Reklama

sportovní byznys - informace o tématu

Martin Lébl

Roční příprava plážových volejbalistů na olympiádu stojí čtyři miliony, říká Lébl

Česká volejbalová liga v posledních pěti letech šla hodně nahoru. Pohybují se v ní kvalitnější hráči a točí se v ní více peněz. Přesto tuzemské platové hřiště není tak velké jako v sousedním Polsku. Co obnáší práce člověka, který zastupuje profesionální hráče? A proč je dobré do volejbalu investovat? Přečtěte si rozhovor s bývalým profesionálním volejbalistou Martinem Léblem, který má na svém kontě řadu prestižních titulů.

Přečíst článek

Tokio 2020: Odměny pro medailisty se různí, jsou to miliony i nic. Češi ale neví

Přečíst článek

News box

Na říjnový prodloužený víkend Češi  téměř vykoupili pobyty v hotelech, zajišťovali si je i s několikaměsíčním předstihem. Volná místa zbývají nejčastěji v Karlových Varech, Mariánských a Františkových Lázních, kde je velká lůžková kapacita. Velkou poptávku ale neznamenaly ubytovací zařízení v Praze. V některých lokalitách naopak zájem převyšuje návštěvnostně rekordní předcovidový rok 2019.  Státní svátek 28. října připomínající vznik samostatného Československa letos připadá na čtvrtek. 

Cena bitcoinu se během posledních hodin přiblížila hranici 63 tisíc dolarů. Hlavní kryptoměna se tak těsně dotýká dosavadního rekordu. Jedním z důvodu pozitivní nálady investorů je fakt, že vznikl nový ETF (burzovně obchodovaný) fond zaměřený na bitcoinové opce s názvem ProShares Bitcoin Strategy ETF, s tickerem BITO, což dále přiblíží svět kryptoměn tradičním burziánům. Zajímavé je, že americká komise pro cenné papíry SEC proti uvedení fondu na burzu neprotestovala, ačkoli formální souhlas také neudělila. 
Inlface je hlavním tématem, který řeší všichni investoři, šéfové a podnikatelé, řekl šéf Goldman Sachs David Salomon Bloombergu. Mzdová inflace se podle bankéře šíří napříč Spojenými státy. Salomon se přidal k dalším vlivným bankéřům, kteří problém s inflací artikulovali. Sílí hlasy, že nejde jen o jednorázový výkyv, jak tvrdí Fed. 
Reklama
Doporučujeme