Reklama

Air Bank nově úročí úspory do půl milionu čtyřmi procenty

Air Bank pobočka, ilustrační foto
JiriMatejicek / Creative Commons / CC BY-SA 3.0
 nst
nst

Air Bank bude nově na spořicích účtech úročit bonusovou sazbou 4 procenta ročně vklady až do půl milionu korun.

Reklama

Klienti Air Bank mohou od pátku 15. července 2022 nově získat roční bonusovou úrokovou sazbu čtyři procenta pro vklady až do 500 tisíc korun. Na bonusovou sazbu mohou opět dosáhnout všichni noví i stávající klienti banky se spořicím účtem v českých korunách.

Banka nepodmiňuje bonusové úročení vyšších vkladů například nově založeným účtem ani ho neomezuje jen na nové vklady. Vklady na spořicím účtu od 500 tisíc do jednoho milionu korun bude banka úročit bonusovým úrokem 0,1 procenta ročně, vklady nad jeden ilion korun i nadále úročeny nejsou.

UniCredit banka

UniCredit Bank zvyšuje úrokovou sazbu pro nové klienty na 5,5 procenta

Noví klienti UniCredit Bank dostanou od července úrokovou sazbu 5,5 procenta k účtům Start, Open i Top. Limit na úročení se zvyšuje na jeden milion korun. Všechny účty mají od července jako součást balíčku jeden korunový účet na běžné finanční operace a druhý účet v korunách na spoření.

Přečíst článek

Expobank nově úročí úspory až 5,01 procenty ročně

Expobank CZ zvyšuje úročení na termínovaném účtu IQ MAXI na šest měsíců. U vkladu na jeden rok nově úročí prostředky sazbou 5,01 procenta.

Přečíst článek

Vše o inflaci

Strašák inflace. Co ji způsobuje? Jak se jí bránit? Jak investovat, kam uložit úspory, kde jsou slušné úroky, které dluhopisy se vyplatí? Jak s inflací bojuje stát, vláda a ČNB? Kdo a proč zdražuje a o kolik? Jak na zvyšování cen vyzrát? Je správný čas si vzít hypotéku, porostou úrokové sazby, nebo klesnou, a z jakého důvodu? Kontext, tipy, rady, varování.

Vysoká inflace trápí nejen Česko, ale i další země Evropy či Spojené státy. Podívejte se na přehled ve světě.

Témata související s inflací:

Vše o inflaci čtěte zde

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme