Reklama

Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

EY - informace o tématu

EY opustila plán na oddělení auditorské a poradenské divize

EY odpískala plán na své rozdělení. Projekt Everest dává k ledu

Účetní firma EY, dříve známá jako Ernst & Young, odvolala plán na oddělení auditorské a poradenské divize. Proti byla její americká součást. S odkazem na interní zprávu firmy o tom informuje web stanice BBC. EY patří spolu s Deloitte, KPMG a PwC do takzvané velké čtyřky globálních firem zaměřených na účetní poradenství.

Přečíst článek

„Velká čtyřka“ opouští Rusko. Rozloučí se s tisícovkami zaměstnanců

Přečíst článek
Reklama

News box

Americký senát v noci na dnešek schválil balík s pomocí pro Ukrajinu, Izrael či Tchaj-wan v hodnotě 95 miliard dolarů 💰 (2,24 bilionu korun). Píší to zahraniční agentury. Zákon ještě musí podepsat americký prezident Joe Biden, který podle agentury Reuters oznámil, že tak učiní během dnešního dne. Číst více
Akcionáři Komerční banky budou dnes hlasovat o výši dividendy z loňského zisku. Představenstvo banky navrhuje vyplatit 82,66 koruny na akcii před zdaněním. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 6. květnu 2024. Datum výplaty bylo určeno na 27. května 2024.
Čínská sociální síť pro sdílení krátkých videí TikTok včera předala Evropské komisi požadovanou zprávu o rizicích spojených s novou aplikací TikTok Lite. Evropská komise hrozila TikToku pokutou, pokud zprávu do úterý nepředložil.
Reklama
Reklama
Doporučujeme