fincentrum & Swiss Life Select nově povede Petr Jarůněk

Petr Jarůněk míří do čela Fincentrum & Swiss Life Select
poskytnuto Fincentrum & Swiss Life Select
 nst
nst

V polovině března bude do pozice generálního ředitele poradenské společnosti Fincentrum & Swiss Life Select jmenován Petr Jarůněk. Ve funkci vystřídá Filipa Duchoně.

Reklama

„Chtěl bych poděkovat dosavadnímu generálnímu řediteli Filipovi Duchoňovi, že provedl úspěšně transformaci společnosti a spojení obou divizí do jedné silné firmy Fincentrum & Swiss Life Select. Pod jeho vedením se společnost stala leaderem českého trhu finančního poradenství, která určuje trendy – například v oblasti digitalizace či komplexnosti finančního plánování a poradenství,“ řekl Nils Frowein, Chief Executive Officer International Swiss Life a předseda dozorčí rady Fincentrum & Swiss Life Select. 

„Jsem přesvědčen, že nový generální ředitel Petr Jarůněk na tyto kroky úspěšně naváže a využije k tomu své dlouholeté zkušenosti – a to nejen z finančního poradenství, ale i například řešení IT aktivit a zavádění nových technologií,“ dodává Nils Frowein.

Jarůněk vystudoval České vysoké učení technické v Praze v oboru Management a ekonomika telekomunikací a dopravy. Ve společnosti Fincentrum & Swiss Life Select působí od roku 2006 – tedy téměř 16 let. V oboru začínal jako běžný poradce a postupně se propracoval až na pozici senior zemského ředitele. 

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme