Reklama

Šéf české Fortuny David Vaněk povýší, sázkovku povede na globální úrovni

David Vaněk, CEO české Fortuny se posouvá na globální úroveň
ČTK
 nst
nst

David Vaněk, současný generální ředitel české Fortuny a člen vrcholového vedení Fortuna Entertainment Group (FEG), je od 1. března pověřený řízením celé mezinárodní skupiny.

Reklama

V pozice generálního ředitele nahradí Pera Widerstroma, který odchází na konci února. Během sedmi let se byznys celé skupiny rozrostl více než pětkrát, dnes je FEG předním sázkovým a herním operátorem v regionu CEE.

„Kdysi úspěšný regionální podnik je dnes velkým mezinárodním hráčem, jednou z nejcennějších značek v portfoliu Penty. Další růst této skupiny chceme maximálně podporovat,“ uvedl Iain Child, Managing Partner Penta Investments.

„Velmi si považuji toho, že jsem dostal příležitost vést FEG do další fáze jejího vývoje. Skupina Fortuna má obrovský potenciál, který budeme díky rozsáhlému know-how dále rozvíjet. Chci, aby naše produkty měly pro zákazníky i v budoucnosti špičkovou kvalitu,“ uvedl Vaněk.

FEG je předním sázkovým a herním operátorem ve střední a východní Evropě. Z firmy působící původně pouze na českém trhu se stala významným mezinárodním hráčem, její stopa se rozšířila na slovenský, polský, rumunský a chorvatský trh. Rok 2021 skupina uzavřela s čistými tržbami více než 400 milionů eur.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Reklama

Související

Reklama
Reklama
Doporučujeme