Reklama

kampaň - informace o tématu

Andrej Babiš kandidaturu na prezidenta zatím neohlásil, Česko ale obráží ve svém obytňáku.

Politický diář Jany Havligerové: Babiš a policie. Nebo Babišova policie?

Obytňák jede, předvolební šňůra šéfa ANO, co nemá s případnou prezidentskou volbou nic společného, nabírá na obrátkách. Na expremiérových mítincích přibývá jeho odpůrců, ten je neváhá nazývat fašisty a nacisty. „To jsou voliči Spolu a PirStanu. To jsou lidi, který jsou nebezpečný,“ hlásá veřejně. Že je situace vyhrocená, ovšem Andreje Babiše mrzí. Myslí to upřímně.

Přečíst článek
Kampaň 13 minut

Kampaň pro Českou asociaci pojišťoven získala stříbro v celosvětové soutěži v Cannes

Přečíst článek

Stanislav Šulc: Babiš lže jen trochu. Jeho jízda karavanem kampaní skutečně takřka není

Přečíst článek
Piráti, Starostové a Johnny Depp

Viliam Buchert: Piráti v kampani panikaří. Co radí vrchní korzár Depp?

Největším překvapením letošní předvolební kampaně je zatím bezradnost koalice Piráti+STAN. Je to zvláštní, protože právě od ní se čekal gejzír zajímavých nápadů. Otázka je, zda se dá situace ještě zachránit.

Přečíst článek
Předseda ČSSD Jan Hamáček

Viliam Buchert: Česká levice může „umřít“ už při říjnových volbách

Za necelé tři měsíce se poprvé v historii Česka může stát, že v Poslanecké sněmovně nebudou klasické levicové strany. Sociální demokraté i komunisté tvrdě doplácejí na spolupráci s Andrejem Babišem (ANO).

Přečíst článek
Tomio Okamura, předseda SPD

Viliam Buchert: Okamura před volbami blafuje. Kde jiní rozdávají, on prodává

Kilo jablek za 9,90, cibule za 6,90 a vajíčko za 1,99 koruny. Politický podnikatel Tomio Okamura a jeho SPD láká v předvolební kampani lidi na jarmarky s levnými českými potravinami. Okamura tím staví marketingové poučky na hlavu, tam, kde budou ostatní nabízet lidem obvyklý guláš a pivo zdarma, chce on zboží prodávat.

Přečíst článek
Reklama

News box

Epidemie covidu 😷 v Česku podruhé v řadě mírně zpomalila. 👍V pátek přibylo 2105 potvrzených případů nákazy, zhruba o 80 méně než před týdnem. V nemocnicích je s koronavirem 918 pacientů. Na 100 tisíc obyvatel připadá v uplynulém týdnu 121 nakažených, takzvané incidenční číslo tak již několik dní stagnuje. 
Studie: V ČR se průměrně spotřebuje podle odhadů zhruba 50 milionů jednorázových plastů využívaných jako obaly pro rychlé občerstvení a 340 milionů kelímků🥤 na kávu. Spotřeba plastových zátek, víček a dalších uzávěrů se pohybuje okolo 25 milionů kilogramů za rok.
Reuters: Kuba pošle 497 lékařů👩‍⚕️ s různými specializacemi do italské Kalábrie, kde je jich nedostatek. Výpomoc je součástí širšího programu, který posílá zdravotníky👨‍⚕️ z komunistického ostrova do zahraničí. Za pandemie covidu-19😷 působili ve 40 zemích.
Reuters: Španělská elektrárenská společnost💡 Iberdrola hodlá přestat dodávat elektřinu tisícům francouzských maloobchodních zákazníků🏚. Zdůvodňuje to prudkým nárůstem cen⬆ a vyzývá zákazníky k přechodu k jinému dodavateli.
Reklama
Reklama
Doporučujeme