Reklama

Předobjednávky Galaxy S23 startují. S bonusem dvojnásobné paměti za cenu modelu s nižší kapacitou

Předobjednávky Galaxy S23 startují. S bonusem dvojnásobné paměti za cenu modelu s nižší kapacitou
Samsung, užito se svolením
Komerční spolupráce

Samsung u předobjednávek nové řady Galaxy S23 nabízí dvojnásobnou paměť za cenu modelu s nižší kapacitou i bonus 3 000 korun k výkupu starého zařízení.

Reklama

Společnost Samsung uvedla novou řadu Galaxy S23. Modely Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ a Galaxy S23 představují dosud nejvýraznější posun ve vývoji chytrých telefonů Samsung. Zájemci se tak můžou těšit na nejlepší fotoaparáty v historii, špičkový herní výkon i ekologicky šetrné provedení. Na zákazníky, kteří do 16. února provedou předobjednávku, čeká navíc speciální nabídka.

Dvojnásobná paměť výhodněji

Samsung přichází s předobjednávkovou nabídkou, díky které lze získat až dvounásobnou paměť, a výrazně tak ušetřit. Pokud si v období do 16. února 2023 (včetně) nebo do vyprodání zásob předobjednáte mobilní telefon Galaxy S23, S23+ nebo S23 Ultra, získáte model s dvojnásobně vyšší kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší. Při nákupu stačí zadat slevový kód, v případě nákupu v prodejně slevu uplatní prodejce.

Výkupní bonus ke starému zařízení

Druhou akcí, kterou si Samsung při vydání nové řady Galaxy S23 připravil, je bonus k výkupu starého zařízení. Po registraci na stránkách www.novysamsung.cz můžete odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 3 000 korun. Celkově tak lze v rámci zahajovací nabídky získat bonusy v hodnotě až 8 500 korun.

Špičková fotografická technika

Nová řada Samsung Galaxy S23 však neláká jen na výhodné nabídky. Chlubit se může také mnoha inovativními řešeními, které zajišťují špičkové mobilní zážitky v současnosti i v budoucnu. Dominantou těchto telefonů je především vyspělý fotografický systém s ohromující přesností snímání a vysokým rozlišením. Vznikají díky němu perfektně ostré snímky. Vzhledem k oblibě selfie fotografií a videí disponují přední fotoaparáty technologií Super HDR a vyšší záznamovou frekvencí, která narostla ze 30 na 60 snímků za sekundu.

Kromě kreativců ocení nové Galaxy S23 také hráči, kteří si potrpí na dlouhé a náročné hraní. Technologie Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy výrazně zvyšuje výkon modelu Galaxy S23 Ultra, baterie s kapacitou 5000 mAh a zvětšená chladící komora se pak postarají až o 20 procent delší výdrž a stabilnější výkon. 

Galaxy S23 ocení i hráči. Samsung, užito se svolením

I přes vysoké množství nových funkcí a technologií se Samsungu povedlo při výrobě využít víc recyklovaných materiálů než u jakýchkoli jiných chytrých telefonů Galaxy. Využily se například vyřazené rybářské sítě, PET lahve nebo i barely na vodu. S novou řadou Galaxy S23 zkrátka Samsung hodlá minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a zároveň si udržet vysokou úroveň, pokud jde o kvalitu i estetiku.

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

K televizoru můžete získat i přenosný projektor jako bonus

Samsung spouští předobjednávky nových Neo QLED a OLED televizorů. Přenosný projektor nabízí jako bonus

Přečíst článek

Špičková fotografická technika, skvělý výkon i udržitelné provedení. Samsung v nové řadě Galaxy S23 myslel na vše

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme