Reklama

Novým výkonným ředitele Nordic Telecomu bude Libor Dočkálek

Libor Dočkálek
ČTK
 nst
nst

Novým výkonným ředitelem operátora Nordic Telecom bude od února dosavadní šéf pro strategii a produkty Libor Dočkálek. Nahradí dlouholetého ředitele Jana Čorneje.

Reklama

Dočkálek je ředitelem pro strategii poslední dva roky. V Nordic Telecomu působí od jeho založení před šesti lety. Má téměř 25 let manažerských zkušeností z telekomunikací a poradenství. Před příchodem do Nordic Telecomu působil v poradenské společnosti PwC na pozici provozního ředitele, kde byl odpovědný za týmy marketingu, financí, IT, infrastruktury a řízení rizik.

„Nordic Telecom má potenciál stát se štikou českého telekomunikačního trhu. Po mnoha náročných akvizicích a fúzích je před námi dokončení konsolidace a integrace a posilování naší tržní pozice,“ uvedl Dočkálek.

Nordic Telecom je jedném z pěti největších poskytovatelů pevného internetového připojení v České republice. Frima vlastní síť v pásmu 3,7 GHz a napříč skupinou obsluhuje více než 100 tisíc zákazníků. V červnu 2017 uspěl v aukci pásma 3,7 GHz a získal 80 MHz spektra. Na něm staví síť, která nabízí pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem dostupné aktuálně více než třetině české populace. V listopadu 2020 rozšířil Nordic Telecom v aukci pásma 3,5 GHz svůj kmitočtový příděl o dalších 20 MHz.

Vlastníky společnosti jsou Nordic Investors Group s obchodním podílem 85 procent a skupina J&T Private Equity s podílem 15 procent.

>>>>>> Sdílejte s námi kariérní přestupy u vás ve firmě. Zprávy zasílejte na kariera@newstream.cz <<<<<<

Speciál Realitní Club

Realitní Club je multiplatformní projekt serveru newstream.cz věnovaný nemovitostem, zaměřený pro B2B i B2C segment. Má tři základní části –  webovou, printovou a eventovou se silným zaměřením na sociální sítě. Jako první odstartovala speciální stránka Realitního Clubu. Speciál je rozdělen do čtyř kategorií, které se „deep dive“ způsobem věnují klíčovým oblastem nemovitostního trhu. 

  • Brownfieldy: vize a budoucnost nezastavěných území především ve velkých městech;
  • Komerční reality: kanceláře, coworking;
  • Nová výstavba: development, nájemní bydlení, družstevní bydlení, hypotéky;
  • Reality a politika: jak se municipality i nejvyšší patra centrální politiky podílejí na výstavbě.

Součástí budou rozhovory s developery, politiky, architekty i designéry.

Témata související s realitami:

Reklama

Související

Dalibor Šafařík převezme řízení Lesů ČR.

Státní Lesy ČR mají po roce řádného šéfa. Je jím ekonomický ředitel firmy Šafařík

Přečíst článek
Reklama
Reklama
Doporučujeme